Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

Bendrai paėmus, atradimas - bare minerals kosmetika. Original mineralinė pudra (gal vienintelis minusas, kad nelabai gerai laikosi, perbrauki per nosį ir jau raudona), o šiaip duoda tokį gaivios, atsigavusios odos įspūdį, maskuoja gerai. Sakyčiau, verta savo kainos. Be to, su mineralinėm dažniausiai problema būna pakuotės, tai šiuo atveju pakuotė man labai patinka, pudra niekur neišsibarsto. smile.gif
Dar man patiko BM lūpų blizgis ir lūpdažis (feelunique pirkau juos abu kartu, matyt limited edition, nes kažkaip nuorodų nerandu).

user posted image

Savo kainos vertas ir MAC Studio maskuoklis. Riebus, gana sunkus, bet laikosi labai neblogai, niekur nesubėga (mano manymu, didžiausias pliusas), nekemša porų.

user posted image

Dar vienas atradimas - essence skaistalai, spalva 40 natural beauty. Galima naudoti tiek kontūravimui, tiek kaip skaistalus. Aš esu gana šviesios odos tamsiaplaukė (rudens tipas), tai man šitie skaistalai tinka tobulai. Dar kai įsigijau ne tiek patiko, bet dabar palyginus su kitais skaistalais, įsimylėjau juos. Labai patogu, kad nebereikia jokių kontūravimo priemonių, užtenka perbraukti šitais skaistalais ir viskas super. wub.gif Laikosi neįspūdingai, bet už tai, kokį efektą, kad ir kelioms valandoms, suteikia, atleidžiu šitą trūkumą. 4u.gif

user posted image

Chanel le volume tušas. Įspūdingas, nesulipina, puikiai pabrėžia blakstienas, suteikia apimties, nenubėga, laikosi puikiai. Bet man toks įspūdis, kad už tokį efektą tenka sumokėti nualintų blakstienų kainą. Dabar nebenaudoju šito tušo (turėjau mėginėlį), net nežinau, ar pirkčiau pilną pakuotę. Ypatingoms progoms tikrai apsimoka, sakyčiau dirbtinių blakstienų nebereikia su tokiu tušu, bet naudoti kasdien rizikinga. Blakstienų gali nebelikt. Žodžiu, pasirinkimo reikalas.

user posted image
Atsakyti
šiuo metu galiu įvardyti 2 atradimus, tai:

Anastasia Dip Brow Pomade Dark Brown spalvos

user posted image

Puiki priemonė. Sąžiningai, tai man nebuvo poreikio šiai priemonei nes su turimais antakių šešėlais išgaudavau tokį pat ryškų efektą. Šią priemonę pirkau tik dėl išsilaikymo, kas man labai svarbu. Ir išties šis antakių gelis laikosi puikiai, nėra taip kad perbraukus pusė spalvos nusivalytų -kas man buvo su antakių šešėliais.
Padažo preciziškai, ryškiai , yra atsparus vandeniui. Pratestavau visokiuose klimatuose biggrin.gif ir tikrai galiu girti už 'long- lasting' efektą. smile.gif


Maybelline Matte Maker komp. pudra

user posted image

Pudra puikiai atlieka savo funkciją, veidas nemiltuotas, puikiai išlieka, spalva Nude Beige kaip tik man šviesiaodei. Minusas- pakuotė be veidrodėlio su paprastu dangteliu, na bet kadangi aš jos nesinešioju su savimi, tai kaip ir netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2014 12 22, 09:20)
šiuo metu galiu įvardyti 2 atradimus, tai:

Anastasia Dip Brow Pomade Dark Brown spalvos

user posted image


Kur pirkot, kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Meilė... @ 2014 12 22, 15:10)
Kur pirkot, kokia kaina?

Sephora, apie 20 dol.
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2014 12 20, 17:49)
mano metu atradimas Hydrabio serumas

user posted image

labai faina oda po jo lieka, sudrekinta, minksta, svelni. Puikiai tepasi ir laikosi pudra ant jo, tikrai pirksiu dar ne viena pakuote. Ivertintas, maciau, irgi super  bigsmile.gif


Kokiai odai jis labiau tinkamas?
Atsakyti
QUOTE(café @ 2014 12 23, 10:05)
Kokiai odai jis labiau tinkamas?



mano prie misriu-riebiu. Bet siaip visoms turetu tiktu, cia gi drekinantis serumas smile.gif
Atsakyti
Mano atradimas jau siu metu- Filorga wub.gif

http://filorga.lt/me...as-hydra-filler

http://filorga.lt/me...remas-sleeppeel

http://filorga.lt/me...ui-eau-anti-age

http://filorga.lt/me...i-lip-structure


Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2015 01 21, 22:47)

Pakomentuomite prasau, kodel patinka. Gundausi ir aš Filorga.
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 22, 00:00)
Pakomentuomite prasau, kodel patinka. Gundausi ir aš Filorga.

Drekinantis kremas tikrai puikiai drekina, mano oda labai sausa, bet nebuna jokiu paserpetojimu. Naktinis kremas- po nakties oda svelnut svelnutele, man su mano jautrumu uztepus jauciasi lyg truputi griauztu, bet vadinasi jis tikrai veikia, nes turi rugsciu. Lupu priemone po dvieju pasitepimu sutvarke visiskai suskirduses, vietom iki kraujo lupas, uztenka patept tik ryte. Dulksna veidu- nu labai fainas daiktas, kiek naudos nezinau, bet kaifas ja ant saves purksti biggrin.gif
Atsakyti
Atradimai:
1. Oriflame antakių šešėlių rinkinys;
2. Plaukų kaukė iš Alterra.
smile.gif
Atsakyti
dalinames informacija apie produktus be kuriu negalime gyventi, bet tenka eiti kryziaus kelius, kad galetume tai nusipirkti. Kosmetika ir grozio priemones kuriu neimanoma rasti ir nusipirkti Lietuvoje.
Papildyta:
sveikos merginos, labai idomu suzinoti ar turite tokiu megstamu kosmetikos priemoniu kurias siunciates is uzsienio nuolatos ir be kuriu negalite gyventi. as pazyzdziui atradau DHC giliai valanti alieju be kurio negaliu gyventi, siunciuosi is Japonijos per ebay, nes jis man pats geriausias makijazo valiklis. Ar turite tokiu priklausomybiu ir jus?
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2015 01 21, 21:47)




agniukeee maciau rasete man i az, taciau paciame SM man nerodo Jusu laiskucio., parasykime i el pasta: lincia11@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti