Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių buveinė 2014

QUOTE(Denira76 @ 2014 05 18, 19:03)
WAU, superine man si ideja  thumbup.gif  mirksiukas.gif manau jog naudosiu 4u.gif

prasom visu gamybos procesu pasidalint veliau foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 05 17, 08:26)


Labai greit arteja 50psl. tad manau pats laikas naujokem isirasyti i sarasa kada dalyvaujat  mirksiukas.gif

Svočiauti pasiruošusios 4u.gif
GEGUŽĖ
17d. - sauliki; liojka
24d. Bros;Arti654
BIRŽELIS
6d. - Filutka
7d.Benyta
21d. - Misis Vomband; inevas
28d.- DEM; žvilgsnė;agnemonas;Romadra
LIEPA
5d.Geltonazuvis;Zawutee
10d. – ziedlapiux
12d.- ingrid1118
19d.- Padange;fantasyja
RUGPJŪTIS
1d.Natalėja
2d.- agne_vvr;rollick
9d. –sandrixe;Blazike;dzesimbora
15d. ingri00;zaraa
16d.- mildzike;AusrineKB
23d.- Monikiuxas; liojka
30d.- Lemona`; Zvirbliss; Route
RUGSĖJIS
6d.- Sjugk
20d.- zvaigzduole
*


4mamavita liepos 5

QUOTE(dzesimbora @ 2014 05 17, 09:46)
Labas rytas Svociutes  4u.gif



Patarkit koki inda pirkti smelio ceramoniai, nes planuoju sujungti ja su akmenukais, na tada I ta sujungta smeli jaunieji galetu sudeti pasirinktis akmenukus, manau turetu graziai atrodyti ir jaunieji neapsikraus keliais indais...


o as ant akmenuku ir smelio desiu zidinio zvakute ir viskas viename bus mirksiukas.gif

QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 17, 13:44)
Sveikos svočiutės, šiandien ir naujieną gavau, abu su vyru kviečiami į dar vienas vestuves piršliauti huh.gif  Negaliu atsakyti, nes brangūs žmonės, taigi svočiute būsiu ir rugsėjo 6 dieną. Uch..., kiek reikia dar pasiruošti, nes bus tikrai sudėtinga abi mūsų jaunųjų poros dalyvauja tarpusavio vestuvėse, oho kaip reikia surengti taip, kad niekas nesikartotų  umn.gif

doh.gif na mes atsisakem nors ir artimi darugai verysad.gif bet neisizeide 4u.gif sake suprantam...
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 05 17, 22:30)
Spalvotus kaspinau palikau nakties išlydėtuvėm. O va dėl šokio- nežinau. Niekaip neapsisprendžiu. Jei jau visai galva susisuks- klausiu nuomonės pas nuotaką. Gal sakau su bengališkom ugnelėm g.gif Bet.. Žinok va žmogau kokia laiudis bus. Mus jau perspėjo, kad bus tokių, kurie nesijuokia, nešoka, nežais jokių žaidimų, prašė jų nekabinti jokioms pareigoms pvz komendantams, linkėjimų nesakys, tiesiog atsisės susiners rankas ant krūtinės ir prasėdės visą vakarą. Kadangi tai artimi giminaičiai, turi kviesti, tiesiog liepė nekreipti dėmesio, kad negalvotume kad kas nors negerai. Tai va, jei kažką darysi su barstymais, ugnelėm, burbulais reikia žinoti, kad bus kas užsiima, ba teks pačiom vienom su piršliu pūsti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


oi mes ir turejom pernai tokios publikos tai nekreipem demesio pora kart pasiulem pazaisti o veliau nejudinom, sakem tegu sedi smile.gif

Demi keksiukai thumbup.gif paslaptingai ir graziai bigsmile.gif
Papildyta:
zaidima su spageciais manau isbandysim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4mamavita: 18 gegužės 2014 - 19:19

Svočiauti pasiruošusios 4u.gif

GEGUŽĖ
17d. - sauliki; liojka
24d. Bros;Arti654
BIRŽELIS
6d. - Filutka
7d.Benyta
21d. - Misis Vomband; inevas
28d.- DEM; žvilgsnė;agnemonas;Romadra
LIEPA
5d.Geltonazuvis;Zawutee; 4mamavita
10d. – ziedlapiux
12d.- ingrid1118;Denira76
19d.- Padange;fantasyja
RUGPJŪTIS
1d.Natalėja
2d.- agne_vvr;rollick
9d. –sandrixe;Blazike;dzesimbora
15d. ingri00;zaraa
16d.- mildzike;AusrineKB
23d.- Monikiuxas; liojka
30d.- Lemona`; Zvirbliss; Route
RUGSĖJIS
6d.- Sjugk; AusrineKB
20d.- zvaigzduole; diana79

papildem dar
clap_1.gif
P.s. galit ir pacios isirasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 05 18, 18:16)
prasom visu gamybos procesu pasidalint veliau foto  mirksiukas.gif


Butinai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi turbūt bandysiu. Išlydint bus mažiau visko: šampė, keksas ir viskas nat medinio padėklo. Nedėsiu nei varškės, nei dar kažko. Nors ryte rasim sūrį ir butelį ale išrūgų- tuo rūpinsis meilės ministrų pora: aš viską suruošiu, o jie atneš- tai įrašiau į jų pareigas.
Teko girdėti, kad išlydint nekrauti nieko daug, nes kažkaip paskui nepatogu viską pasiimti ir pan. Tai jau va į keksą galima sukrauti naktinius ir saldainius_ gainasi trys viename- vietos susitaupo. Aišku, gausis ne keksas, o visas tortas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 05 18, 21:00)
Aš irgi turbūt bandysiu. Išlydint bus mažiau visko: šampė, keksas ir viskas nat medinio padėklo. Nedėsiu nei varškės, nei dar kažko. Nors ryte rasim sūrį ir butelį ale išrūgų- tuo rūpinsis meilės ministrų pora: aš viską suruošiu, o jie atneš- tai įrašiau į jų pareigas.
Teko girdėti, kad išlydint nekrauti nieko daug, nes kažkaip paskui nepatogu viską pasiimti ir pan. Tai jau va į keksą galima sukrauti naktinius ir saldainius_ gainasi trys viename- vietos susitaupo. Aišku, gausis ne keksas, o visas tortas drinks_cheers.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi mergaitės, man liko mažiau nei savaitė... Vat dabar jau atsiranda maži nerimo drugeliai pilve smile.gif O sąrašas darbų dar visai nemažas g.gif ir daugiausia tokių bjaurių smulkmenų, tai tinkamai supakuoti transportavimui, tai paimti kokius daiktus iš įvairių galų ir t.t.

QUOTE(zvirbliss @ 2014 05 17, 17:32)
Sveikos smile.gif

vakar kalbejom su jaunaisiais, nuotaka uzsimine, kad nori jaunuju sokti sokti prieblandoje, romantikoje, sove i galva mintis, kad reiktu uzgesinti sviesas restorane, na gal ne visas, o tik didziaja dali ir visiems sveciams isdalinti zvakes, kad suteiktu jaukuma, kaip jum tokia mintis? Kazin neatrodys sveciai su tom zvakem kaip per laidotuves  g.gif


Man tai graži mintis thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(DEM @ 2014 05 17, 18:43)
Ui, man jau darosi baisu- nespėju nieko doh.gif Dar ko gero laukia ligoninė ir operacija, tai iš viso kokios dvi savaitės išsibrauks doh.gif Kaip spėti? Ir dar jei gulsiuos tai birželio pradžioj doh.gif  doh.gif


Oi laikykis. Na jau visai rimta, jei operacijos gresia... 4u.gif
Beje, labai smagūs tie keksiukai medžiaginiai thumbup.gif

Monikiuxas, smagu girdėti, kad tinkamą advokatą radai. UK tokia paini teisinė sistema, kad be stipraus teisininko nieko nepadarysi... Ir ramiai laikyk koją bent kiek įmanoma - kuo ramiau, tuo greičiau gis.


O aš dar kelis paskutinius darbelius pasirariau. Suruošiau linkėjimų medį, tik aš jį tiesiog svečių medžiu užvadinau. Ir instrukciją šalia padėsiu, kad svečiai žinotų, kaip pasirašyti.
user posted image

Ir Pažadų tortą dekoruoti baigiau. Tiksliau torto gabaliukus. Iš viso į tris lėkštutes gabaliukus sukrausiu. Pagalvojau, kad taip bus patogiau išdalinti svečiams.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Arti654 @ 2014 05 18, 23:44)
Oi mergaitės, man liko mažiau nei savaitė... Vat dabar jau atsiranda maži nerimo drugeliai pilve smile.gif O sąrašas darbų dar visai nemažas  g.gif  ir daugiausia tokių bjaurių smulkmenų, tai tinkamai supakuoti transportavimui, tai paimti kokius daiktus iš įvairių galų ir t.t.

O aš dar kelis paskutinius darbelius pasirariau. Suruošiau linkėjimų medį, tik aš jį tiesiog svečių medžiu užvadinau. Ir instrukciją šalia padėsiu, kad svečiai žinotų, kaip pasirašyti.


Viskas bus gerai thumbup.gif, o darbeliai nerealus drinks_cheers.gif, toki torta man butu gaila net ardyti (pas mane daug sveciu, tai as tokio torto nedarau). Saunuole! As vakar irgi tokius remelius rudus ziurinejau parduotuveje, nes maniskio medzio jie tokie panasus, bet siandien nupirkau kitokius, kad deretu su staliuku numeravimo remeliais.
Atsakyti
QUOTE(Arti654 @ 2014 05 18, 23:44)
Oi mergaitės, man liko mažiau nei savaitė... Vat dabar jau atsiranda maži nerimo drugeliai pilve smile.gif

Monikiuxas, smagu girdėti, kad tinkamą advokatą radai. UK tokia paini teisinė sistema, kad be stipraus teisininko nieko nepadarysi... Ir ramiai laikyk koją bent kiek įmanoma - kuo ramiau, tuo greičiau gis.

O aš dar kelis paskutinius darbelius pasirariau. Suruošiau linkėjimų medį,
Ir Pažadų tortą dekoruoti baigiau.

Ui ui ui, drugeliai mane tik dziugintu, o va as kai labai jaudinuosi, tai tenka su tualetu pabendrauti lotuliukas.gif Ir jau nebe drugeliai, o visi kaspiniuociai pilvuke rangosi thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

NA del advokato dar laikas parodys ar intuicija manes neapgavo. O va su nusedejimu ramiai... doh.gif Ui merginos, jau siandien vyras mane veze vel i ligonine, nes koja istino net per peda. KAi as jos nejauciu, tai mazu, gal nikstelejusi ka patempiau, galvoju, kai su visais ramentais nuo laipto nulekiau(neatsargumas).. g.gif O va gydytojas toks ramiakas: "Tai gal koja dazniau aukstai palaikyk iskelus???? Tau kraujas nesuteka atgal i virsu, uztai ir istinai". Isdavikas, isdave mane vyrui, kad as nifiga neguliu atsigulus. TAi siandien jau sedziu prie stalo su koja uzkelta iki dantu lotuliukas.gif

O darbeliai tai labai zaviai nuostabus thumbup.gif wub.gif SAUNUOLE drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti654 @ 2014 05 18, 23:44)
O aš dar kelis paskutinius darbelius pasirariau. Suruošiau linkėjimų medį, tik aš jį tiesiog svečių medžiu užvadinau. Ir instrukciją šalia padėsiu, kad svečiai žinotų, kaip pasirašyti.
user posted image
Ir Pažadų tortą dekoruoti baigiau. Tiksliau torto gabaliukus. Iš viso į tris lėkštutes gabaliukus sukrausiu. Pagalvojau, kad taip bus patogiau išdalinti svečiams.
user posted image


Kaip gražu wub.gif net seilė nutyso bigsmile.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti654 @ 2014 05 18, 23:44)



Kaip grazu wub.gif
O kokio formato darei sveciu medi?, ka parasei ant instrukcijos? tavo tas paveikslas is popieriau ar drobes?

as ir kaip pagalvoju,kad arteja ta diena tai net nupurto, kaip cia reiks pries visus sneket ir pan. doh.gif
Papildyta:
Monikiuxas - man atrododo, kad ponia Monikiuxas nenori eiti i vestuves g.gif nifiga nieko neklauso, su ramentais nuo laiptu ridenas ir pan. Ot tavo ektremalumui ribu nera biggrin.gif jei tavo vyras pripirko medziagu tai guledama klijuok, karpyk dar ir mum turi padaryt mirksiukas.gif Na o jei rimtai tai pakentek tas savaiteles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti