Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

QUOTE(bim-bam @ 2010 11 24, 14:00)
Sveiki  4u.gif

Neskaiciau dar temos, gal ir rasciau atsakymus, bet vis dar esu strese, mat mazyliui (metukai ir 7 menesiai beveik) vakar vienas dantukas priekinis visiskai nuskilo iki pat saknu, kiti du irgi nemazai nuskilo. buvom pas vaiku odontologa, sake nieko nedaryti, laukti nuolatiniu dantuku ateity. Bet pasitarus su keliais zmonem, isgirdau, jog imanoma ir pieninius dantukus sutvarkyt ir netgi reiktu.

Ar tiesa? Ar kreiptis mums i kitus odontologus ir isvis ar daroma kas nors tokiu atveju ar tiesiog paliekama taip, kaip yra?

Jei liko tik saknis, tai reiskia, kad atviras nervas. Jei nieko nedarysit, po kurio laiko jis supuliuos ir tada tikrai tas saknis reikes traukti. Galima dabar uzplombuoti ta sakni, ir taip uzkoncervuoti iki nuolatiniu dantuku isdygimo, kurie dar jums negreit dygs.
Tik tiek, kad jis dar maziukas, tai greiciausiai tik su narkoze teks gydyti.
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2010 11 24, 16:37)
Jei liko tik saknis, tai reiskia, kad atviras nervas. Jei nieko nedarysit, po kurio laiko jis supuliuos ir tada tikrai tas saknis reikes traukti. Galima dabar uzplombuoti ta sakni, ir taip uzkoncervuoti iki  nuolatiniu dantuku isdygimo, kurie dar jums negreit dygs.
Tik tiek, kad jis dar maziukas, tai greiciausiai tik su narkoze  teks gydyti.



dekui.
Tai tikriausiai gydytoja ir sake palaukt ir ziuret ar nesupuliuos. bet sake cia per kelias dienas viskas turetu paaisket. jei supuliuos, pas burnos chirurga vest, jei ne - nedaryt nieko g.gif
manau, kad net jei ir nesupuliuos per kelias dienas, truputi kai apgis, reiks vel pasirodyt gydytojai.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 11 24, 17:45)
dekui.
Tai tikriausiai gydytoja ir sake palaukt ir ziuret ar nesupuliuos. bet sake cia per kelias dienas viskas turetu paaisket. jei supuliuos, pas burnos chirurga vest, jei ne - nedaryt nieko  g.gif
manau, kad net jei ir nesupuliuos per kelias dienas, truputi kai apgis, reiks vel pasirodyt gydytojai.

Anksciau ar veliau vistiek supuliuos, jei neuzdarys nervo kanalo. Infekcija gali pakenkti nuolatinio danties uzuomazgai.
Per anksti isrovus pienini dantuka, veliau gali trukti vietos nuolatinio dygimui.
Atsakyti
Sveiki, noreciau pasikonsultuoti, gal kas gali ka pasakyti. Turejau du raunamus dantis, abieju tik saknys telike buvo. Viena isrove, o kita dar tik raus, ji bande tvarkyt, bet buvo uzdegimas prie saknu, tad nepavyko. Dabar kitam nukrito plomba, padare nuotrauka, sako netvarkomas nors daug danties like, nes vel tos juodos demes prie saknu - uzdegimas!! Man jo visiskai neskauda,neiskelia, as su ta puse ir valgau. Norejau paklaust ar traukiant toki danti vaistai suveikia normaliai, ar uzdegima visgi reikia isgyditi pries rovima, mano stomatologe nieko nesake schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dofkaml @ 2010 11 26, 09:34)
Sveiki, noreciau pasikonsultuoti, gal kas gali ka pasakyti. Turejau du raunamus dantis, abieju tik saknys telike buvo. Viena isrove, o kita dar tik raus, ji bande tvarkyt, bet buvo uzdegimas prie saknu, tad nepavyko. Dabar kitam nukrito plomba, padare nuotrauka, sako netvarkomas nors daug danties like, nes vel tos juodos demes prie saknu - uzdegimas!! Man jo visiskai neskauda,neiskelia, as su ta puse ir valgau. Norejau paklaust ar traukiant toki danti vaistai suveikia normaliai, ar uzdegima visgi reikia isgyditi pries rovima, mano stomatologe nieko nesake  schmoll.gif


Dabar yra didelis vaistų pasirinkimas, bent jau privačiose gydymo įstaigose. Man kartą rovė pūliuojantį protinį ir nieko nepajutau.
Atsakyti
sveiki norejau paklaust sunui 9metai,naktim labai smarkiai griezia dantim ka daryti doh.gif
Atsakyti
Sveikos.. turiu "negyva" priekini dantį..prieš kokis 5 metus jį man balino iš vidaus, kadangi buvo truputėlį patamsėjas. Dabar vėl patamsėjo, norėčiau jį vieną atsibalinti, kad spalva būtų vienoda su kitais dantukais. Stomatologės prašiau, kad vėl baintų iš vidaus, tačiau ji man siūlo veneringą arba dar šlifavimą ir dėjimą ant viršaus helio plombos. Nuėjau pas kitą stomatologę, ji taip pat nerekomenduoja balint iš vidaus. Nu KODĖL????anksčiau balino, o db jau negali???? ar čia pinigų plovimas, nes tikiu, nelabai apsimoka terštis už 50 lt, kai galima protezuot už 1000 lt.
Gal gali man kas protingai patart. Gyvent galiu ir su tokiu, bet savu. Bet nuotraukose galiu šypsotis tik sučiauptomis lūpomis verysad.gif verysad.gif
O kad man šlifuotų emalį, ir dar plombuotų iš išorės, nu kažkaip - nesinori...
Ką daryt.. Kadangi tvarkausi ir kitus dantis, tai pasidariau panoraminę foto - sake priekinio danties kanalai sutvarkyti puikiai.
Lauksiu patarimo 4u.gif
Atsakyti
Nezin cia adar atsako i klausimus odontologai ar ne ? smile.gif turiu tokia problemele, kad skauda pirmus 6apatinio zandikaulio dantis. Ne tai kad skaudetu bet toks jausmas, kad juos kas smarkiai spaystu, atrodo, kad isvis iskris. Nesuprantu del ko taip gali but Jau daugiau nei 2m. nuimti breketai, gal dantys bando gryzt atgal ar kokie raumenys pazeisti...
Atsakyti
Toks jausmas kad cia nieks niekam nebeatsako verysad.gif
Atsakyti