Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 3

QUOTE(sidrulka @ 2015 09 05, 17:33)
fantastiškai gražus piraštiškas tortadienis. vaikinas turėjo būti devintam danguj smile.gif smile.gif - ar už devynių jūrų marių smile.gif  (o kur Marijampolėje pirkti tie spalvingi dvipusiai sausainiukai?) Tortas keptas Buktoj?

Ačiū smile.gif Macarons pirkti ne Marijampolėje, o Kaune, iš čia http://www.cupcake.lt/ kaina pati geriausia kiek žinau. Marijampolėje Giraičio kepykloje juos taip pat kepa, tačiau kaina tai dviguba doh.gif Tortas ne iš Buktos, nes pas ją kreipiausi likus mėnesiui iki gimtadienio ir nieko ji man neatrašė, na pagalvojau nematė mano žinutės, dar kartelį parašiau ir tada tyla, nors matau, kad prisijungus prie skaipo, abu kartus buvo, tada bandžiau skambinti, bet irgi nekėlė ragelio (na jei žmogui sunku parašyti, kad negali, tai čia jau patyliu schmoll.gif ), tada susiradau kitas moteris kurios daro ir kepa nuostabius tortus, mūsiškis tortas iš Ruta Pop (ieškok Facebook) dar gali kreiptis į Jūratė Kučiauskaitė Leškevičienė taip pat ieškok Facebook smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2015 09 06, 07:32)
Ačiū smile.gif Macarons pirkti ne Marijampolėje, o Kaune, iš čia http://www.cupcake.lt/ kaina pati geriausia kiek žinau. Marijampolėje Giraičio kepykloje juos taip pat kepa, tačiau kaina tai dviguba  doh.gif  Tortas ne iš Buktos, nes pas ją kreipiausi likus mėnesiui iki gimtadienio ir nieko ji man neatrašė, na pagalvojau nematė mano žinutės, dar kartelį parašiau ir tada tyla, nors matau, kad prisijungus prie skaipo, abu kartus buvo, tada bandžiau skambinti, bet irgi nekėlė ragelio (na jei žmogui sunku parašyti, kad negali, tai čia jau patyliu  schmoll.gif ), tada susiradau kitas moteris kurios daro ir kepa nuostabius tortus, mūsiškis tortas iš Ruta Pop (ieškok Facebook) dar gali kreiptis į Jūratė Kučiauskaitė Leškevičienė taip pat ieškok Facebook  smile.gif



o tai tuos sausainiukuas važiavot ten vietoj nusipirkti? na, man su Kirbe susisiekti, kažkaip niekada nebuvo problemų..... o kitas minėtas kepėjas ir esu girdėjusi..... vat su dekroacijomis tai jau pikta - akiua pries kelias savaites užsisakysiu, kol dar laiko turiu, bet parašiua į dvi parduotuves, tai tik teatrašė , kad atosotogauja ir kad atrašys man rugsėjo pradžioje.... rugsėjis jau įsibėgėjo, pagal jų parašytas datas, jau kaip ir turėjo atrašyti / paskambinti, deja, taip nė viena ir neatsiliepė..... panašu, kad nelabai rūpi klientai, ar jų gal ir tiap sočiai turi.... taip kaip man su jom susisiekti.... bandysiu dar kartą kalbinti, bet dabar jau pati nelabai turiu laiko....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2015 09 06, 13:37)
o tai tuos sausainiukuas važiavot ten vietoj nusipirkti?

Pasiskambinau telefonu ir užsisakiau, tada nuvažiavau pasiimti. O vietoje jie taip pat turi, tik nežinia kokių ir kiek turės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2015 08 30, 21:46)
Egzotikaam manoji tai vis mėtės - Froze/poniai/Frozen biggrin.gif Galų gale, mama nusprendė, kad bus tiesiog mėlynas gimtadienis - truputis Frozen ir daug mėlynos 

wub.gif wub.gif wub.gif o jau gražumas..... liuks. o kaip fainai tos pom pomu geles wub.gif
tortas good.gif
QUOTE(Tesa. @ 2015 09 05, 14:39)
Mūsų vaikino PIRATIŠKAS 6-sis gimtadienis  biggrin.gif




wub.gif tobulai apgalvota wub.gif


o aš Maximoje papirkau labai gražių servetėliu, akcija kaina po 2 LITUS EURAIS 0,50 KAZKUR Gyvai labai gražiaios
keksiuku puota galesiu daryti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 02 spalio 2015 - 18:43
aš ir šių servetėlių praeidama prigrieibiau - ir man jos labai thumbup.gif patiko smile.gif
Atsakyti
Prie piratu temos tiktu :
user posted image
Atsakyti
Gal kas kur matete Elzos tema lekstuciu? Rimi yra monstriu, minie, pimpackiuku, zmogus voras - kainos 1,5 eur ir dar 30 proc jei su rimi kortele ta savaite vaiko gimtadienis. Tokios pat Svenciu mieste lekstutes 3,20 eur .... su Elza TEN yra bet gal kas kur pigiau uzmatete?

Rimi mazi sulciu pakiukai su siaudeliais su Elza yra wub.gif
Atsakyti
O pas mus dar vienas gimtadienis praūžė (kažkaip čia jie greit ateina g.gif ). Labai didžiajam norėjos Minecraft temos, bet mama tiek fantazijos neturėjo (na, ir šiaip viso kito trūko), tai padariau paprasčiau - tiesiog panaudojau "minecraft" spalvas blush2.gif
Nieko įspūdingo nesukonstravau, bet gal kam idėja patiks - balionų siena. Bent jau svečiams labai didelį įspūdį paliko ax.gif

user posted image

Na, o skanumynai pas mus panašūs: vėl želė, sausainiai ir visa kita... Tortą ir pabandėm susidėliot. Dėliot gal nebuvo taip linksma kaip jį nurinkinėt - vaikai greit išrengė lotuliukas.gif

user posted image
user posted image

Tiesa, išbandžiau popcakes'us. Po šventės neberadau nei vieno schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2016 04 06, 22:22)

super reginys...luo tortą aprengėte?
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2016 04 06, 22:45)
super reginys...luo tortą aprengėte?

Cukrine mase. Tiesiog supjaustėm ją kvadratukais ir apdėjom ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite dezutes uzkandziams schemu? Nelabai randu, arba nemoku ieskot smile.gif Radau tik pop cornu dezutes 4u.gif

Kalbant apie macarons, kiek ju i kg ieina? Po kiek mazdaug perkate gramu ar visa kilograma?
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2016 04 06, 21:22)
O pas mus dar vienas gimtadienis praūžė (kažkaip čia jie greit ateina  g.gif  ).


tikrai jie labai greit ateina doh.gif

wub.gif wub.gif wub.gif nuostabis foto, o jau balionu siena su manekenais thumbup.gif kuom klijuoji balionus?

is ko darai cake popsus, pagal koki recepta?
Papildyta:
biggrin.gif as suradau paprasta buda puosti tortus su foto nuotrauka ant mases (kaip medziaga gali lankstyti) smile.gif paprasta o sonai grietinele +standiklis grietineles pirma karta dzibavau, bet ale nieko nieko biggrin.gif ir bijojau labai arti nuotraukos deti grietinele, bet kita karta arciau desiu nebebijosiu. Foto nuotrauka kainuoja 3,5 eur yra A4 formato dydzio arba apvali gali buti, iskepei torta uzlipinai nuotrauka ir soniukus papuosei, mazai vargo ax.gif ypac kai nori vezliuku, elzu biggrin.gif kuriuos islipinti aukstasis pilotazas

user posted image
Atsakyti