Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

ne, abu pasiruošę daryti, kaip pasakysiu, tik pati nesugalvoju kaip, nes abu turi racijos. padas su nuolydžiu, čia dėl didesnio saugumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 21 liepos 2014 - 19:44

Tai nesuprantu koks dar klausimas dėl vandens nubėgimo kyla g.gif . Kokie argumentai to, kuris siūlo pirma padą, o paskui plyteles? Kodėl plytelių klojėjas negali sudėti tų plytelių, juk jam nuolydžio daryt nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 07 21, 20:08)
tiesa, nepamenu, kuri iš jūsų rekomendavo liuką, tai puikiai tiko 30*30, užklijavus dvi plyteles su tarpu 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, labai gražiai atrodo! na bet vistiek laikausi nuomonės kad patogiau ir praktiškiau butų kabina. Dabar turime užuolaidą, gerą, tačiau vistiek prisitaško vandens...:/

Kur šiaip kas esate pirkę dušo kabiną? Gal galit parekomenduoti kažką?
Atsakyti
QUOTE(Auksoziedelis @ 2014 07 22, 09:07)
uzsikabinau ir va radau be skyliu, bet nezinau ar Lietuvoje toki rasiu http://www.disegnoce...llections/skip/
O jei dar visa komplektuka, atrodo super  thumbup.gif


šiaip kas turi to gamintojo keramikos, turėtų eiti pas juos užsakyti, kad atvežtų jūsų norimus daiktus. tik ar verta tiek terliotis, laukti ir pan, nzn, nebent labai norisi būtent tų daiktų ir ne kitokių. mano akimis modelis nėra kažkuo išskirtinis ar unikalus, Tekos ir mano minėtas V&B Subway panašus, tik ne tokia horizontalia apačia.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 07 21, 20:30)
Tai nesuprantu koks dar klausimas dėl vandens nubėgimo kyla


kalba apie perspektyvą, kaip laikui bėgant vanduo geriau nubėga, ir jeigu atsiranda mikroplyšiai silikone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 07 21, 18:23)
smile.gif ne plytelėse esmė, o tame, jeigu pratekės vanduo per silikoną smile.gif


Jei prades prateketi, desit naujas juosteles, ar persilikonuosit. Jug ir vonios ir dusp kabinos visos vienodai statosi, o po to silikonuojama ar spec juostelem apdirbamas krastas. Pas mane pacia taip padaryta, vonia priglausta prie sienos, uzdeta duso sienele ir apdirbtas krastas spec juostele ir silikonu, Taskomes, maudomes, nieks neprabega.
Atsakyti
man pagal tokį principą ir sakė daryti dušo kabinos montuotojais, kad prie sienos padas ir tada silikonas. o plytelių meistras kryžium gulasi ir apsidengia savo 30mete patirtim, kad geriau iš pradžių padą stumti prie sienos, tada klijuoti plytelę, tada silikonuoti.
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 07 22, 11:25)
man pagal tokį principą ir sakė daryti dušo kabinos montuotojais, kad prie sienos padas ir tada silikonas. o plytelių meistras kryžium gulasi ir apsidengia savo 30mete patirtim, kad geriau iš pradžių padą stumti prie sienos, tada klijuoti plytelę, tada silikonuoti.


Taip, taip - galės kryžium irgi gultis jei prireiks padą ar visą kabiną pakeisti ir kai viskas bus padaryta pagal jo 30 metų patirtį biggrin.gif:D
Atsakyti
tai jau dabar santechnikas kelia padą, nes plytelių klojėjas, dedamas plyteles virs vamzdžių užkėlė jį ir vanduo prastai nubėga doh.gif gerai, kad ant silikono pastatė, tai gražiai padas atsilupo ir plytelių mozaikos neapgadino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 07 22, 11:25)
man pagal tokį principą ir sakė daryti dušo kabinos montuotojais, kad prie sienos padas ir tada silikonas. o plytelių meistras kryžium gulasi ir apsidengia savo 30mete patirtim, kad geriau iš pradžių padą stumti prie sienos, tada klijuoti plytelę, tada silikonuoti.


Tai vat, kad pries 30 metu, dar ir pries 10 m daug kas taip dare, uz vonios ar duso neklijuodavo plyteliu is taupumo sumetimu, o kai uzsimanydavai pakeist vonia, ar pada, tekdavo visas plyteles perklijuot, nes nebatitaikydavai ir tokiu pat plyteliu tame iskastame gabale suklijuot neberasdavai doh.gif
Atsakyti
Mamyte85, Baltijos brasa internetinej svetainej yra skyrelis ispardavimas. Ten buna protingų kainų mirksiukas.gif pasižvalgykit gal kas bus ir tiks
Atsakyti