Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių buveinė 2014

QUOTE(Arti654 @ 2014 05 14, 08:15)
Aš savo rinkinuką su meškučiais užsakiau čia https://www.facebook...udio?fref=photo
Kainavo viskas nepigiai - 300 Lt. Tik nebepamenu po kiek konkrečiai pakabos. Nes vaikiškos po 50 Lt, tačiau suaugusiems lyg šiek tiek brangiau. Bet padaro nerealiai gražiai ir kokybiškai.



Labai grazus, tik man kaip visiskai blondinei neaisku, ka deti i ta dezute? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zvirbliss @ 2014 05 14, 08:20)
As savasias uzsakinejau cia https://www.facebook...6657392?fref=ts
uz dvi pakabas ir remeli sumokejau 80lt.



Labai dailios taip pat smile.gif Niekaip nesugalvoju ka man jiems iteikti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 13, 21:19)
Sveikos merginos. Iskart pradedu nuo to, ka aptikau fb  bigsmile.gif https://www.facebook...h...e=1  Ten daug visokiu groziu yra smile.gif
Papildyta:

Tokius medalius ir aš pirkau, man jie pasirode prieinamiausi ir neblogi smile.gif

Uuuuiiii ui ui... Tikrai linkiu, kad nereiktu.. Zinau sita baisu jausma, kai viskas padaryta, o va ima ir uzlusta kompas..
Papildyta:

Sveikute  4u.gif

    Laiko dar yra. Gal ir ne marios, bet spesi viska, tik teks papluseti  mirksiukas.gif
Papildyta:

Uzuodziu savo ideja smile.gif Linkiu, kad viskas labai graziai pavyktu  4u.gif LAbai lauksiu rezultato apipasakojimo  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Arti654 @ 2014 05 14, 00:01)
Na linkiu, kad išsaugotų tau tai, ką padariusi esi. Oi kaip nesmagu antrą kartą tą patį daryti  schmoll.gif
Aš irgi užsakiau pakabas. štai čia mano užsakymas jau pagamintas.
user posted image
Pakabų kitoje pusėje dar vardai jaunųjų užrašyti, kad žinotų kieno kur rūbai smile.gif o su meškinais dėl to, kad vienas kitą meškučiais vadina smile.gif  dovanosiu aš "išlydint miegoti", nes vestuvės vienos dienos ir be nakvynės, tad tiesiog visą paketą gėrio jiems pirmai nakčiai suruošiu.
Po smėlio ceremonijos pas mane svečiai atminimui gaus po dovanėlę - smėlio buteliuką, su tekstu "L ir M jungtuvių smiltelės. Saugoti visą gyvenimą" ir pasakysiu, kad jei kartais jaunieji smilteles išbarstytų ar jiems pritrūktų, kad mes visada galėtume papildyti...
Kadangu jaunųjų dovanos svečiams bus tokios, kurios suvalgomos, man norėjosi kažko išliekamo, tai todėl ir sugalovau tuos buteliukus...

user posted image
diana79, ačiū už lankstinius, drugelius tikrai kada nors pritaikysiu smile.gif



O kokia talpa tavo grafino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 05 14, 07:39)
Man smagu, kad blondine gali sugalvoti idomiu ideju, kuriomis kazkas turi noro pasinaudoti  rolleyes.gif

Ko tu vis save nuvertini ir su blondine lyginies, as irgi blondine biggrin.gif, bet visada pabreziu, kad dazyta lotuliukas.gif, o tai nesiskaito rolleyes.gif.

Mano jaunoji pakabas pati uzsisakys, as paprotinau, nes ziurejau kitu foto, ir jau kai kaba graziausia suknele nuotraukose ant plastikines pakabos doh.gif, nu man nesiziuri ir viskas. Tai maniskiai jau net pries apsirengima, tures tas pakabas, ant ju kabes ju drabuzeliai wink.gif. O pati esu uzsisakinejusi is cia krikstynoms, tai uz dvejus remelius ir dvi vaikiskas pakabas sumokejau 100 Lt : https://www.facebook...ampelis?fref=ts. Veiksmas Kaune wink.gif.

As smelio ceremonijos nusprendziau nedaryti, grazus visi jusu buteliai, o jau tie maziukai, pas mane daug sveciu, kazka kita teks galvoti.

As jau papkutes nusidekoravau, dariau paprastai labai, su tokiu popieriumi, vyro tik lentute, mano atverciama, bet dabar galvoju, kad gal ir man reikejo tokios tik ale lentutes. Dabar darbuojuosi prie kitu reikaliuku, kai baigsiu pasirodysiu.
Atsakyti
Sveikos,
gal jus galite padeti man blush2.gif . Kur jus randate juokingu piesineliu/veideliu/zmogeliuku pvz komendantu kortelems? blush2.gif
Atsakyti
Gal galite, svociutes man padetI? Gal kuri turite pasidariusios etiketes: "Seiletekio stabdis" (cia ant seilinuku) bei "Gerbeju atmusejas" (musgaudziams), jeigu ne, gal galite uzvesti ant kelio blush2.gif Paguglinau, bet man meta foto jau su tomis priklijuotomis etiketemis. Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Denira76 @ 2014 05 14, 08:52)
Labai grazus, tik  man kaip visiskai blondinei neaisku, ka deti i ta dezute? blush2.gif


Na aš dėžutę ištrauksiu anksčiau, kai grįšime į šventimo vietą ir prasidės sveikinimai, į dėžutę bus dedami vokai, kad bet kaip nesimėtytų, o be to dariau šiek tiek didesnę, kad tilptų visokios atvirutės. Tuo pačiu galės atminčiai vienoje vietoje viską saugoti smile.gif

QUOTE(Denira76 @ 2014 05 14, 09:09)
O kokia talpa tavo grafino?  ax.gif


Na grafinas mano didokas gavosi. Tiesiog labai norėjau su stikliniu kamščiu, o korkinių kamščių mano jaunoji nemėgsta.... Talpa 0,7 litro. Čia brendžio Gloria X.O. butelys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantasyja @ 2014 05 14, 11:05)
Sveikos,
gal jus galite padeti man  blush2.gif . Kur jus randate juokingu piesineliu/veideliu/zmogeliuku pvz komendantu kortelems?  blush2.gif


Radau paveiksliukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 05 13, 15:33)
Reikia idėjos. Jaunųjų išlydėjimui skirtus daiktus planuoju sudėti į batų dėžę.Gal turit minčių, kuo tą dėžę aptraukti, kad nesimatytų, jos ten paprasta batų dėžė? Dekoruosiu atlasinėm juostelėm paskui...

Medžiaga, spalvotas popierius/kartonas, nudažyti/nupurkšti dažais

QUOTE(Denira76 @ 2014 05 14, 11:14)
Gal galite, svociutes man padetI?  Gal kuri turite pasidariusios etiketes: "Seiletekio stabdis"  (cia ant seilinuku) bei "Gerbeju atmusejas" (musgaudziams)

Turiu, rašyk mailą, atsiųsiu 4u.gif

fantasyja, rašau google "clipart ...", žiūrint ko reikia. Komendantams rašai "clipart waiter", policininkui "clipart police", gaisrininkui "clipart fireman", med. seselei "clipart doctor" ir pan.
Dar visokių širdelių ir vestuvinių dalykėlių rašai "clipart heart", "clipart wedding", "clipart meriagge" 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės darbštuolės 4u.gif
baigiu dėliotis scenarijų,galvojau bus lengva,bet.... ax.gif
atradau gražius žodžius tėveliams,gal kuri pasinaudos:
Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Nors tos mielos rankos jau sukietėjo nuo gyvenimo darbų, tačiau vaikams jos visada lieka švelnios ir numalšinančios bet kokį skausmą.
Mieli tėveliai, šiandien vaikai dėkingi jums užtai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – vestuvių. Jie susijaudinę nuo naujų įspūdžių, tad leiskite jų vardu išreikšti karštą padėką už visas nemigo naktis, už didesnius ir mažesnius rūpestėlius, kuriuos rinko jūsų rankos, už tą užuovėją, kurią vaikai turėjo savo tėvų namuose, už pamokančius ir paguodžiančius žodžius, kurie lydėjo kopiant vaikystės ir jaunystės laipteliais.

ar turi kuri gandro laiško garso takelį?gal gali pasidalinti?o gal žinot kaina kokia cd?
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 05 14, 11:54)
Sveikutės darbštuolės 4u.gif
baigiu dėliotis scenarijų,galvojau bus lengva,bet....  ax.gif
atradau gražius žodžius tėveliams,gal kuri pasinaudos:
Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Nors tos mielos rankos jau sukietėjo nuo gyvenimo darbų, tačiau vaikams jos visada lieka švelnios ir numalšinančios bet kokį skausmą.
Mieli tėveliai, šiandien vaikai dėkingi jums užtai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – vestuvių. Jie susijaudinę nuo naujų įspūdžių, tad leiskite jų vardu išreikšti karštą padėką už visas nemigo naktis, už didesnius ir mažesnius rūpestėlius, kuriuos rinko jūsų rankos, už tą užuovėją, kurią vaikai turėjo savo tėvų namuose, už pamokančius ir paguodžiančius žodžius, kurie lydėjo kopiant vaikystės ir jaunystės laipteliais.

Aciu drinks_cheers.gif, tai cia jau kaip suprantu prie stalo reikia sakyti, kaip padeka tevams smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 05 14, 11:59)
Aciu  drinks_cheers.gif, tai cia jau kaip suprantu prie stalo reikia sakyti, kaip padeka tevams smile.gif.

Manau juos galima pritaikyti ir prieš palaiminima g.gif
Atsakyti
Na, o aš šiandien nuvežiau suknyte į remonta lotuliukas.gif , tikiuosi gerai viska padarys rolleyes.gif
Bet va, susinrvinau, pasirodo sustorėjau doh.gif
Atsakyti