Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 3

QUOTE(Mėlynė** @ 2014 12 26, 13:15)
Sveikos darbštuolės 4u.gif
Už kelių savaitėlių mano mergytės 9-asis gimtadienis. Nori "frozen" temos. Perverčiau šią temutę, kažko būtent "frozen" neradau, bet pritaikysiu kažką smile.gif
nėra ši tema labai populiari LT, nei servėtėlių, nei puodelių ar kažko panašaus neradau..bandysiu turbūt visas dekoracijas kaip ir kažkuri mamytė daryt smile.gif užsienietiškuose puslapiuose begalo populiarūs tokie gimtadieniai, reiks pavartyti dar smile.gif

Paskui pasirodykit ,nes as ji ruosiu geguzes menesi ,jei tik mergina neapsigalvos smile.gif)
Atsakyti


user posted imageDuonos lazdelės vaikams
Atsakyti
egzotikaa, kaip paprasta ir gražu bigsmile.gif
Atsakyti
mamytės SOS gal matėte su MONSTRĖM lėkštučių KAUNE, PANEVĖŽY arba Šiauliuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 12 26, 15:41)
Paskui pasirodykit ,nes as ji ruosiu geguzes menesi ,jei tik mergina neapsigalvos smile.gif)

mes irgi planuojam geguzi svesti sia tema, jei nepersigalvos biggrin.gif dabar inirtingai ali ieskau figureliu tortui, nes pageidavime- -visi turi buti, ana, elza, svenas, olafas, kristofas ir hansas doh.gif biggrin.gif dekoracijas ko gero darysiu pati rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2015 02 06, 23:16)
mes irgi planuojam geguzi svesti sia tema, jei nepersigalvos  biggrin.gif  dabar inirtingai ali ieskau figureliu tortui, nes pageidavime- -visi turi buti, ana, elza, svenas, olafas, kristofas ir hansas doh.gif  biggrin.gif dekoracijas ko gero darysiu pati rolleyes.gif


Kaip gerai kad priminei ,kur ta mamytė ?PASIRODYKIT blush2.gif PAPASAKOKIT 4u.gif
Na ,kadangi mūsų gegužiukės vienmetės(manau nesumaišiau niko ax.gif ) ,tai manau nepersigalvos smile.gif tuo metu kaip tik turi išeiti trumpas filmukas Frozen Fever -manau naujai užkabins (kiek skaičiau bus kaip Elsa ruošia gimtadienį Annai ) Šiaip iš ali bus nelabai gražios tos figurėlės ,aišku jei tik vienam kartui .Taip tai bandyk iš Disney paimti rinkinį tų figurėlių (jos apie 12$)ir bus gražios ir kokybiškos .Paskui pasiliksit žaidimam smile.gif) .Aš tai jau visą planą turiu smile.gif) Mano pagrindinis pirkimas beveik padarytas -kai buvo kaledinių papuošimų išpardavimas -prisipirkau konfeti(chlapuškių tų )su snaigėm ,paskui paprastų kabinamų snaigučių ,dar nusipirkau mažulyčių snaigučių klijuosiu ant žydrų puodelių ir šaukštelių .Nes mes švenčiam žaidimų kambary(turbūt ir jus blush2.gif ) tai lėkštutės tik tortui -bus baltos ,staltiesė žydra, šiaudeliai balti .Labai lengva kai balta žydra .Stalo papuošimui aš visada nešuosi turimus personažus -viską ką turiu iš žaislų ta tema.Pamaketuoju kelis smeigtukus ir viskas .
O iš ali laukiu pagrindines suknelės ...Gaila ,kad panašiu metu tortadieniai -taip galėtumem pasikoperuoti smile.gif)
Pasakok koks bus tortas ? Ką sugalvojai ? Tavo būna gražūūūūs smile.gif) Mano tai bus paprastas -nemoku taip kaip tu išpuošti .Dengsiu žydra ir balta mase ,figūrėlė ant viršaus ,šonuose baltos snaigutės ..... Kaimynė darė lėlės elzos tortą -tai visai smagiai žiūrisi ,bet aš tada nemoku tokio torto jaustyti blush2.gif
Tik maistas tai dar nesugalvotas ,kelias idėas turiu ,bet labai jos tradiciškos -sumustinukai žvaigždutės -agurkas snaigė (va is ali turiu fainas formeles parsisiuntus -turi laiko pasieiškok smile.gif))Sausainiai snaigutes ant pagaliuko .Tiesa gal kas žinot ,kur galima gauti žydros žele ? daryčiau Kristofo ledo gabaliukus ,būtinai morkas dėsiu (mano mažoji tikrai griauš smile.gif),saldumynai irgi aiškūs ,bet su rimtesniais užkandžiais idėju nebeturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaneLS @ 2014 10 28, 08:21)
Labas rytas,

už mėnesio švesim 3ji gimtadieni, galvoju apie pimpackiuku tema, gal turit ideju, kaip papuost kambari, bet per daug neprimargiti? Pernai turejom dziungliu tema, labai patiko vaikams  4u.gif

darėm praeitą vasarą sūnaus gimtadienį pimpačkiukų tema, tai tema irgi buvo mėlyna-geltona. Dekoracijoms rinkausi tokių spalvų balionus ir parsisiunčiau iš Aliexpres sienų lipdukų ir maikutę su kepuryte thumbup.gif štai taip atrodė:
user posted image

vaišių stalo šiek tiek matosi
user posted image

dariau tortą ir keksiukus:
user posted image

vaikams viena iš užduočių buvo prilipinti pimpačkiukams akis ir burna:
user posted image

dar turiu maketus keksiukų popieriukams, smeigtukams ir t.t.. galėčiau pasidalint 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 10 vasario 2015 - 20:12
Mamytes,gal zinote kur galima Vilniuje atsispausdinti dekoracijas? g.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2014 09 22, 19:18)


Jur įsigyti tokių plokščių pagaliukų? g.gif
Atsakyti
Ir kaip prie lubų tvirtinate pompon'us? jei su lipnia juosta, tai šiek tiek vis tiek matosi, kad klijuota. Ar nuėmus nelika poto dėmių ant baltų lubų? g.gif
Atsakyti
pagaliukus pirkome Kaune senukuose smile.gif o pomponus kabinu tik ant liustro smile.gif
Atsakyti