Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2014 (8)

Ir vėl apie vaikus. Taigi Jūs esate tėvai, sakykite ar savo vaikams neaiškinate apie seksą, kontracepciją ir kas pvz. yra gėjus? Tai kodėl neįmanoma paaiškinti kas yra moteris su barzda? Jei vaikas mažesnis, tikrai galima pasakyti, kad tai vyras, kuris sukūrė personažą, kaip spektakliuose laputes kūria ar gaidelius visokius. Man pvz. buvo sunkiau keturmetei paaiškinti kodėl darželyje Kalėdų senis ir dar keliuose žiburėliuose tais metais atrodė ne vienodai smile.gif Vienur moterišku balsu, kitur storesnis ar aukštesnis. O dabar septynmetei paaiškinau, kad Conchita tai vyras, kuris persirengė moterimi ir vaidina ją dainuodamas. Jai jis/ji labiausiai patiko iš visų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 13 gegužės 2014 - 20:52
Ai, moteros, nusivažiavot su diskusijom... dabar jau tikrai nebe apie euroviziją kalba eina. Maja davė nuorodą į temą, kur galima šnekėtis apie toleranciją, homo ir hetero. Nesipyk, eurovizija fainas dalykas gi. Geriau užriškim šią temą iki laiko, kai vėl prasidės atrankos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 05 13, 21:30)
ziurint kokio amziaus vaikai. mano keturmetis tai liuli liuli, o keturiolikmetis iki galo.

na, 14-mečio barzda turbūt neišgasdino smile.gif

QUOTE(Soled @ 2014 05 13, 21:55)
Ai, moteros, nusivažiavot su diskusijom... dabar jau tikrai nebe apie euroviziją kalba eina. Maja davė nuorodą į temą, kur galima šnekėtis apie toleranciją, homo ir hetero. Nesipyk, eurovizija fainas dalykas gi. Geriau užriškim šią temą iki laiko, kai vėl prasidės atrankos blush2.gif

nusivažiavimas - neišvengiamas SM palydovas biggrin.gif

jei rimtai, tai taip, laikas rišti jau...
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 05 13, 22:07)
na, 14-mečio barzda turbūt neišgasdino smile.gif



pradzioj sokiravo, antra karta atrode juokinga, bet nepatiko nei pats ivaizdis nei daina. del ivaizdio sake nemalonu ziureti, del dainos - super vidutine, kitos daug labiau patiko.
siaip del geju, transu, viska zino, per daug demesio nekreipia, tai cia manau ir yra tolerancija - nekreipti demesio, nes juk i normalius tai irgi nekreipiam specialaus demesio.
o tai, kad sokiruota buvo visuomene tai manau tas komentaras priezasti geriausiai apraso : papai gerai - merginoms tinka, barzda ne. 100 metu depiliuojames, nemanau, kad prie barzdu per 2 vakarus priprasim
Atsakyti
Kai paskaičiau Zilnio straipsnį, man jau visai Končitos pagailo. Prodiuseriai visaip išnaudojo, įvaizdį sukūrė, o ant jo dabar visi kaštonai krenta. Ir tikrai, visi kalba apie išvaizdą, o dainos niekas neprisimena. Ainu, dar kartą jo paklausysiu, gal vis gi patiks ji man. ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 05 13, 22:48)

Tu kaip visad-į temą thumbup.gif . Va tokias moralines vertybes reikia rodyt vaikams, kad reprodukcija didėtų bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 05 13, 22:48)

Kitų lenkių neįžiūriu, bet jei spręsti pagal arčiausiąją, tai net įdomu pasidarė - pagal kokius kriterijus jas atrinkinėjo? Vulgaru. schmoll.gif
Atsakyti
na lenkes naudojo ta pati sokiravimo principa, kaip Conchita. ir pasiteisino. siaip sexy kraipymasisi kokias leisdavo i scena Makedonija ir ir to regiono salys jau issikvepe, o cia tie judesiai skalbimo ir sviesto musimo konkreciai imtuojantys pacios zinom ka, laimejo daug balsu. taigi taigi, neteisingai mes sokiruojam rekimu attension , ateiviskais rubais, tai Europai soko nesukelia, reikia kitko
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 05 13, 22:56)
na lenkes naudojo ta pati sokiravimo principa, kaip Conchita. ir pasiteisino.

Taip, bet kažkodėl jų niekas nevadina padarais, išgamom ir tankais suvažinėt nesiruošia ax.gif . Aš daug labiau nepatoginčiausi prieš vaiką rodydama lenkę. Končitoj nematau jokio vulgarumo ax.gif . Dabar šaukia, kaip paaiškint vaikui, ajajai. O kaip paaiškint vaikui ką ta teta scenoj demonstruoja niekam nekyla klausimas ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 05 13, 20:21)
o vaikai neturėtų 22 val. jau daryti liūlia liūlia?  biggrin.gif

Maniskiui 16likti 4u.gif paprastomis savaites dienomis 22, savaigaliais ne 4u.gif Draugiu vaikai ivairesnio amziaus, bet jos SM nesilanko 4u.gif
Maniskis tolerantiskas, nekvailas ir aiskinti jam jau viskas isaiskinta, bet pamates, pasibaisejo, kad protingas zmogus taip tikrai nesielgtu, kokios pakraipos bebutu 4u.gif
Man atvirai balsas ir daina jokio ispudzio nepadare, tikejausi kazko, super jei jau su barzda lotuliukas.gif o isgirdau( pasiklausiau dar karteli , daugiau klausyti ne nenoriu, net ir is gailescio) unsure.gif tada ir supratau, kad siunciama visai kita zinia ax.gif Kad tikrai netalentas ax.gif dar praeitoje temoje parasiau, kad tikiuosi jog bent jau nelaimes doh.gif Deja..yra kaip yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Febrez: 14 gegužės 2014 - 00:59
QUOTE(Febrez @ 2014 05 14, 00:48)
Kad tikrai netalentas  ax.gif

bet kaip tada suprast, kad net komisijos balsais austrija buvo pirmoje vietoje? g.gif jei jau žiūrovai be klausos, tai komisija bent vertina pagal vokalo duomenis tikrai pirmoje vietoje..Nu turi jis ta balsa ir dainuoja gerai, sakykit ką norit...tik daugeliui dėl vaizdo ir ausys išsijungė biggrin.gif ir čia normalu, viskas gerai. Man kažkaip nešokiravo tas vaizdas (šokiravo pirmą kart pamačius, paskui jau ne), tai ir vertinau pagal atlikimą+pasirodymą. Pirmą kart paklausius klipą neatrodė kad bus nugalėtojas, bet kai pasirodė gyvai, man asmeniškai tikrai nunešė visus -savo povyza, vidine energija, užtikrintumu, daug kam tikrai mokytis reiktų iš jo taip dainą perteikt..Panašios stilistikos buvo ispanų baladė, bet man asmeniškai per spiegiantis balsas tos ispanės, labai daug šaukimo tenai...
O šiaip buvau už armėną, bet kad nusidainavo jis verysad.gif Net Zvonkus kažkur rašė, kad jei armėnas būtų pataikęs į toną, galėjo nugalėt. O gaila, jo balsas, kūrinys man be galo gražus..
Atsakyti