Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

Nu aisku zymiai pigiau gaunasi...O kokius dazus (vandens lateksinius) perkate is senuku? gal galima nuoroda?


QUOTE(Y2K @ 2016 09 07, 13:59)
QUOTE(birzelis @ 2016 09 07, 14:51)

Vandens lateksiniai 1 litras akcijinių apie 5 eur, kreida ar gipsas 2 kg maišas apie 3 eur (šito tai visam gyvenimui užtektų). Spalvų daugiau, nei fantazija išneša smile.gif Ir siųstis nereikia, tik iki senukų pasivaikščiot.
Čia receptai su palyginimais http://salvagedinspi...-paint-recipes/

Po bandymų rasti idealią spalvą, man kaip tik atliko kelios skarbonkės įdomių spalvų dažų biggrin.gif Ką čia nudažius g.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2016 09 07, 15:06)
Nu aisku zymiai pigiau gaunasi...O kokius dazus (vandens lateksinius) perkate is senuku? gal galima nuoroda?




Su nuoroda sunkiai, paprašiau pardavėjo vandeninių latekso mažiausią įmanoma kiekį, kas yra 0,9 L arba 1 L skardinė, kurią tonuoja norima spalva ir tiek. Vieni kažkokie Viva Color, kiti Penta Color.

Bet medžio su jais dar nedažiau, tai nepakomentuosiu ar OK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 07 rugsėjo 2016 - 14:15
O ka su jais jau dazete?

QUOTE(Y2K @ 2016 09 07, 14:14)
Su nuoroda sunkiai, paprašiau pardavėjo vandeninių latekso mažiausią įmanoma kiekį, kas yra 0,9 L arba 1 L skardinė, kurią tonuoja norima spalva ir tiek. Vieni kažkokie Viva Color, kiti Penta Color.

Bet medžio su jais dar nedažiau, tai nepakomentuosiu ar OK.

Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2016 09 07, 15:22)
O ka su jais jau dazete?


Kartono gabalus biggrin.gif - ieškau idealios spalvos. Beje sprendžiant iš kartono, tai gal ant baldų ir neblogai bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 07 rugsėjo 2016 - 14:27
Na, tikrai idomu, kaip Jums pavyks i siuos dazus imaisius kalkiu, nudazyti baldus. Mane irgi suintrigavote. O ar ta idealia spalva jau radote?

QUOTE(Y2K @ 2016 09 07, 14:26)
Kartono gabalus biggrin.gif - ieškau idealios spalvos. Beje sprendžiant iš kartono, tai gal ant baldų ir neblogai bus.

Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2016 09 07, 16:07)
Na, tikrai idomu, kaip Jums pavyks i siuos dazus imaisius kalkiu, nudazyti baldus. Mane irgi suintrigavote. O ar ta idealia spalva jau radote?


Tikiuos rasti šiandien biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 07, 14:05)
labai fain gavosi. O tie foxy paint nenusikrapšto lengvai kuo nors brūkštelėjus?

Kaip suprantu foxy paint - tas pats kas chalk paint. Internete pasigavau mintį, kad "chalk paint" gaunami į  vandeninius latekso dažus (t.y. sienų dažus) įbėrus gipso ar kreidos miltelių .  Bet vat galvoju kaip tokie ant baldų  g.gif



O chalk paint - tai ne tas pats, kas mokyklinių lentų dažai?

Tai jeigu tas pats, tada šūds jie be paviršiaus paruošimo biggrin.gif Mes su jais dažėm vaiko kambario sieną, na ir liko ant skarbonkės dugno. Tai iš neturėjimo ką veikti su vaiku nudažem seną taburetę, iš plokštės, baisią biggrin.gif Bet nieko neruošėm ir nešiaušėm, nes tai buvo ne planas, o momentinis impulsas biggrin.gif Kartu dar nudažėm kelmą, nes jis stovėjo mums po akims biggrin.gif

Tai žo, nuo taburetės jie šiek tiek lupasi.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 07, 14:05)
labai fain gavosi. O tie foxy paint nenusikrapšto lengvai kuo nors brūkštelėjus?....

Pasidalinsiu nesena patirtimi- perdažiau lakuotą sovietinių laikų stalą. Lakuotą stalviršį nušlifavau su šlifuokliu, nugruntavau ir nudažiau dažais Pęnta color iš Senukų (dramblio kaulo spalva), o kojos su visokiais išraitymais, todėl rankomis šlifuoti neturėjau kantrybės, tai tiesiai ant lakuoto paviršiaus nudažiau Foxy paint (Summer mood spalva)- jos praktiškai idealiai sutapo. Norėjau sendinto efekto, bet nudažius turėjau savaitei išvažiuoti, todėl tik tada pradėjau darbuotis su šlifavimo popieriumi - labai pasigailėjau, kad to nepadariau anksčiau, nes trinti reikėjo daug ir dažai trynėsi sunkiai - abeji, bet mano nuostabai Foxy paint trynėsi dar sunkiau...
Atsakyti
Labai smagu girdeti, kad sunkiai Foxy paint trinasi...kadangi daziau stala, tai tikrai aktuali info:)
dar ikeliu fotke spintutes, kuria irgi daziau su Foxy Paint....Tik kazkodel kai ikeliu nuotrauka, ji "pavirsta" i sona...
http://www.part.lt/p...69888dca519.jpg

Pries dazyma ji buvo juoda....:
http://www.part.lt/p...f68b9313842.jpg

Y2K, o kaip praejo jusu bandymai atrasti idealia spalva?

QUOTE(reg @ 2016 09 07, 22:53)
Pasidalinsiu nesena patirtimi- perdažiau lakuotą sovietinių laikų stalą. Lakuotą stalviršį nušlifavau su šlifuokliu, nugruntavau ir nudažiau dažais Pęnta color iš Senukų (dramblio kaulo spalva), o kojos su visokiais išraitymais, todėl rankomis šlifuoti neturėjau kantrybės, tai tiesiai ant lakuoto paviršiaus nudažiau Foxy paint (Summer mood spalva)- jos praktiškai idealiai sutapo. Norėjau sendinto efekto, bet nudažius turėjau savaitei išvažiuoti, todėl tik tada pradėjau darbuotis su šlifavimo popieriumi - labai pasigailėjau, kad to nepadariau anksčiau, nes trinti reikėjo daug ir dažai trynėsi sunkiai - abeji, bet mano nuostabai Foxy paint trynėsi dar sunkiau...


Papildyta:
Manau, kad chalk paint - tai ne tas pats kaip mokykliniu lentu dazai...kiek radau info apie juos, tai yra emaliniai, o ne kalkiniai dazai...

[quote=Noa,2016 09 07, 19:48]
O chalk paint - tai ne tas pats, kas mokyklinių lentų dažai?


Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2016 09 08, 09:36)
Labai smagu girdeti, kad sunkiai Foxy paint trinasi...kadangi daziau stala, tai tikrai aktuali info:)
{b]Y2K[/b], o kaip praejo jusu bandymai atrasti idealia spalva?
Papildyta:
Manau, kad chalk paint - tai ne tas pats kaip mokykliniu lentu dazai...kiek radau info apie juos, tai yra emaliniai, o ne kalkiniai dazai...


Radau iš 4 užėjimo į Senukus smile.gif NCS S 4005 - G80Y Neišsigąskit, čia ne sienoms biggrin.gif

Ne tas pats

Dar apie chalk paint http://frame.bloglov...frame_type=none

Patiko vienas komentaras po straipsniu - mintis, kad nereikia persistengti su tais dažymais. Kartais visai be reikalo uždažomi įdomūs / vertingi mediniai baldai, vietoj to, kad būtų restauruota mediena.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 14, 10:47)
Patiko vienas komentaras po straipsniu - mintis, kad nereikia persistengti su tais dažymais. Kartais visai be reikalo uždažomi įdomūs / vertingi mediniai baldai, vietoj to, kad būtų restauruota mediena.

Iš tikro tai dabar su tais dažymais tikrai dažnai persistengiama, jie lyg ir atėjo į madą. Ne restauravimas, o būtent perdažymas - nes restauravimas, mano galva, reiškia, kad tu atstatai baldą, koks buvo.

Bet kartais perdažyt lengviau, ypač jei tikrai yra dažai, kurie laiko nudažyti ant plokštės, kur nėra jokios medienos smile.gif Vis tiek tie baldai iš plokštės nevertingi...

Kita vertus, kai pasižiūri internete į tokius projektus - darbo daug, bet man būtų gaila gadint pirminį variantą biggrin.gif
https://whataboutthi...ets-a-new-look/

Čia irgi gaila biggrin.gif
http://www.cloudyday...-new-chair.html

Bet man atrodo, kad gal čia užsieniečiai daugiau taip persistengt linkę. Mes taigi ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugsėjo 2016 - 07:46
Sutinku, kad tikrai nereikia perlenkti lazdos ir dazyti viska is eiles...jei tikrai turi koki vertinga, medini balda, tai reikia ji restauruoti...bet jei kokia pigena is plokstes, tai labai super kai per pusvalandi ji tampa daiktu, kuris dziugina aki...

QUOTE(Noa @ 2016 09 15, 07:38)
Iš tikro tai dabar su tais dažymais tikrai dažnai persistengiama, jie lyg ir atėjo į madą. Ne restauravimas, o būtent perdažymas - nes restauravimas, mano galva, reiškia, kad tu atstatai baldą, koks buvo.

Bet kartais perdažyt lengviau, ypač jei tikrai yra dažai, kurie laiko nudažyti ant plokštės, kur nėra jokios medienos smile.gif Vis tiek tie baldai iš plokštės nevertingi...

Kita vertus, kai pasižiūri internete į tokius projektus - darbo daug, bet man būtų gaila gadint pirminį variantą biggrin.gif
https://whataboutthi...ets-a-new-look/

Čia irgi gaila biggrin.gif
http://www.cloudyday...-new-chair.html

Bet man atrodo, kad gal čia užsieniečiai daugiau taip persistengt linkę. Mes taigi ne biggrin.gif

Atsakyti