Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2014 05 06, 14:30)
o cia mano uzbaigtukas  ax.gif


Jetus, koks grožis wub.gif Šauniai padirbėjai, Zeruti thumbup.gif Atrodo net kvepia per monitorių.



O čia mano nesuperdidelis postūmis. Jau ne tiek ir daug liko, gal ir pabaigsiu per ateinantį mėnesį, nes dabar jau prasidės dideli plotai, baigsis blusinėjimai po vieną kryžiuką. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kur čia jau nedidelis... Bus puiki fėja wub.gif
Žėruti- tau jau nieko nebeskysiu- tu pati žinai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2014 05 06, 12:30)
libaja thumbup.gif
o cia mano uzbaigtukas  ax.gif


vzaimno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2014 05 06, 23:55)
Kur čia jau nedidelis... Bus puiki fėja  wub.gif


Dėkui, tikiuosi, kad bus graži smile.gif Dabar jau net gaila pasidarė, kad ne sau siuvinėju smile.gif
Atsakyti
elzeda,koks grozis ryskeja thumbup.gif antra dubli pasidarysi mirksiukas.gif wub.gif

Aciu,kad rozytes pastebejot 4u.gif jau pridaviau remint biggrin.gif
Atsakyti
toks mazas greitukas ax.gif
user posted image

kas su tuo forumu daros g.gif stringa kazkas,issiunti zinute ir kol nepersijungi,pats nematai g.gif g.gif g.gif jau koks pora savaiciu taip ir niekas netvarko g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
merginos kokie grožiai wub.gif
žeruti swoon.gif swoon.gif swoon.gif
elzeda wub.gif

ačiū porai mergaičių už pagyras mano kanapių dėžutei biggrin.gif labai smagu skaityti komentarus buvo , ka laikys tokioj dėžei ,čia aš is kito forumo biggrin.gif

palieku drakoniuka ax.gif iš saldainiu fabriko biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2014 05 07, 13:02)
elzeda,koks grozis ryskeja  thumbup.gif  antra dubli pasidarysi  mirksiukas.gif  wub.gif

Aciu,kad rozytes pastebejot  4u.gif jau pridaviau remint  biggrin.gif


Dėkui 4u.gif , ale antro nesiuvinėčiau to pačio-nuobodu biggrin.gif Kažkaip pastaruoju metu akyse stovi vienas akvarelinis fuksijų paveikslas. Bijau suklysti, bet irgi Lanarte, berods. Gal jo imsiuos, kai šį baigsiu. Arba Nimukų. Planų daug, o laiko-ašaros smile.gif
Lauksiu rožyčių įrėmintų pasirodant rolleyes.gif

QUOTE(zydrem @ 2014 05 07, 19:47)
-elzeda  wub.gif

--ačiū porai mergaičių už pagyras mano kanapių dėžutei  biggrin.gif labai smagu skaityti komentarus buvo , ka laikys tokioj dėžei ,čia aš is kito forumo  biggrin.gif

---palieku drakoniuka  ax.gif iš saldainiu fabriko  biggrin.gif


-Ačiū 4u.gif
--O kokie komentarai? Įdomu bigsmile.gif
---Koks fainas drakoša thumbup.gif Vaikystę priminė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 05 07, 18:04)

--O kokie komentarai? Įdomu  bigsmile.gif
---Koks fainas drakoša  thumbup.gif Vaikystę priminė  wub.gif

pagrinde tai žolytei laikyti biggrin.gif buvo rimtu nusistebėjimu doh.gif jaučiu kad rimčiau už žolyte biggrin.gif

aha drakončikas mergytei kuri norejo sukneles su drakonais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2014 05 07, 20:15)
pagrinde tai žolytei laikyti  biggrin.gif  buvo rimtu nusistebėjimu  doh.gif  jaučiu kad rimčiau  už žolyte  biggrin.gif


Na taip, dėžutės su kanapės lapu paskirtis aiški lotuliukas.gif
Papildyta:
Pamiršau Zerucio dėkliuką pagirti smile.gif Labai skoningas, medžiagytė kokia graži atvartuko... Pavydžiu, kas moka siūti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 05 06, 20:03)
O čia mano nesuperdidelis postūmis. Jau ne tiek ir daug liko, gal ir pabaigsiu per ateinantį mėnesį, nes dabar jau prasidės dideli plotai, baigsis blusinėjimai po vieną kryžiuką. smile.gif

puikus darbas
sėkmės damušant
Papildyta:
QUOTE(unkind @ 2014 05 03, 16:12)
4 lapai is 32-ju baigti! Neradau pilnai issiuvineto, bet schema daryta pagal si paveiksla  ax.gif Dabar pradejau siuvinet virs vyro pakibusia plunksna  rolleyes.gif

vau, o čia tai kapitalinis darbas
ar čia ne HAED dizainas?
Atsakyti
zeruti, išduok, kokias naujas stakles įsigijai doh.gif čia tik rožes rodė, jau vėl naujas darbelis, neerzink biggrin.gif labai gražus dėkliukas wub.gif

visų procesiukai ir darbeliukai labai faini wub.gif
Atsakyti