Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių buveinė 2014

QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 15, 18:01)
Svarbiausia per daug negalvoti, kad sukūdėti, nes mūsų organizmas tada dar labiau visko reikalauja ir norisi  ax.gif  Man pavyko daug numesti ir taip padėjo maistas atsisakiau mielinių gaminių, kepto, padažų, saldumynų. Jei labai noriu suvalgau labai lėtai šokoladinį saldainį, kad nekelti kūnui streso  ax.gif  Ir aišku sportas, be jo niekaip nepavyktų tiek atsikratyti ax.gif  Per metus atsikračiau 35kg  bigsmile.gif  Daug kas net nepažino, nes po gimdymo, kai priaugau, taip ir liko, po antro vėl, taigi būdama 165cm svėriau 100kg doh.gif  Su tais 100kg, kalnas ligų, taigi ir sveikatos labui atsikračiau  blush2.gif
Taigi, ramiai nukris svoris, ypač kai ruošiesi kam,stresas daro savo blink.gif

Oho bigsmile.gif , nu tu ir šaunuolė thumbup.gif , gerbiu žmones kurie turi valios drinks_cheers.gif . O vat aš jos neturiu schmoll.gif , man kažko atsisakyti tai misija neimanoma doh.gif . Bet labai tikiuosi, kad prieš pat vestuves nukris nors pora kg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liojka @ 2014 05 15, 10:11)
Nepasiseke ir mums su ligom. Likus savaitei iki vestuviu atsidurem su dukra ligoninej - temperatura 40, viduriavimas. Pasirodo pasigavo kazkokia bakterija zarnyno. Gerai, kad palyginus greitai issikapstem ir vakar grizom namucio. Liko dar pora dieneliu paskutiniams darbams susideliot. Tik baisiausia, jog vakar paaiskejo kad musu palatos kaimynas, su kuriuo mazoji zaide kartu, dalinosi zaislais, gulejo su Roto virusu. Tai tikiuosi neparsivezem to dziaugsmo namo, nes nezinau kaip paciai reiktu tokios busenos atbut vestuves ar vaikus sergancius palikt:(


Oi, kad nebūtų Rotoviruso, paprastai neguldo vaikų su skirtingom ligom g.gif Gal abiem tą patį įtarė g.gif Nes labai jau aplaidžiai būtų pasielgę g.gif Tuti būti viskas gerai smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liojka @ 2014 05 15, 16:51)
Dėl roto keletas patarimų, duok gerųjų bakterijų vaikui ir aišku nelabai gerai,bet ryte ir vakare coca colos. Mes šeimoje kai buvom susirgę,mano vyras  gėrė coca cola ir prie jo ta bacila neprikibo....

Gerasiais bakterijas geriam ir taip jau, nes antibiotikus vartojam, o kolos profilaktiskai irgi nusipirkau:) kazkur girdejau, kad uzmusa visas bacilas:)


Apie coca cola teko girdėti, kad net kai kurie apsinuodiję maistu geria ją, kad išvalytu viską.
Sveikit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(inevas @ 2014 05 15, 18:06)
Oho bigsmile.gif , nu tu ir šaunuolė thumbup.gif , gerbiu žmones kurie turi valios drinks_cheers.gif . O vat aš jos neturiu schmoll.gif , man kažko atsisakyti tai misija neimanoma doh.gif . Bet labai tikiuosi, kad prieš pat vestuves nukris nors pora kg blush2.gif

Ačiū rolleyes.gif blush2.gif Nukris nukris, daugiau optimizmo ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrineKB: 15 gegužės 2014 - 17:25
Sveikos, oj kiek ligu ir traumu ... Visoms po 4u.gif mes ir su mazium sedim namie, nes sergam...
Atsakyti
Labas visoms,

pirmiausia SVEIKATOS!!! Monikiux, esi jauna, greitai atsistatysi. Tik dabar ramybės duok savo kojai wink.gif

O aš šiandien nupirkau nedidelę dėžutę akmenėliams sudėti ir nukoviau suknelę triniti.gif yess.gif Foto neturiu (gal ryt nusifotkinsiu), bet panašaus stiliaus, kaip ta ažiotažą mano širdyje sukėlusi rožinė su kaspinu nugaroj wub.gif Tik maniškė ryškiai geltona.

QUOTE(agnemonas @ 2014 05 14, 21:15)
*Geltonazuvis jei varysi i baze, tai tai dezutei dekoruoti gali nusipirkti tokio popieriaus, floristinio, na kaip buna toks glamzytas, as juo papkutes dekoravausi, tai labai jis man patiko, paprastais lupdaziniais klijais, jei persimato dviguba ta popieriu ir liuks gavosi (as ji pirkau kakzur nuo 10 sandelio kai tolyn eini, is Kraft food puses, tik iejus po kaire, visokios prekes floristikai, atlasines juosteles, ten ir maza pirslio juosta yra). Stai toks popierius: http://pirk.dovisa.l...zytas-popierius, tik as pirkau marga dvieju spalvu, pagal savo suknele.

**Na, svociutes, ar kam pavyko tas zymusis virviu zaidimas  doh.gif, mes su vyru susirisom, jam nervai nelaike, sako cia kazkoks fokusininku triukas, o pasirodo viskas labai paprasta, perziurejus sia instrukcija: https://www.youtube....h?v=Uy4hDAbo3os, kas tingit ziureti, tai kazkur nuo 3 min.  thumbup.gif  drinks_cheers.gif.

* Žinau apie kurį skyrių kalbi, gaila, kad tik dabar perskaičiau. Dar ir buvau užėjus. Bet jau pradėjau rašytis sąrašiuką kitam apsilankymui. Ačiū už puikią idėją 4u.gif
** Bet tai geras. Nežinotum, niekaip neišsilaisvintum doh.gif Jaučiu reikės palikti šitą antrai dienai, jei bus laiko...

QUOTE(Denira76 @ 2014 05 15, 08:51)
Super!!!! Nu tu auksaranke  thumbup.gif  labai grazu, gal ir man reikia pasnaudoti sia ideja blush2.gif , nes tikrai labai grazu  thumbup.gif  ohmy.gif

4u.gif

QUOTE(inevas @ 2014 05 15, 12:39)
user posted image
Šiandien nupirkau bazej, pirmam jaunuju šokiui rolleyes.gif

Koki faini wub.gif Kurioj vietoj ir kokia kaina?

QUOTE(agnemonas @ 2014 05 15, 14:25)
Svociutes pasidalinkite, kaip isleisite jaunuosius miegoti, nu jokia mintis nesauna i galva, kai pirma karta svociavau, sugalvojau isleisti medaus kopineti, nupirkau taure (na tokia kaip konjakine su kojele, tik didele, kaip buna tie mazi akviarumai, tokio dydzio), medaus su koriu, supjausciau ta medu gabaliukais i ta taure ir issiunciau, o dabar nu niekas i galva neateina  doh.gif.

Aš dar minties didelės neturiu. Darysiu tą batų dėžutę, įdėsiu dekoruoto šampano butelį, varškės (gal... nes sūris kaip ir bus) ir saldumynų padarysiu. Ką nors iš šokolado gal...
Jau buvau įdėjus, bet pakartosiu, ką turiu iš ankstesnių temų išsisaugojus:
Kaip žinote šiai ypatingai nakčiai reikalingi specialūs reikmenys. Juk nenorėtume, kad perjaunnųjų pirmąją naktį, jie būtų užklupti san. epideminės darbuotojų, neteisingaigaminant…amm….sūrį. Taigi mes jums dovanojame:-varškės – spausti sūriui,-naktinius ir pižamą, kad nesijaustumėt kaip Adomas ir Ieva, -putojančio gėrimo-atsigaivinti, - obuolį, su kuriuo pirmoji žemėje moteris sugundė savo vyrą, - vynuogių-kad nepritrūktumėt jėgų.-šienelio, kad minkščiau būtų,O jei nesugalvosite ką veikti dviese - pridedame iš piršlienės archyvo kryžiažodžių knygučių.

miegui pakabos ranksluosciai ir padeklas pirmai nakciai(sampanas sex energija vynuoges zvakes)
Dar minti suradau apie naktinių dovanojimą būtinai naudosiu.Tipo padovanoji dežutę su naktiniais o ten viduje tik raštelis:Nejuokaukit ,kokie naktiniai pirmą naktį!

As planuoju jaunajai "sexxy ausytes" su ta mintim,kad pirmaja nakti tikrai naktiniai marskiniai nereikalingi,o jaunikiui ranksluosti- prakaitui nusivalyti,kai pamatys zmona tik su sitom"ausytem" 

Naktis – tai metas kada viskas nurimsta ir apsigobia meiles skraiste, tada įsimylėjusios sielos skuba viena pas kita, kad galėtų džiaugtis begaline meile . Tad gal jau atėjo laikas palydėti jaunuosius į meilės guolį, kur jie galės džiaugtis vienas kitu ir žinoma spausti sūrį ....... Pagal senus papročius turėtume padovanoti jums naktinius marškinius. Kadangi dabar kiti laikai, kitokie ir naktiniai marškiniai dažnai dėvimi tik dėl vaizdo, pavyzdžiui svečiams atvažiavus, o šiandien nemanau, kad jiems jų prireiks iš viso. Tad dovanojame paklodę su meilės simfonija. Grokite visą naktį, o kad jėgų užtektų įdedame lauknešėlį:
Šampanas – kad labiau apsvaigtumėte;
Saldėsiai –- jausmams pasaldinti;
Ir be abejo varškė – kad būtų iš ko sūrį spaust!



QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 15, 17:01)
Man pavyko daug numesti ir taip padėjo maistas atsisakiau mielinių gaminių, kepto, padažų, saldumynų.

Taigi čia didžiausi skanumynai, kaip galimą jų atsisakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 05 15, 22:25)
Labas visoms,

Koki faini  wub.gif  Kurioj vietoj ir kokia kaina?

Ir be abejo varškė –  kad būtų iš ko sūrį spaust![/i]


Tikrai jie fainučiai, pirkau penktam sandeli, ten toks skyrelis yra, dovanas pakuoja ir t.t, kaina 3,50 mirksiukas.gif

Šauniai sugalvojusi, dėl išlydėjimo thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 05 14, 19:33)
Ar apie sita kalbam https://www.youtube....h?v=sdrmCBkojUw? Sugalvojau paieskoti per youtube istorija  mirksiukas.gif.


aha tas pats zaidimas,mes su wyru issipainiojam ir wel isipainiojam,ilgai ziurejom ir susigudem kaip padaryti,ten daug elementu reik daug padirbeti,bet mes jau mokam issipainiot,pasakysim abra kadabra ir issipinsim
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 05 15, 13:39)
user posted image
Šiandien nupirkau bazej, pirmam jaunuju šokiui rolleyes.gif

o nebus slidu po burbulu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 16 gegužės 2014 - 07:20
QUOTE(agne_vvr @ 2014 05 16, 08:18)
o nebus slidu po burbulu?

Tam restorane, kiliminė danga bigsmile.gif
Atsakyti
As jau panikuoju... vestuves rytoj, o mazasis pradejo vemt siandien ryte. Pasirodo tikrai parsivezem rota kazkuri is musu su dukra:( ir kaip dabar palikt vaika tokios bukles??? cia gal paranoja, bet atrodo, kad ir mane jau pykina:)
Atsakyti
QUOTE(liojka @ 2014 05 16, 08:39)
As jau panikuoju... vestuves rytoj, o mazasis pradejo vemt siandien ryte. Pasirodo tikrai parsivezem rota kazkuri is musu su dukra:( ir kaip dabar palikt vaika tokios bukles??? cia gal paranoja, bet atrodo, kad ir mane jau pykina:)


Ramiai, nupirkite druskingo minealinio, pvz Vytatauto, jį gera nugazuokite ir gerkite po šaukštą ar šaukštelį ( priklausomai nuo vaiko didumo) kas 3-5 minutes. Ne daugiau ir ne dažniau, iki vakaro turėtų nebevemti.

Papildyta:
o aš radau štai tokį įdomų ir kitokį priėmimą gaspadoriauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(diana79 @ 2014 05 16, 08:45)
Ramiai, nupirkite druskingo minealinio, pvz Vytatauto, jį gera nugazuokite ir gerkite po šaukštą ar šaukštelį ( priklausomai nuo vaiko didumo) kas 3-5 minutes. Ne daugiau ir ne dažniau, iki vakaro turėtų nebevemti.

Papildyta:
o aš radau štai tokį įdomų ir kitokį priėmimą gaspadoriauti smile.gif



http://www.planuokpa...nt-i-gaspadores
Atsakyti
QUOTE(liojka @ 2014 05 16, 08:39)
As jau panikuoju... vestuves rytoj, o mazasis pradejo vemt siandien ryte. Pasirodo tikrai parsivezem rota kazkuri is musu su dukra:( ir kaip dabar palikt vaika tokios bukles??? cia gal paranoja, bet atrodo, kad ir mane jau pykina:)

o siabelas, kas cia su tomligom visom doh.gif linkiu greiciau pasveit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
na ka prasidejo maratonas vestuviu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Uztektinai ir taip streso bei rupesciu pries vestuves, o dar ir ligos kamuoja. Kaip sako "viena beda nevaiksto"
Viskas bus gerai, sveikit merginos greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti