Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(melynas dangus @ 2014 05 11, 22:00)
Wow, kokia idomi spalva. Cia pirkta mase, ar pati gaminot ir dazet? Kokie dazai?

Ačiū, spalva oranžinė, kuo ji įdomi? biggrin.gif Tiesiog graži 4u.gif Pirktinės masės aš nenaudoju, net turėjusi nesu smile.gif Gaminuosi tik pati. Dažai Americolor šiuo atveju.
Atsakyti
Cola 777, jau apsalau nuo groziu, tai nebeturiu ne ka pasakyti, kaip tik fantastika... wub.gif

Ulitka
, grazuoliai thumbup.gif

muce
, kaip pirmasis tai labai liuks, taip ir toliau smile.gif

Elentari, oho, manau turejo patikti, super atrodo 4u.gif

Ikeliu ir as keleta smile.gif
user posted image

user posted image

O cia toks keistas uzsakymas buvo, turejo buti girta mergina po vakarelio... smile.gif))
user posted image

Ir dar noriu klausimeli. Liko man sokoladines saldainiu mases dengimui, sakykit, kur ja reikia saldytuve laikyti ar spintelej? Juk grietineles popra saukstu deta tai ri dvejoju...Ir kiek laiko ji gali isstoveti nesugedus? Nes neisivaizduoju ka is jos galima butu padaryti, be apdengimo...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2014 05 12, 14:06)

Ir dar noriu klausimeli. Liko man sokoladines saldainiu mases dengimui, sakykit, kur ja reikia saldytuve laikyti ar spintelej?

saldytuve
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2014 05 12, 14:06)

O kiek laiko galima laikyti?

Va, ikeliu dar viena torciuka. Jau senai norejau pabandyti pova...
user posted image
Atsakyti
Ačiū, Rasskee 4u.gif O pačios faini tortai (kokie tortai?), ypač lelijos gražios ir visas tortas man šitas nuostabus thumbup.gif Su povu nerealus tortas, labai viskas gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2014 05 12, 14:06)

O kiek laiko galima laikyti?

Va, ikeliu dar viena torciuka. Jau senai norejau pabandyti pova...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2014 05 12, 22:58)
O kiek laiko galima laikyti?

net nezinau smile.gif pas mane neuzsibuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2014 05 12, 22:27)
net nezinau smile.gif  pas mane neuzsibuna smile.gif

O jei is jos nulipdzius kokius baibokelius, meskiukus ar dar ka, kazi jie isdziutu ir liktu kieti? As taip isdziovinus nepradetu smirdet ta mase? Neisivaizduoju, ak is jos galima butu dar padaryt be dengimo....
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2014 05 11, 20:17)
Labas vakaras. Gal pasidalinsite gera tortų sutvirtinimo paslaptimi?? Kaip apsaugoti šiltu metu nuo smigimo? Šiaudeliai? Kiek tarkim šiaudelių dedate į pirmą aukštą  jei tortas triaukštis? Ir ar kiekvieną atskirą sluoksnį dedate ant padėklo? Jei taip ar tai paprastas kartoninis padėklas?
Ačiū labai 4u.gif
As irgi to paties noriu paklaust, nes kai prapjoviau savo torta, tai daug kas prisikabino prie padekliuko po antruoju aukstu. Bet as bijau, kad be siaudeliu ir be padekliuko ivyks avarija g.gif
Atsakyti
QUOTE(muce @ 2014 05 13, 11:12)
As irgi to paties noriu paklaust, nes kai prapjoviau savo torta, tai daug kas prisikabino prie padekliuko po antruoju aukstu. Bet as bijau, kad be siaudeliu ir be padekliuko ivyks avarija g.gif

Na, as darius esu 2 aukstu tik, tai visada dedu siaudelius, nes i ju vidu dar idedu bambukinius iesmelisu supjausciu, kad stabiliau butu ir dedu tada padekliuka kartonini. Man be padekliuko baisu butu kad neigriutu, jei dar minkstesni tortai.... 3 aukstu torto nesu dariusi su siaudeliais, tai bijau ka sakyt...Bet va, buvo toks nutikimas, kai tvirtinau 2 20 cm skersmens tortus, juos dejau viena ant kito, nes man reikejo aukstesnis kad butu. Tai 5 pagaliukais tvirtinau,perskyriau kartonu, bet vezant 100km jis man gerokai pasmuko, ta prasme suslege pirmaji auksta, nor s tortai buvo para pastoveje, tai ri nesupratau kodel taip atsitiko sad.gif
Atsakyti
Merginos kodel pastilazas gaunasi trupantis ? Visos geles sutrupejo kai isdziuvo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2014 05 13, 16:14)
Merginos kodel pastilazas gaunasi trupantis ? Visos geles sutrupejo kai isdziuvo... doh.gif

gali būti želatino per daug,pudros per daug...čia daug niuansų smile.gif (nu,kaip dakalė tos reklamos doh.gif SM uch,negaliu )
Atsakyti