Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

Vakar valgėme visai ne vasarišką, bet labai skanų patiekalą smile.gif

user posted image

Pupelių troškinys

• 1 didelė skardinė (800 g) pupelių
• 0,5 kg maltos kalakutienos ar jautienos
• 1 susmulkinta svogūno galva
• 1 vidutinio dydžio saldus pipiras, supjaustytas šiaudeliais
• 1 vidutinio dydžio morka, supjaustyta šiaudeliais
• 200 ml pomidorų padažo
• 250 ml vandens
• 1/2 a. š. česnako miltelių
• 1 skardinė (200 g) smulkintų pomidorų
• druskos, pipirų, kitų mėgiamų prieskonių
• 200 g tarkuoto sūrio

Apkepinti faršą su svogūnais, morkomis ir pipirais. Sudėti likusius ingredientus, uždengti ir troškinti, kol suminkštės morkos (apie 20 min.). Patiekti užbėrus tarkuoto sūrio.

P. S. kadangi pas mus nieks saldžiųjų pipirų nemėgsta, vietoj jų dėjau cukinijos ir paskaninau adžika smile.gif
Atsakyti
Sonatina, žuvies file prancūziškai thumbup.gif Tikras skanumėlis! mirksiukas.gif Dar tik vakar išbandžiau, o jau planuoju, kada vėl darysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 28, 08:51)
avenita, dute1, Papugele, taibent1, ačiū 4u.gif  Jūs tik negalvokit, merginos, kad aš dar ir kuriu tuos receptus doh.gif  Man tik labai patinka gaminti ir ieškoti naujų receptų interneto platybėse ir įvairiausiose knygose smile.gif

dute1, o kaip tu buvai supjausčiusi vaisius į tinginį? Aš pjausčiau tokio pat dydžio gabaliukais, kaip ir sulaužiau sausainius (gana nedideliais) smile.gif  Šiandien pagal užsakymą darysių milžinišką varškinį tinginį tongue.gif


Su braškėmis viskas gerai, bet persikus galėjau truputį mažesniais gabaliukais pjaustyti, nors dydis panašus kaip sausainių, bet jie taip nesuminkštėjo kaip sausainiai, o šiaip tai viskas liuks lotuliukas.gif
Atsakyti
Sonatina, paminklą tau reikia pastatyti thumbup.gif
Šiaip aš irgi labai mėgstu gaminti, bet manęs nieks nesupranta.Sako dabar nemadinga gaminti schmoll.gif
Pas mane yra receptų dar iš tarybinių žurnalų doh.gif
Kai nedirbau, sėdėjau su vaikais, tai gaminau..gaminau..gaminau.Jaučiu kaifą gamindama lotuliukas.gif
Bet dabar biški kitaip..grįžti iš darbo vos gyva, nelabai norisi dar antrą pamaina dirbti ax.gif O ir su vyru pastoviai pykstamės dėl to.Jis tiesiog išvaro mane iš virtuvės, sako geriau varom apsivaikščiot cool.gif Atsigriebiu išeiginėm kartais.
Visi tavo receptai super thumbup.gif Manau daug kam palengvini gyvenimą savo temą, nes kartais yra ir laiko ir noro gaminti, bet fantazijos pritrūksta....
Atsakyti
Vakar dariau zuvi prancuziskai, tai sunus paklause, cia kas lazanija biggrin.gif paskui vyras klause: dar yra tos lazanijos? biggrin.gif tai reikes vel daryti. Paskui dar Kaiserschman, o tai gyvenu dabar Vokietijoje ir neesu dariusi, o Sonatina Lietuvoje daro ax.gif cia daznai ir tradicinese uzeigose buna sis patiekalas. Visko emiau puse normos ir miltu maziau dejau, kad nebutu taip tirsta, tai tesla labai puri isejo, bet sunkokais kepe, sunku buvo apversti, tai nereikejo jos kepant smulkinti ir taip sutrupejo biggrin.gif bet skanu buvo, suejo net uz deserta ax.gif
dar galvoju, kaip ta tingini su varske padaryti, reikia pirmiausiai i rusu parduotuve nuvaziuoti sausainiu nusipirkti, o gal kokie nors ir kiti sausainiai tiktu?
Aciu uz receptukus 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi pirmadienį išvažiuoti į Vokietiją, tai galėsiu apžiūrėti vietinius sausainius tongue.gif O šiaip tai gal pamėgint su krekeriais kokiais nors nesūdytais ar šiaip biskvitiniais sausainiais (tik tada jau tikrai nebelaikyti kambario temperatūroj, o iš karto dėti į šaldytuvą) smile.gif

Vakar kaip tik dariau šį tinginį iš keturgubos normos blink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 29, 08:58)

Vakar kaip tik dariau šį tinginį iš keturgubos normos blink.gif

user posted image


Nu TINGINIU jo nepavadinsi.. po keturgubos porcijos DARBO.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

NORIU JOOOOOOO.... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
na aš irgi negaliu ištverti nepagyrus sonatinos, receptai atrodo visi baisiai įspūdingi, ir skanūs, gaminau dar tik vieną, bet būtinai išbandysiu daugiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tačiau noriu pagirti ir jos kaip fotografės talentą thumbup.gif , na patiekalų nuotraukos tai stulbinančios, atrodo kaip iš geriausių receptų knygų thumbup.gif , labai patraukia tas vaizdas wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos smile.gif

O vakar vakarienei valgėm štai ką rolleyes.gif

user posted image

Kalakutienos vyniotinis su sūriu

500 g kalakutienos (arba vištienos) faršo
1 didelė svogūno galvutė
4 v. š. džiūvėsėlių
100 ml neriebios grietinėlės
1 kiaušinis
1 a. š. druskos
50 ml kapotų petražolių
juodųjų pipirų

Įdarui

200-300 g tarkuoto fermentinio sūrio
100 ml kapotų baziliko lapelių ar petražolių

Užmerkti džiūvėsėlius grietinėlėje. Svogūną smulkiai supjaustyti ir iki skaidrumo apkepinti šlakelyje aliejaus ar sviesto. Sumaišyti faršą su svogūnais ir džiūvėsėliais, dėti kiaušinį, druską, pipirus ir kapotas petražoles, gerai išmaišyti.
Kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, dėti pusę faršo, per vidurį dėti tarkuotą sūrį, sumaišytą su žalumynais, ant viršaus sudėti likusį faršą ir suformuoti vyniotinį.
Kepti iki 175 C įkaitintoje orkaitėje (apatiniame trečdalyje) 45 – 50 min.

Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 29, 13:26)
Ačiū, merginos smile.gif

O vakar vakarienei valgėm štai ką rolleyes.gif

user posted image

Kalakutienos vyniotinis su sūriu

500 g kalakutienos (arba vištienos) faršo
1 didelė svogūno galvutė
4 v. š. džiūvėsėlių
100 ml neriebios grietinėlės
1 kiaušinis
1 a. š. druskos
50 ml kapotų petražolių
juodųjų pipirų

Įdarui

200-300 g tarkuoto fermentinio sūrio
100 ml kapotų baziliko lapelių ar petražolių

Užmerkti džiūvėsėlius grietinėlėje. Svogūną smulkiai supjaustyti ir iki skaidrumo apkepinti šlakelyje aliejaus ar sviesto. Sumaišyti faršą su svogūnais ir džiūvėsėliais, dėti kiaušinį, druską, pipirus ir kapotas petražoles, gerai išmaišyti.
Kepimo formą iškloti kepimo popieriumi, dėti pusę faršo, per vidurį dėti tarkuotą sūrį, sumaišytą su žalumynais, ant viršaus sudėti likusį faršą ir suformuoti vyniotinį.
Kepti iki 175 C įkaitintoje orkaitėje (apatiniame trečdalyje) 45 – 50 min.


Kaip skaniai atrodo thumbup.gif Susigundžiau ir planuoju artimiausiu metu išbandyti ax.gif
Atsakyti
Ačiū Sonatina už idėjas 4u.gif Man patinka, kad visi receptai tokie "žemiški" (produktų prasme), ir tokie gardūs 4u.gif
Neseniai gaminau faršą su kopūstais tongue.gif Dar paimprovizavau, pridėjau šparaginių pupelių (nes labai jas mėgstu), tai paįvairino kasdienius patiekalus, nes jau išseko fantazija, ką bepagamint įdomesnio smile.gif
O va dabar šaldytuve šąla varškinis tinginys su ananasais ax.gif Laukiu rytojaus vakaro, kada tradiciškai su šeimyna po vakarienės gersim arbatą su kokiu nors pagamintu skanėstu wub.gif
Atsakyti
Sonatinukai, aš jau baigiu išnaglėt, bet paklausiu-o sriubų jūs nemėgstat, ar verdi tradicines? Man truksta tam daiktui įdėjų ax.gif
Atsakyti