Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

Nu jo... seile tista ziurint tokias nuotraukas...
Vakar bandziau kepti zuvi prancuziskai. Nu isejo thumbup.gif Vyras beveik visa suvalge, man tik galiukas liko verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
pritrūkau jau ir žodžių ir kvapo nuo tokio grožio nuotraukų swoon.gif karsta.gif ( o namie jau turiu knygą iš receptų) Sonatina aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Galim būtų jau TOP rinkti. Pirmoj vietoj tikriausiai Varškinis tiginys, kuris man kažkodėl gaunasi minkštutėlis visą laiką, bet labai skanus 4u.gif O kas galėtų būt antroj g.gif Ko gero Žuvies filė prancūziškai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
ajaj sonatina kiokiu nuotrauku pridejai bigsmile.gif dabar mane vilioja tie idaryti pomidorai, reiks bandyt kada, nes dabar pomidoru metas namuos tongue.gif
Atsakyti
Sandriuks, reikės ir man pamėginti su lašinukais smile.gif

stazyte, smagu, kad žuvis patiko smile.gif

Čalykušu, ir mano tinginys visada minkštas, bet man tai labai patinka smile.gif Mamai vakar nuvežėm gabaliuką, tai negalėjo patikėti, kad čia tinginys, o ne tortas bigsmile.gif biggrin.gif

naaringiux, pamėgink pomidorus - tikrai paprasta ir greita smile.gif Gali įdaryti bet kokia mėgiama mišraine rolleyes.gif O nuotraukas g.gif dariau paskubomis, paslapčia nuo svečių blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Padėkite, prašau 4u.gif Paskaičiau čia apie bandeles su lašinukais ir taaaip užsinorėjau. Reikės pasidaryti, tuo labiau, kad lašinukų daug namie turiu. Tik kilo keletas klausimų blush2.gif Pirmas, kaip ruošti lašinukų įdarą. Ar juos reikia keptuvėje pakepinti, ar nereikia, ar dėti svogūno? Antras, gal žinot kokį "patikrintą" mielinės tešlos receptą, kad man tokiai žaliai išeitų? Trečias, kokius lašinukus naudot, ar su raumenuku, ar be?
Gal jum pasirodys kvaili klausimai, bet aš TIKRAI neįsivaizduoju kaip tiksliai viską daryt blush2.gif O bandelių temoje taip ir neradau įdaro recepto blush2.gif
Atsakyti
O aš sekmadienį gaminau Cukinijų blynus su krabų padažu thumbup.gif niam niam. Vyras nusprendė kad krabų padažą galima ir ant tepti skanu thumbup.gif
Beje, nat joguto neturėjau tai kefyto įpyliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2006 08 08, 16:00)
Padėkite, prašau 4u.gif Paskaičiau čia apie bandeles su lašinukais ir taaaip užsinorėjau. Reikės pasidaryti, tuo labiau, kad lašinukų daug namie turiu. Tik kilo keletas klausimų blush2.gif Pirmas, kaip ruošti lašinukų įdarą. Ar juos reikia keptuvėje pakepinti, ar nereikia, ar dėti svogūno? Antras, gal žinot kokį "patikrintą" mielinės tešlos receptą, kad man tokiai žaliai išeitų? Trečias, kokius lašinukus naudot, ar su raumenuku, ar be?
Gal jum pasirodys kvaili klausimai, bet aš TIKRAI  neįsivaizduoju kaip tiksliai viską daryt blush2.gif O bandelių temoje taip ir neradau įdaro recepto blush2.gif

Kepink svogūnus, lašinukai - kokius mėgsti ar turi su raumenuku ar be. Man skaniau su. Tešlos pažiūrėk į kepinių skyrelį. Imk pati paprasčiausią variantą.
Aš darau mielines bandeles, o jau įdarus tai
kiek fantazija ir šaldytuvas leidžia.

Mielinė tešla:

500 g miltų
250 ml pieno
1 kiaušinis
40 g mielių
3 valgomi šaukštai aliejaus
4 valgomi šaukštai cukraus (nesaldžiai tešlai 2 arbat. šaukšteliai)
truputis druskos

Pieną pašildau iki 40 laipsnių (šiltas, bet ne karštas). Cukrų išsuku su
mielėm, kiaušiniu ir pienu. Tada atskirai imam miltus, į juos supilam
aliejų, druską, išsuktą pieno masę ir lengvai suminkom, kol bus vientisa
masė. Tada visą indą su tešla dedu į didesnį indą su karštu vandeniu
uždengiu rankšluoščiu ir laukiu kol pakils. Kai pakyla tešla išminkau ir
dedu dar kartą kad pakiltų. Antrą kartą pakilus darau bandeles.
Atrodo sudėtinga, bet šiaip tai greit pasisdaro..
Skanaus
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2006 08 08, 13:00)
Padėkite, prašau 4u.gif Paskaičiau čia apie bandeles su lašinukais ir taaaip užsinorėjau. Reikės pasidaryti, tuo labiau, kad lašinukų daug namie turiu. Tik kilo keletas klausimų blush2.gif Pirmas, kaip ruošti lašinukų įdarą. Ar juos reikia keptuvėje pakepinti, ar nereikia, ar dėti svogūno? Antras, gal žinot kokį "patikrintą" mielinės tešlos receptą, kad man tokiai žaliai išeitų? Trečias, kokius lašinukus naudot, ar su raumenuku, ar be?
Gal jum pasirodys kvaili klausimai, bet aš TIKRAI  neįsivaizduoju kaip tiksliai viską daryt blush2.gif O bandelių temoje taip ir neradau įdaro recepto blush2.gif


As lasinuku nekepinu.Rukytus lainukus smulkiai supjaustau,geriau kad butu biski raumenuko arba as dar ipjaustau kokia desrele(man skanu),juodojo pipiriuko ismaisau ir darau bandeles.
O mieline tesla dariau tokia pat ,kur Sonatina dare "Bandeles su pudingu" ax.gif ax.gif Labai paprasta ir tikrai nesudetinga.Nesu superine kepeja, bet tikrai geros isejo.Vyrelis lapnojo,kad ausys kilnojo.Sian ryte y mikrobange ir vel kaip sviezios.Pabandyk Eliza tikrai iseis.
Tik mes jau ne savam darze sedim,juk cia Sonatinos sedevru pulapis ax.gif ax.gif Atleisk, Sonatina blush2.gif Pasitaisysim.......
Atsakyti
Vakar jau antrą patiekalą su faršu dariau, bet ir vėl ta pati bėda - nesultingas kepinys gaunasi, toks gerklėj stringantis sausuolis verysad.gif Ką negerai darau? g.gif anksčiau kepiau Rou Bing, o vakar vieno kąsnio pyragėlius su faršu ir grybais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 08 08, 15:44)
O aš sekmadienį gaminau Cukinijų blynus su krabų padažu  thumbup.gif  niam niam. Vyras nusprendė kad krabų padažą galima ir ant tepti skanu  thumbup.gif
Beje, nat joguto neturėjau tai kefyto įpyliau  blush2.gif


doh.gif Ant duonos
Atsakyti
Sonatina nu tu tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau nemažai išbandžiau tavo receptukų ir viskas gaudavosi kuo puikiausiai,tik tiek kad aš namie neturiu orkaitės tai viską darydavau mikrobangėje,bet vistiek viskas gaudavosi thumbup.gif
Atsakyti
Ruošiausi į Nidą ir vietoj jau pabodusių sumuštinių, suvožtinių ir pan. kelionei prikepiau Sonatinos sagučių tongue.gif Mano ekipažas buvo tiesiog sužavėtas, plius pati gamindama sugaišau per pus mažiau laiko bigsmile.gif
Dabar nesuku galvos, kur čia ką įdomesnio išknisus. Kelias aiškus tongue.gif
Sonatina aciuks.gif
Atsakyti