Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikietės

QUOTE(neringa223 @ 2014 05 29, 16:27)
atkelem i siandien 4u.gif  bent jau moteros, vyrai buvo susibege biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif 2 dienu balius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kismida @ 2014 05 29, 17:07)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 2 dienu balius thumbup.gif

grynai biggrin.gif
Atsakyti
Labs ryts ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kismida @ 2014 05 30, 11:36)
Labs ryts ? 4u.gif

Labs labs biggrin.gif
Atsakyti
nu gal ir labs
Papildyta:
nu gal ir labs..
Atsakyti
Labs, mes jau po darzelio svenciu visokiu cool.gif ale ko tais siandien man taip sunku nestuke.gif vakar spinta valiaus, matyt suveike doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

vis dar saltoka ...ta proga prikepiau kibinu,ir dar obuoliu pyraga iskepiau....savaitgalis rolleyes.gif
Atsakyti
Namie šilta rolleyes.gif

Koks keistas jausmas tos atostogos bigsmile.gif Pagal mano pareigas, paatostogaudavau savaitę ir toliau į darbą, o dabar tikros atostogos! Dieną visai laisvo oro direktorė - vaikai mokykloj/daržely, MB darbe...
Na čia iki šiandien. Redai irgi prasidėjo šiandien atostogos (ta proga Žvėrinčiuj su grupe buvo), MB pasiėmė atostogų, kad galėtų mane palepint iki gimdymo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2014 05 30, 18:44)
Namie šilta  rolleyes.gif

Koks keistas jausmas tos atostogos  bigsmile.gif Pagal mano pareigas, paatostogaudavau savaitę ir toliau į darbą, o dabar tikros atostogos! Dieną visai laisvo oro direktorė - vaikai mokykloj/daržely, MB darbe...
Na čia iki šiandien. Redai irgi prasidėjo šiandien atostogos (ta proga Žvėrinčiuj su grupe buvo), MB pasiėmė atostogų, kad galėtų mane palepint iki gimdymo  wub.gif

ech...smagus tas laikas wub.gif lepinkis kol gali smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2014 05 30, 18:44)
Namie šilta  rolleyes.gif

Koks keistas jausmas tos atostogos  bigsmile.gif Pagal mano pareigas, paatostogaudavau savaitę ir toliau į darbą, o dabar tikros atostogos! Dieną visai laisvo oro direktorė - vaikai mokykloj/daržely, MB darbe...
Na čia iki šiandien. Redai irgi prasidėjo šiandien atostogos (ta proga Žvėrinčiuj su grupe buvo), MB pasiėmė atostogų, kad galėtų mane palepint iki gimdymo  wub.gif

tau gerai...as si kart jokio lepinimo nepajusiu, MB uzsienin dar isvyks, tai liepa kukuosiu viena su dviem damom, gerai, kad didzioji savarankiskesne jau, o su mazaja visur ir visada kartu doh.gif zodz veiklos turiu, diena per trumpa man visai
Atsakyti
Lab diena, a šiandie beišauš ?

atostogos kam parsideda kam cool.gif -baigėsi 4u.gif nor jau gana ax.gif


jaučiu einu pagulėt nor neprižadu ka pasiseks biggrin.gif


ka veikat ?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ka cia veiksi, juk pastoviai kazka namie tvarkaus, o kaip viskas apversta taip apversta biggrin.gif
Atsakyti