Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew mylėtojoms!

QUOTE(rastafarinas @ 2014 05 06, 15:38)
Gyveni ir mokaisi, taip sakant  smile.gif

Gyveni ir rizikuoji, čia taip geriau sakyčiau... smile.gif Nes pasimokyti tai čia nėra ko..
Atsakyti
QUOTE(cereza @ 2014 05 06, 15:40)
Gyveni ir rizikuoji, čia taip geriau sakyčiau... smile.gif Nes pasimokyti tai čia nėra ko..


Ai čia ne visai apie tai 4u.gif
Dėl megztukėlio tai tikrai užjaučiu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 06 gegužės 2014 - 15:51
QUOTE(linamog @ 2014 05 06, 14:24)
Abejoju, senienos buna tamsesniam, ne baltam fone.

Tarp 8-10.

Kas cia gali pirkt toki brangu ir medvilnini.


Merginos, kaip su tomis senienomis tamsesniame fone? g.gif Teko pirkti, tai keletą kartų gavau be etikečių, o paskutinį kartą visiškai sunešiotą rūbą blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasiteirauti del GOLD-STRIPE MINI: Ar jis tiesius ar A formos, is nuotraukos neaisku.

Kas turite si sijonuka, ka galite apie ji pasakyti?

user posted image

Ar nebus trumpas su 173 cm?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 06 gegužės 2014 - 17:14
QUOTE(cereza @ 2014 05 06, 16:02)
Va šiandien pasiemiau megstuką išgirtąjį   doh.gif


Aš irgi šitokį šiandien pasiemiau ir šiek tiek nusivyliau, nes galvojau, kad tikrai tiks, bet nelabai gražiai atrodo. Ėmiau xs dydį, kaip ir kitu megztuku, turbūt reikėjo didesnio. Trumpas jis man su 174 cm. jcrew swing'as man daug gražiau atrodo, nors ilgis gal panašus, bet gražiau gula, šitas toks trumpas ir platus. Kaip manot, didesnis dydis būtu ilgesnis?

O šiaip megztukas kokybiškas, malonus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 06 gegužės 2014 - 18:13
QUOTE(cereza @ 2014 05 06, 15:02)
Va šiandien pasiemiau megstuką išgirtąjį  doh.gif


doh.gif uzuojauta 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kas turit Toothpick cord ir jau nesiojot, pasakykit, ar prasitampo nors kiek?
Su 94 klubais pasiemiau 28 dydi, ir toks ant ribos labai... Geriau jausciausi su didesniu, bet jeigu prasitampo, tai verta nesiot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 06 gegužės 2014 - 21:10
Tikrai prasitampo,su 95 cm turiu 28,tai panesiojus net laisvokos,bet siaip smagios tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2014 05 06, 22:24)
Tikrai prasitampo,su 95 cm turiu 28,tai panesiojus net laisvokos,bet siaip smagios tikrai thumbup.gif

Aciu uz geras zinias smile.gif Reik pradet nesiot tada biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit? Kaip kokybė, ne skystalas? Didintas jis? Factory Clare pullover 4u.gif
Atsakyti
[quote=jurgina@,2014 05 07, 08:48]
Gal kas turit? Kaip kokybė, ne skystalas? Didintas jis? Factory Clare pullover 4u.gif
[/quot

aš turiu žalią spalva nereali jis didntas dydžių tai ėmiau M su 100 per krūtinę tobulai, jau skalbiau kelis kartus nieko nenutiko labai mylimas mano megstukas thumbup.gif Jis nestoras plonas, bet ne skystalas vasarai pats tas smile.gif
Papildyta:
KAIP DERINUKAS?

BLIUSKYTE SVARSTAU SU 100 PER KRUTINE M dydį

http://factory.jcrew...p;bmUID=kni4U.t

sijonuką su 105 kaip visada 12 4u.gif :

http://factory.jcrew...isFromSale=true

tik krepšiukę netaiko -30 suvedu koduką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 07 gegužės 2014 - 08:10
kriisti, aciu labai 4u.gif
Atsakyti