Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2014 05 06, 11:30)
libaja thumbup.gif
o cia mano uzbaigtukas  ax.gif
user posted image



Super tavo rozikes smile.gif maciau iremintas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(linapuziene @ 2014 05 12, 20:32)
Super tavo rozikes smile.gif maciau iremintas wink.gif


Aciu 4u.gif
bigsmile.gif kur ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 12 gegužės 2014 - 20:47
QUOTE(zerutis @ 2014 05 12, 19:34)
Aciu  4u.gif
bigsmile.gif  kur ?  biggrin.gif



Facebook smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zerutis @ 2014 05 12, 19:34)
Aciu  4u.gif
bigsmile.gif  kur ?  biggrin.gif




Facebook smile.gif siuvinejam ir plepam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linapuziene @ 2014 05 12, 23:48)
Facebook smile.gif siuvinejam ir plepam smile.gif


biggrin.gif aaaaa.....,o as jau galvojau,kad Siauliuose ax.gif biggrin.gif

prasom man toje grupeje rankute pamojuot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 12 gegužės 2014 - 23:05
QUOTE(sobieska @ 2014 05 11, 20:55)
Pabaigiau...


Šaunuolė thumbup.gif Toks didelis darbas bigsmile.gif Ir moteris įspūdinga smile.gif

QUOTE(zerutis @ 2014 05 12, 10:55)
O cia mano rozytes, jau remuose  ax.gif


Labai labai patiko wub.gif Skoninga smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2014 05 12, 18:10)
Čia dar vieno proceso foto


Nesnaudi, ania? biggrin.gif Fainas procesas smile.gif
Atsakyti
Nervuoja ji mane jau seniai.... doh.gif Vieną po kito tik kepa, o aš tik svajoju... biggrin.gif
Atsakyti
Vaje, ilgiau neužsuk ir tiek grožių wub.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolytės 4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu, siuvinėju šį paveiksliuką, ir susidūriau su dilema, kaip siuvinėt pavienius kryželius? Tarkim tuos kur pilki virš skrybėlės? Bijau, kad elementariai einant nuo vieno kryželio prie kito - man persišvies tas tamsus siūlas baltoje medžiagoje unsure.gif Gal yra kažkokios taisyklės ką tokiu atveju daryt? Esu tik mėgėja, tai nelabai teko susidurt su tokiu atveju ax.gif

user posted image
Atsakyti
Trupuciuka isdidi ir savimi patenkinta pristatau savo pirmaji SIUVINI-pagalveles uzvalkaliuka. blush2.gif Stovejo bene penkerius metus mano grazioji baltoji siuvamoji kaip dekoracija, kol pasiryzau... Tegu siules ir ne tiesiausios, bet dovanos gavejai patiko, ypac kai savo varda pamate, ir kai pasakiau, kad sirdele kiekvienam menesi butinai pades per metus savo meile surasti. tongue.gif
user posted image
Schema is cia: http://syku66.blogsp...l...ttle heart"
Atsakyti
Toli pagalvele super,labai fainas motyvas ir,kaip pirmas siuvinukas, visai saunus gavos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kokių grožybių čia pridėjot, kol aš su sistema kovojau doh.gif doh.gif doh.gif . Šaunuolės panos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2014 05 14, 01:28)
Trupuciuka isdidi ir savimi patenkinta pristatau savo pirmaji SIUVINI-pagalveles uzvalkaliuka.  blush2.gif Stovejo bene penkerius metus mano grazioji baltoji siuvamoji kaip dekoracija, kol pasiryzau... Tegu siules ir ne tiesiausios, bet dovanos gavejai patiko, ypac kai savo varda pamate, ir kai pasakiau, kad sirdele kiekvienam menesi butinai pades per metus savo meile surasti.  tongue.gif


Oi nu grožis bigsmile.gif aš mėgėja tokių primitivukų biggrin.gif

ewwe siūlą tvirtinu prie kiekvieno atskirai,darant pirmą kryžiuką tvirtinu kilpute ,perkišus siūlą,užbaigdama užkišu už jau išsiuvinėtų kryžiukų,arba už audinio siūliukų.
Atsakyti