Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 47

QUOTE(Caskada @ 2014 05 07, 12:21)
Sveikos mergaites.
Noriu pasisakyti ir as.

Caskada, ačiūačiūačiū už geras naujienas! smile.gif Ir viltį! Kaip gera, kai kas pasidalina tokiomis puikiomis naujienomis! Sveikatos, sveikatos, svekatos jums abiems! 4u.gif
O kur pirkote AHCC papildą?
Atsakyti
willow, tai kaip šiandien jums sekėsi???
Atsakyti
Sveikos, susileidau aš pirmą vakciną. Kol kas nieko nejaučiu - tik toj vietoj skauda. dar reiks vakare ir ryt ryte tokiu tepalu teptis. Sakė,jog ne ilgiau kaip 5 dienas gali varginti gripo požymiai, žiūrėsim.
Dabar nerimą labiau kelia vis pamaudžiančios kepenys ir supūstas kaklas, bei porto žarnelės galiuko vieta, kuri skauda, nes vieną naktį atsibudau su mėlyne toj vietoj ir nedideliu skausmu. Tas skausmas ir liko. JR sakė, jog jei liks skausmas, kai atsigulsiu, darys echo.
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 05 08, 16:45)
Jau kelis kart maciau, kad kazkas vis klausia apie knyga Naujoji priesvezine mityba. O ka galvoja ktios mergaites? Nekeicia mitybos? As vis bandau sekti K. Petraicio pasisakymus ir kazkodel labai tikiu, kad tie angliavandeniai turi itakos.. Ar nebandot keisti mitybos?

Nupirkau mamai tą knygą. Iš pradžių ji bandė keisti mitybą. Sakė, kad sunku, nes daug ko negalima valgyti. Kaip yra dabar, nežinau. Nekalbu su ja apie mitybą. Reikės paklausti.
Atsakyti
Labai labai ačiū visoms už palaikymą 4u.gif Sveikatos visoms ir jūsų artimiesiems 4u.gif

QUOTE(Rasma @ 2014 05 08, 08:45)
Skaičiau Lorna Byrne knygą "Vilties žinia" ir dabar iš jos rašau maldą už Angeles vyrą ir už visas,  kurios sveiksta bendraudamos šioje temoje!
"Gydančiųjų angelų malda, arkangelo Mykolo perduota nuo Dievo:
Lai gydantieji angelai ant manęs ir ant tų, kuriuos myliu, išlieja Tavo dangiškąją šviesą. Leisk pajusti Tavo Gydančiųjų angelų spindulį, Tavo Gydančiųjų Rankų prisilietimą. Tesveiksta kūnas ir siela taip, kaip duos Dievas. Amen."
Savo prašymus, džiaugsmus ir rūpesčius galima įrašyti ir į maldų ritinį,  kad už juos būtų meldžiamąsi: http://www.lornabyrn...-you-in-prayer/
Labai ačiū, parašiau jūsų nuorodoje. Iš mano artimųjų taip pat meldžiasi daug žmonių, viltis šiandien stiprėja, tiksliau gal aš stoju į vėžes, nes vakar tiesiog blaškiaus po koplyčią ir bažnyčias. Tiesiog crb didėjimas, nuo deguonies, prie deguonies kaukės, po to intubacija, bet neabejoju, kad troškimas gyventi stipresnis, turi išsikapstyti.
Juo labiau, kad nors ir nedidukas, bet pagerėjimas yra- rentgeno nuotraukoje židinių sumažėjo, lyginant, kai perkėlė į reanimaciją, crb sumažėjo, leukocitų ir neutrofilų padidėjo, organizmui kovot bus lengviau.
Turbūt nereikėtų rašyti, bet vakar neatlaikiau, geriau dalintis gerom žiniom. Kitą kart rašysiu kai keliausim atgal į skyrių. Viltis ir tikėjimas turi būti stipriausi, kad ir kaip mintys nuklystų...

Safyre, 4u.gif gal vis tik konsiliumas bus jums palankus, to ir linkiu. Sveikatos mamai, tikėkit 4u.gif

Willow, linkiu, kuo geresnio veikimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 08 gegužės 2014 - 20:51
QUOTE(Nireglina @ 2014 05 08, 21:44)
Nupirkau mamai tą knygą. Iš pradžių ji bandė keisti mitybą. Sakė, kad sunku, nes daug ko negalima valgyti. Kaip yra dabar, nežinau. Nekalbu su ja apie mitybą. Reikės paklausti.

As bandau keisti.Sunku, nes prasidejo hemija,-prasidejo nestumas. nesveikas maistas rauginti agurtkai astru suru sokoladai ir toks brudas. Bet yra antivezine mityba ar pan skaiciau. tai tikrai 0 angliavandeniu jokiu baltymu butinas organizmo sarminimas, ir naikinimas kirmeliu. nes visa tai sukelia tai ka turime.
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 05 08, 16:13)
ir gal zinote, kiek konsultacija kainuoja?  g.gif


Tikrai nežinau, bet prie progos ūtinai pasiklausiu. Tiesiog jiems vis dar labai sunku kalbėti ta tema verysad.gif
QUOTE(Angele @ 2014 05 08, 20:50)
Turbūt nereikėtų rašyti, bet vakar neatlaikiau, geriau dalintis gerom žiniom.

Labai neteisinga nuomonė. Čia rasit tik palaikymą, maldą, o ne priešpriešą. Kas žino kieno maldos labiau yra išgirstamos mirksiukas.gif
Aš galiu tik pasidalinti patirtimi, kaip bendrauti su intubuotu ligoniu-nusineškit ant lapo spausinta abėcėlę. Jūs klausiat, o jis jums su pirštu į raides baksnoja. Mums taip labai padėjo mirksiukas.gif
wilow, ar nepakilo temperatūra? kaip savijauta?
Atsakyti
QUOTE(Liepa39 @ 2014 05 08, 18:32)
Caskada, ačiūačiūačiū už geras naujienas! smile.gif Ir viltį! Kaip gera, kai kas pasidalina tokiomis puikiomis naujienomis! Sveikatos, sveikatos, svekatos jums abiems!  4u.gif
O kur pirkote AHCC papildą?

Pirma karta pirkome is kampas.lt Ten daug visokiu papildu. O antra kart uzsisakem tiesiai is Suomijos. Bet niekuo nesiskyre dezute, ipakavimas, tai gal ir Lietuvoje platinami tokie pat. Tik aisku kaina siek tiek mazesne siunciantis is Suomijos. Gerai paieskojus radau ta puslapi ir bandem is ten uzsisakyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Evute* @ 2014 05 08, 22:12)
As bandau keisti.Sunku, nes prasidejo hemija,-prasidejo nestumas. nesveikas maistas rauginti agurtkai astru suru sokoladai ir toks brudas. Bet yra antivezine mityba ar pan skaiciau. tai tikrai 0 angliavandeniu jokiu baltymu butinas organizmo sarminimas, ir naikinimas kirmeliu. nes visa tai sukelia tai ka turime.


Evute, kodel jokiu baltymu? Baltymus kaip tik reikia valgyti. Ir rauginti agurkai labai gerai, viskas kas rauginta labai tinka, sarmina organizma. Sokoladas irgi gerai, bet tik juodas, ne maziau 75proc. Paziurekite, yra tokio juodo sokolado, kuris angliavandeniu turi tik 18g. simte gramu. Paprastas juodas turi apie 56 g. simte gramu. Lietuvoje mes perkam Heidi sokolada, nera brnagus, 85 proc ir visai skanus smile.gif Naujoji priesvezine mityba net rekomenduoja jo suvalgyti kasdien, jis turi priesveziniu savybiu. Gerti zalia arbata, kad visus blogus dalykus pasalinti is organizmo. O valgyti galima labai daug ka, darzoves, pieno produktai, geriausia rauginto, mesa... Aisku, atsisakyti pyragu, saldumynu yra nelengva, bet imanoma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nireglina @ 2014 05 08, 20:44)
Nupirkau mamai tą knygą. Iš pradžių ji bandė keisti mitybą. Sakė, kad sunku, nes daug ko negalima valgyti. Kaip yra dabar, nežinau. Nekalbu su ja apie mitybą. Reikės paklausti.


O Jus pabandykite padiskutuoti, palaikyti ja. As savo ligoniukui nuolat kalbu, kad negalima to ir ano.. o jei ir nuperku kazka pasmaguriauti, tai kas turi minimaliai angliavandeniu ir yra naudinga, tai koki kivi, ar apelsina... juodo sokolado.. surio... tik jau ne bandeliu, ledu ar kitu saldumynu. Palaikymas labai svarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 05 09, 10:09)
Pirma karta pirkome is kampas.lt Ten daug visokiu papildu. O antra kart uzsisakem tiesiai is Suomijos. Bet niekuo nesiskyre dezute, ipakavimas, tai gal ir Lietuvoje platinami tokie pat. Tik aisku kaina siek tiek mazesne siunciantis is Suomijos. Gerai paieskojus radau ta puslapi ir bandem is ten uzsisakyti smile.gif
Papildyta:
Evute, kodel jokiu baltymu? Baltymus kaip tik reikia valgyti. Ir rauginti agurkai labai gerai, viskas kas rauginta labai tinka, sarmina organizma. Sokoladas irgi gerai, bet tik juodas, ne maziau 75proc. Paziurekite, yra tokio juodo sokolado, kuris angliavandeniu turi tik 18g. simte gramu. Paprastas juodas turi apie 56 g. simte gramu. Lietuvoje mes perkam Heidi sokolada, nera brnagus, 85 proc ir visai skanus smile.gif Naujoji priesvezine mityba net rekomenduoja jo suvalgyti kasdien, jis turi priesveziniu savybiu. Gerti zalia arbata, kad visus blogus dalykus pasalinti is organizmo. O valgyti galima labai daug ka, darzoves, pieno produktai, geriausia rauginto, mesa... Aisku, atsisakyti pyragu, saldumynu yra nelengva, bet imanoma  4u.gif
Papildyta:
O Jus pabandykite padiskutuoti, palaikyti ja. As savo ligoniukui nuolat kalbu, kad negalima to ir ano.. o jei ir nuperku kazka pasmaguriauti, tai kas turi minimaliai angliavandeniu ir yra naudinga, tai koki kivi, ar apelsina... juodo sokolado.. surio... tik jau ne bandeliu, ledu ar kitu saldumynu. Palaikymas labai svarbu  4u.gif

As tai del mesos abejoju.kai skaiciau apie vyro liga.uzkliuvo toks sakinys.kad v... minta hormonu tostesteronu.jo gaminasi daug kai prisivalgai mesos g.gif ypac kiaulienos..Cia mano toks pamastymas...Nezinau visokiu tu teoriju yra.vienam padeda kitam ne.Visom sveikatos.ir visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 05 09, 10:19)
As tai del mesos abejoju.kai skaiciau apie vyro liga.uzkliuvo toks sakinys.kad v... minta hormonu tostesteronu.jo gaminasi daug kai prisivalgai mesos g.gif ypac kiaulienos..Cia mano toks pamastymas...Nezinau visokiu tu teoriju yra.vienam padeda kitam ne.Visom sveikatos.ir visiems 4u.gif

Taip, ida1, tu nuomoniu yra visokiu.. Mes kazkaip vadovaujames K. Petraicio patirtimi ir patarimais, jis siulo valgyti kuo riebiau. Nes organizmas is riebalu paisgamina gliukoze, kieks jos reikia smegenims ir kt organams.. bet kokia ta tikra tiesa, kas labiau sveika,neaisku, nuomones tikrai skirtingos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 05 09, 09:19)
As tai del mesos abejoju.kai skaiciau apie vyro liga.uzkliuvo toks sakinys.kad v... minta hormonu tostesteronu.jo gaminasi daug kai prisivalgai mesos g.gif ypac kiaulienos..Cia mano toks pamastymas...Nezinau visokiu tu teoriju yra.vienam padeda kitam ne.Visom sveikatos.ir visiems 4u.gif

Hormonai yra iš pašarų, kai auginami gyvuliai, paukščiai pramoniniu būdu. Ten pridedama augimo hormonų, kad greičiau būtų galima gaut mėsos, tokiu būdu viskas užauga dvigubai greičiu ir daugiau mėsos priaugina. O onkoligoniams tinka taip vadinami biologiniai produktai, kai kiaulės šeriamos jų senoviniu pašaru (jokių kombinuotų pašarų), galvijai ganosi pievose, vištos vaikšto laisvėj ir pan. tai ne visai tas pats kas ekologiška. Prieš pora metų mes diskutavome apie šitą knygą, kurioje tas ir paaiškinama:
http://www.rugute.lt...Anti_cancer.pdf
Ji man kažkaip priimtinesnė ir logiškesnė nei https://www.knygos.l...yti-vezio-gena/, nors pastarojoje viskas paprasčiau ir receptai pateikiami. Shreiber'io knygoje daugiau moksliško pagrindimo, šiaip gyvenimo tvarkymo, kaip buitis, buityje naudojamos priemonės ir pan., nors galima rasti tarp abiejų knygų neatitikimų. Man K.Petraitis pasitikėjimo nekelia. Duokdie jam sveikatos, bet jis man kaip ir A.Karaliūnaitė, kuri kaip pati teigia išsigydė krūties vėžį, labai išplitusį ir kuris pasireiškė kojoje guzu ir buvo sarkoma doh.gif - čia stebint jos istorijos kitimą per keletą metų įvairiausiose laidose. Negaliu aš tokiom "teorijom" tiket....Bet, kaip sakoma, kiekvienas renkasi kas jam arčiau širdies. Svarbu padeda.

Nera, man temperatūra nepakilo, tik skauda ranką toj vietoj, bet šiandien mažiau, ir paraudę.

Čia dar apie sojos produktus:
http://www.cancernet...amp;ts=08052014
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 09 gegužės 2014 - 12:59
QUOTE(willow @ 2014 05 09, 13:49)
Hormonai yra iš pašarų, kai auginami gyvuliai, paukščiai pramoniniu būdu. Ten pridedama augimo hormonų, kad greičiau būtų galima gaut mėsos, tokiu būdu viskas užauga dvigubai greičiu ir daugiau mėsos priaugina. O onkoligoniams tinka taip vadinami biologiniai produktai, kai kiaulės šeriamos jų senoviniu pašaru (jokių kombinuotų pašarų), galvijai ganosi pievose, vištos vaikšto laisvėj ir pan. tai ne visai tas pats kas ekologiška. Prieš pora metų mes diskutavome apie šitą knygą, kurioje tas ir paaiškinama:
http://www.rugute.lt...Anti_cancer.pdf
Ji man kažkaip priimtinesnė ir logiškesnė nei https://www.knygos.l...yti-vezio-gena/, nors pastarojoje viskas paprasčiau ir receptai pateikiami. Shreiber'io knygoje daugiau moksliško pagrindimo, šiaip gyvenimo tvarkymo, kaip buitis, buityje naudojamos priemonės ir pan.,  nors galima rasti tarp abiejų knygų neatitikimų. Man K.Petraitis pasitikėjimo nekelia. Duokdie jam sveikatos, bet jis man kaip ir A.Karaliūnaitė, kuri kaip pati teigia išsigydė krūties vėžį, labai išplitusį ir kuris pasireiškė kojoje guzu ir buvo sarkoma  doh.gif  - čia stebint jos istorijos kitimą per keletą metų įvairiausiose laidose. Negaliu aš tokiom "teorijom" tiket....Bet, kaip sakoma, kiekvienas renkasi kas jam arčiau širdies. Svarbu padeda.

Nera, man temperatūra nepakilo, tik skauda ranką toj vietoj, bet šiandien mažiau, ir paraudę.

Čia dar apie sojos produktus:
http://www.cancernet...amp;ts=08052014


Nieko nebuvau girdejausi apie pirma knyga, pradejau ja skaityti.. ir matau, kad tas mokslininkas sako, jog imunine sistema kontroliuoja v lasteliu dauginimasi, sunaikinima ir t.t.. tad man is to atsiranda isvada kad DLV yra tikrai geras dalykas, kad suaktyvinti NK (naturalius zudikus). taip ir nesuprantu, kodel kai kuriems ligoniams gydytojai neleidzia taikyti sio budo g.gif
Atsakyti