Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2014

Aš, pavyzdžiui, norėčiau, kad kitais metais Lietuva nusiųstų kokią lietuvišką dainą. Užteks to angliško teksto. Reikia paeksperimentuot biggrin.gif
Atsakyti
Mergos, nė viena nenorit graikų imt? visai nieko berniokai thumbup.gif
Atsakyti
Monteverte, tik viena Ispanija ir išpuolė? biggrin.gif Man tai penkios šalys lotuliukas.gif
Šveicarija
Norvegija
Malta
Vengrija
Ukraina
Papildyta:
Soled> Paimti šitie jau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 05 09, 13:34)
Monteverte, tik viena Ispanija ir išpuolė? biggrin.gif

Viena. Ir tikrai nesakyčiau, kad tai mano dūšia, nes testo neapgaudinėjau. Vadinasi blogas testas, netikėkit ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 05 09, 12:54)
Laisvas irnesakyk.gif biggrin.gif

Tvarkoj, jamu. Su visu bendu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 05 09, 13:12)

Papildyta:
Kas dar nežinot už ką sirgt finale, tai prašom išsiburti laugh.gif T.y. pasitikrinti su kuriais EV dalyviais jūs labiausiai derat laugh.gif
http://matchmaker.eurovision.tv/


Vokietija thumbup.gif
Na Vilijos pasisakymai tikrai labai negražiai nuskambėjo schmoll.gif Gaila aišku, kad nepatekom, bet ne pasaulio pabaiga...
Klausykit, mergos, o čia dar vaikinukų kokių laisvų yra? blush2.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 05 09, 14:01)
Klausykit, mergos, o čia dar vaikinukų kokių laisvų yra? blush2.gif  nail.gif

Kazi kazi, va man kaip aklai vistai grudas baltarusiai papuole po ranka... biggrin.gif
Atsakyti
2014 (7) Tema
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 05 09, 13:22)
dėl baltarusių panašumo į ruki vverch visiškai nepritariu<...>

Oj baltarusis tai man užnešė viskuo į Robin Thicke-įvaizdis, manieros, melodija...

Bet ir šiaip nemažai papūgų šiais metais g.gif

Šeštadienį įdomu bus žiūrėti vien dėl to, kad nėra vienos išsiskiriančios dainos, sunku spėt kas nugalės. Taip dar įdomiau.
Aš jaučiu už Graikiją- išsiskyrė man jų muzika iš viso konteksto ir publikai matės nerealiai patiko thumbup.gif

Atsakyti
Pagalvojau, jei LT United būtų šiemet pasirodę, gal visus, ir tą pačią Conchitą, nunešę būtų.

QUOTE(kkamon @ 2014 05 09, 11:38)
Slovėnė kažkuo buvo panaši į Viliją, bet balsas koks stiprus, viskas atidirbta. smile.gif

nu va, ne man vienai.

QUOTE(tuktuk @ 2014 05 09, 12:12)
Oi, man tai latviukai nei iš tolo netraukia iki šveicarų  biggrin.gif Aš apskritai galvočiau, kad šveicarai į penketuką pateks g.gif

-------
Papildyta:
Kas dar nežinot už ką sirgt finale, tai prašom išsiburti laugh.gif T.y. pasitikrinti su kuriais EV dalyviais jūs labiausiai derat laugh.gif
http://matchmaker.eurovision.tv/

drinks_cheers.gif Jo, bus kokie treti. O kas laimės, neįsivaizduoju net. pavyzdžiui, man pernykštė nugalėtoja - labai šiaip sau. Aš visada jaučiu simpatiją prancūzams biggrin.gif

-----
Slovėnija ir Armėnija biggrin.gif - dvi šalys kažkodėl iškrito man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 09 gegužės 2014 - 13:33
QUOTE(Monteverte @ 2014 05 09, 14:46)
Viena. Ir tikrai nesakyčiau, kad tai mano dūšia, nes testo neapgaudinėjau. Vadinasi blogas testas, netikėkit ax.gif  biggrin.gif

Vilytė man teko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 05 09, 14:26)
Jo, bus kokie treti. O kas laimės, neįsivaizduoju net. pavyzdžiui, man pernykštė nugalėtoja - labai šiaip sau.
Aš visada jaučiu simpatiją prancūzams  biggrin.gif
-----
Slovėnija ir Armėnija  biggrin.gif - dvi šalys  kažkodėl iškrito man.

Aš irgi niekad nebūčiau atspėjus, kad laimės Danija pernai biggrin.gif Man vidutinė daina pasirodė. Buvau už Italiją rolleyes.gif
Prancūzai šiemet faini- juokinga daina ir geras bumsas assa.gif biggrin.gif
----
bigsmile.gif Atitiko kirvis kotą thumbup.gif

QUOTE(eglegle @ 2014 05 09, 14:29)
Vilytė man teko  biggrin.gif

geeeras thumbup.gif Kažkodėl buvau pagalvojus, kad gal čia tik keli įtraukti į sąrašą. o pasirodo ,visi thumbup.gif Tik nesuprantu kodėl man net 5 išpuolė, ir visi gana skirtingi biggrin.gif
Atsakyti