Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

Sveiki,
Raynair sakė pateiks skrydžius nuo balandžio mėnesio tik 1-2 mėnesių bėgyje. Bet dabar radau su Air Lithuania tam tikrom dienom balandį, birželį, liepą į Paryžių po 99 lt. Tikriausia verta greibti į priekį, o Lietuvon grįžti su Raynair ar Wizzair? Bet to Šarlio de Golio oro uosto bijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2014 11 21, 22:18)
Sveiki,
Raynair sakė pateiks skrydžius nuo balandžio mėnesio tik 1-2 mėnesių bėgyje. Bet dabar radau su Air Lithuania tam tikrom dienom balandį, birželį, liepą  į Paryžių po 99 lt. Tikriausia verta greibti į priekį, o Lietuvon grįžti su Raynair ar Wizzair? Bet to Šarlio de Golio oro uosto bijau smile.gif


Nėra ko bijoti, nors ir didokas aišku jis. Bet juk visur rodyklės, o ir personalo pilna visur, kad pasiklaust. Juk turistus visi supranta smile.gif
Užtat susisiekimas iš jo su RER nepalyginamai patogesnis, ir greitesnis, ir pigesnis smile.gif
Atsakyti
sveiki,

grįžom mes vakar jau iš Paryžiaus...uch..tik geriausi prisiminimai liko wub.gif

QUOTE(k** @ 2014 11 21, 23:18)
Sveiki,
Raynair sakė pateiks skrydžius nuo balandžio mėnesio tik 1-2 mėnesių bėgyje. Bet dabar radau su Air Lithuania tam tikrom dienom balandį, birželį, liepą  į Paryžių po 99 lt. Tikriausia verta greibti į priekį, o Lietuvon grįžti su Raynair ar Wizzair? Bet to Šarlio de Golio oro uosto bijau smile.gif

mes atgal skridom iš SDG , na tik RER stotyje truputuką pablūdijom, bet palyginus laiko prasme ir netgi pinigų bei patogumo, tai rinkčiausi šį oro uostą
Atsakyti
CDG baimę turėsiu įveikti, nes bilietus į priekį jau turiu :-)
Atsakyti
QUOTE(augustinuke @ 2014 11 24, 16:38)

bet palyginus laiko prasme ir netgi pinigų bei patogumo, tai rinkčiausi šį oro uostą



Mes su vyru irgi taip pagalvojome g.gif
Atsakyti
Labas rytas. Grįžomė ir mes vakar iš Paryžiaus, nusikalėm juodai .... Mano pastebėjimas toks, kad per 3 dienas sudėtinga aplėkti viską ką nori pamatyti. Naudojomės viešuoju transportu nemažai, nežinau ar aš ištižusi, bet man atstumai per dideli, metro pakankamai nesudėtingas, tai taupėm kojeles smile.gif gyvenom les defense rajone, neturiu jokių nusiskundimų, viešbutis visai šalia metro stotelės, sėdi ir važiuoji ten kur reikia ir kur nori. O plius ir pm netoli, mūsų skrydis buvo 8.25, tai iki pm važiavom taxi (10 eur) Nepamenu kas ten rašė, kad neverta aplankyti šito rajono, paprieštaraučiau... tikrai verta. Pasigailėjau kad į eifelį nenusipirkau bilietų iš anksto, nes po 3 val. eilėje, jau buvo praėjęs noras išvis ten kilti smile.gif nors kita vertus, nusiperki iš anksto bet gali nepataikyti su oru. Šeštadienio vakaras buvo labai gražus, tad ir turistų buvo laabai daug. Antrą kartą kai skrisiu rinksiuosi šiltą metų laiką, kad galėtume papiknikauti priešais eifelį, parelaksuoti parkuose ir t.t. dėl gyvenamosios vietos tai nei nežinau, mano akimis les defense rajonas pakankamai neblogas susisiekimo atžvilgiu. Kol kas Paryžiaus neįsimylėjau, Stokholmas pirmos vietos mano meilių sąraše nepaleidžia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sawlute: 25 lapkričio 2014 - 11:22
QUOTE(sawlute @ 2014 11 25, 12:20)
Labas rytas. Grįžomė ir mes vakar iš Paryžiaus, nusikalėm juodai .... Mano pastebėjimas toks, kad per 3 dienas sudėtinga aplėkti viską ką nori pamatyti. Naudojomės viešuoju transportu nemažai, nežinau ar aš ištižusi, bet man atstumai per dideli, metro pakankamai nesudėtingas, tai taupėm kojeles smile.gif gyvenom les defense rajone, neturiu jokių nusiskundimų, viešbutis visai šalia metro stotelės, sėdi ir važiuoji ten kur reikia ir kur nori. O plius ir pm netoli, mūsų skrydis buvo 8.25, tai iki pm važiavom taxi (10 eur) Nepamenu kas ten rašė, kad neverta aplankyti šito rajono, paprieštaraučiau... tikrai verta. Pasigailėjau kad į eifelį nenusipirkau bilietų iš anksto, nes po 3 val. eilėje, jau buvo praėjęs noras išvis ten kilti smile.gif nors kita vertus, nusiperki iš anksto bet gali nepataikyti su oru. Šeštadienio vakaras buvo labai gražus, tad ir turistų buvo laabai daug. Antrą kartą kai skrisiu rinksiuosi šiltą metų laiką, kad galėtume papiknikauti priešais eifelį, parelaksuoti parkuose ir t.t. dėl gyvenamosios vietos tai nei nežinau, mano akimis les defense rajonas pakankamai neblogas susisiekimo atžvilgiu. Kol kas Paryžiaus neįsimylėjau, Stokholmas pirmos vietos mano meilių sąraše nepaleidžia smile.gif

dėl Eifelio sutinku, džiaugėmės, kad pirkome bilietus internetu, nes eilės buvo kosminės blink.gif o Jums nebuvo šiltas oras piknikui? +15 buvo, mums buvo pats tas wub.gif
dėl atstumų -sutinku, bet kadangi mūsų tikslas nebuvo bėgti lėkti, o mėgautis , tai daug ko neaplankėm (nors kojoms ragučiai irgi buvo biggrin.gif), užtat sraigių privalgėm sočiai biggrin.gif - mes tikrai grįšim į tą miestą, nes meilė jau jam atsiradus wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(augustinuke @ 2014 11 25, 13:24)
dėl Eifelio sutinku, džiaugėmės, kad pirkome bilietus internetu, nes eilės buvo kosminės  blink.gif  o Jums nebuvo šiltas oras piknikui? +15 buvo, mums buvo pats tas  wub.gif
dėl atstumų -sutinku, bet kadangi mūsų tikslas nebuvo bėgti lėkti, o mėgautis , tai daug ko neaplankėm (nors kojoms ragučiai irgi buvo biggrin.gif), užtat sraigių privalgėm sočiai biggrin.gif - mes tikrai grįšim į tą miestą, nes meilė jau jam atsiradus  wub.gif  biggrin.gif


nu man temperatūros dar biški trūko iki tokio pikninkuko ant adijaliuko smile.gif Manau kad mes irgi ten grįšim, tik nežinau kada, nes pas mane dar ilgas sąrašas vietų į kurias noriu nuvykti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sawlute @ 2014 11 25, 13:47)
nu man temperatūros dar biški trūko iki tokio pikninkuko ant adijaliuko smile.gif Manau kad mes irgi ten grįšim, tik nežinau kada, nes pas mane dar ilgas sąrašas vietų į kurias noriu nuvykti smile.gif

oi ir pas mane ilgokas..na bet pasvajot galima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(augustinuke @ 2014 11 25, 12:24)
dėl Eifelio sutinku, džiaugėmės, kad pirkome bilietus internetu, nes eilės buvo kosminės  blink.gif  o Jums nebuvo šiltas oras piknikui? +15 buvo, mums buvo pats tas  wub.gif
dėl atstumų -sutinku, bet kadangi mūsų tikslas nebuvo bėgti lėkti, o mėgautis , tai daug ko neaplankėm (nors kojoms ragučiai irgi buvo biggrin.gif), užtat sraigių privalgėm sočiai biggrin.gif - mes tikrai grįšim į tą miestą, nes meilė jau jam atsiradus  wub.gif  biggrin.gif

kur valget?kiek kainavo, ir kaip praset? biggrin.gif verta vezti lauktuvems?
Atsakyti
kokiu laiku geriausia kilti I eifeli?
Atsakyti
Sveiki, taip isejo, kad drauge per Vokiskus puslapius uzrezervavo buta ir stai suzinojau, kad nuo porte Maillot jis oi kaip toli doh.gif apturejau smugi biggrin.gif
~ 12 kvartalas. bd de Picpus, 75012 Paris 12, Frankreich.

Kaip manot ar yra sansu ryte, (pirmadieni) nusigauti iki Porte Maillot viesuoju transportu ? ar jau be sansu cool.gif jei mokeciau susirasti pati, ta ir padaryciau, jei yra galimybe nesiulykit "paskaityk pora temu auskciau" biggrin.gif
Atsakyti