Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

smile.gif+2015 07 17, 15:06-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 17, 15:06)
na merginos ,ikeliu Jums savo turta
komodos

tai ar eis nuimti ta laka? ar net nevargti? g.gif

panašu, kad medžio faneruotė. Galiu paprognuozuoti, kad po kokių 5 metų, o gal ir anksčiau turėtumėt madingą retro daiktą smile.gif Beje vidus jos irgi gražus.
Mes prieš N metų tokiai spintai nuėmėm duris ir pastatėm slankiojančias, dabar visai smagiai prisukčiau atgal, nes užkniso slankiojančios.

laką nuimti ar uždažyti ant viršaus eis. Bet patalynės spintelėse palikčiau ir nedažytų plokštumų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 17 liepos 2015 - 15:19
QUOTE(Y2K @ 2015 07 17, 16:14)
panašu, kad medžio faneruotė. Galiu paprognuozuoti, kad po kokių 5 metų, o gal ir anksčiau turėtumėt madingą retro daiktą smile.gif Beje vidus jos irgi gražus.
Mes prieš N metų tokiai spintai nuėmėm duris ir pastatėm slankiojančias, dabar visai smagiai prisukčiau atgal, nes užkniso slankiojančios.

laką nuimti ar uždažyti ant viršaus eis. Bet patalynės spintelėse palikčiau ir nedažytų plokštumų.

O kodėl po 5? smile.gif kodėl toks terminas ?smile.gif)
apie durų išėmimą aš negalvojau ,buvo mintis, kad gal duris pakeisti į kokias gražiai išraižytas ir pakeisti ta patį "plintusą" (ar kaip jį pavadinti),dabar jis juodai nudažytas, o aš mielai jį pakeisčiau į tokį pažeminimą klasikinio stiliaus,bet kol kas tai tik mano norai ir svajones
Atsakyti
smile.gif+2015 07 17, 16:29-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 17, 16:29)
O kodėl po 5? smile.gif kodėl toks terminas ?smile.gif)
apie durų išėmimą  aš negalvojau ,buvo mintis, kad gal duris pakeisti į kokias gražiai  išraižytas  ir pakeisti  ta patį "plintusą" (ar kaip jį pavadinti),dabar jis juodai nudažytas, o aš mielai jį pakeisčiau į tokį pažeminimą klasikinio stiliaus,bet kol kas tai tik mano norai ir svajones


Terminas šiaip iš galvos. Stebint interjerus, akivaizdu, kad provanso banga slūgsta ir užleidžia vietą XX a. retro, kurį Jūsų spinta ir patalynės spintelės atstovauja (pagaminta apie 1975?).
Norėjau pasakyti, kad durys dėka įdomios faneruotės gražios ir solidžios (tik turbūt Jums nusibodę, kap mums kažkada).
Tas juodas plintusas dažytas, nelakuotas, tai pokyčius lengviausia nuo jo pradėti. Gal to ir užtektų.
Atsakyti
nezinau kaip LT, bet provanso banga labai seniai atslugus, o madingieji MCM (mid-century-modern) jau irgi nebe svieziena.... tai sitie astuntojo desimtmecio baldai kaip ir turetu desningai uzlipti ant populiarumo pjedestalo bigsmile.gif

gal dar verta pakombinuoti balta spalva su originaliu padengimu?
kaip cia
ar cia,
cia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 17 liepos 2015 - 16:51
smile.gif+2015 07 17, 15:40-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 17, 15:40)
Dėl dulkių visai nebijau  smile.gif)
nes paskui darysim kapitalini  remonta, tai tokius darbus kaip sveitimas noriu padaryt  iki  tol kol prasidės  visi grindų lupimai


Turiu durnu klausimu... blush2.gif
O kaip jus ruosiates slifuoti spinta? Isrinksit spinta ir slifuosit kiekviena detale is visu pusių ar taip stovinčia spinta slifuosit? blush2.gif
Nu ok - paslifuosit, nugruntuosit, padazysit. O kaip "patiesinti" ja? Turiu galvoje pvz. plokste tarp spintos ir antresoliu yra islinkusi - ka daryt kad butų tiesi? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 18 liepos 2015 - 04:29
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 07 18, 05:28)
Turiu durnu klausimu... blush2.gif
O kaip jus ruosiates slifuoti spinta? Isrinksit spinta ir slifuosit kiekviena detale is visu pusių ar taip stovinčia spinta slifuosit? blush2.gif
Nu ok - paslifuosit, nugruntuosit, padazysit. O kaip "patiesinti" ja? Turiu galvoje pvz. plokste tarp spintos ir antresoliu yra islinkusi - ka daryt kad butų tiesi?  unsure.gif

Su klausimu viskas ok:)
Kadangi dar negyvenam tame bute,tai reikia ,kad vyras idėjai pažiūrėtų kaip ten kas,gal ta antresolė nusiima,jei taip-pradėciau nuo durų išėmimo. Kiek aš savi akim žiūrėjau pačios durelės nėra "išklerusios",be to ant žemės gal net patogiau būtų šlifuoti. Nors vyriškis yra prieš tą mano norą ją perdaryti, sako nešt ją į rusį,o aš priaižiūrėjusi čia visokių grožybių noru pamėginti ją perdažyti biggrin.gif
nors is tiesu gal kuri igudusi jau restauratore pakonsultuotu, nes as kiek skaiciau temu, nors skaiciau fragmentiskai, taciau man maisosi pats darbu eiliskumas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bridz :): 18 liepos 2015 - 05:42
QUOTE(uups @ 2015 07 17, 17:51)
nezinau kaip LT, bet provanso banga labai seniai atslugus, o madingieji MCM (mid-century-modern) jau irgi nebe svieziena.... tai sitie astuntojo desimtmecio baldai kaip ir turetu desningai uzlipti ant populiarumo pjedestalo bigsmile.gif

gal dar verta pakombinuoti balta spalva su originaliu padengimu?
kaip cia
  ar cia,
cia  unsure.gif

uups, kazkas nerealaus wub.gif wub.gif
aš tarp tų stilių nelabai gaudausi blush2.gif tik zinau,akd nenorėčiau sendinto efekto schmoll.gif , bet jūsų pasiūlytos nuotraukos labai patiko ax.gif , bet... pas mane namie (pagal dabartinę idėją ) nebus jokiu tamsiu baldų g.gif , vieną ta komodėlę bandyčiau dažyti baldai, o duris kitos spalvos ar net dviejų spalvyčių, kadangi ji turetu keliauti pas vaika i kambari, del kitos komodos paspirties ir stovejimo vietos yra klaustukas g.gif ,kas liecia spinta , tai nuotraukoje nesimato to apatinio pintuso jos, jis istisas per visa spinta ir juodos spalvos , tad vis pamastau ar tik jo nereiktų padaryti panasiai i stai toki spintos kojeles su apvadu
nors mano svajoniu spinta yra stai kokia 4u.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
nu, jusu spinta tikrai nesunku priartint prie jusu svajoniu spintos.... bigsmile.gif
pirmiausia pasislifuojat ta spinta, tada pastatot i vieta ir imat statyt aplink ja:
palei visa dugno perimetra prikalat grazu, platu reljefini plintusa, paskui ta pati pakartojat virsuje. mazdaug taip:
user posted image
paskui ta pati pakartojat ant virsaus.

Esant reikalui, jei norit spintos iki lubu,- dengiat likusi plota plokstemis iki tat lubu, kad atrodytu mazdaug taip:
user posted image

tada arba darot sonus ir dedat reljefines lenteles/plintusus/raizinius (arba paliekat paprastai originaliai).
veliau griebiates spintos duru,- nusipaisot kvadratus ir juose priklijuojat/prikalat dekoratyvines lysteles, o viduj, jei turit noro pries tai iklijuojat reljefinio tapeto gabala. Uzdazius baltai atrodys taip:
user posted image

na, ir paskutinis zingsnis, uzglaistot skyles/vinis, visus negrazumus, pasveiciat kur reikia ir nusidazot baltai 4u.gif

beje, jei tokia spinta per didele, galit ja pasimazint iki dvidures ar pan.
paziurekit situs puslapius del aiskumo:
http://shanks-est200...ote-reveal.html
http://www.storefron...y-to-built-ins/
http://roncesrenodia...a-lovehate.html
arba pasieskokit kokiam pinterest ar google 'built ins',- rasit simtus pavyzdziu ir pamokymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 18 liepos 2015 - 08:51
QUOTE(uups @ 2015 07 11, 23:04)
  pirma karta dirbau su visiskai sutirpusiu porolonu...veeee...kiek darbo ji nukrapstyt  doh.gif .


šitą "malonumą" ir aš neseniai apturėjau... Iš porolono per vidurį buvo likę tik rudos dulkės, o šonuose jis pasicukravęs... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2015 07 22, 09:15)
šitą "malonumą" ir aš neseniai apturėjau... Iš porolono per vidurį buvo likę tik rudos dulkės, o šonuose jis pasicukravęs...  doh.gif

Laba diena,
O sakykit,kaip nuvalet,nes mano dar ir ir lipnus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(l@n@ @ 2015 07 22, 13:18)
O sakykit,kaip nuvalet,nes mano dar ir ir lipnus  doh.gif

Maniškis net ne parudavęs, o pajuodavęs buvo, ir lipnus (tikrai fe). Kadangi visas tas "džiaugsmas" buvo ant plokštės, o baldą išardėme visiškai, tai pirmiausiai nugramdėme metaline glaistykle (skirta sienas glaistyti, aštriu kraštu), o paskui tas plokštes nešėme į vonią ir su karštu vandeniu, kempine, ūkiniu muilu, berods dar soda likučiai nusiplovė gana lengvai.
Atsakyti
man tai nesiplove niekaip nuo medinio remo tie porolonai schmoll.gif antra vertus, labai mirkyt irgi negalejau medzio, butu isbrinkes... kiek paplovus palikau kambaryj kelias dienas ir padziuves remas nebebuvo taip smarkiai lipnus, tada pasveiciau svitriniu popierium, jis 'surinko' ta bjaurasti....
Atsakyti