Įkraunama...
Įkraunama...

"Velvet"

Nu jei ne suknios ir grazios masinos, tai neziureciau blush2.gif ax.gif Uzknisa, kad Ana vaidina aktore vos ne 40+ ir tas jos tasymasis " myliu noriu negaliu " jau knisa, as jau iz Kristina " sirgti " pradejau, man ji tokia faina, zaisminga, paprasta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 08 19, 17:37)
Kažkuri mergaitė rašė, kad lyg ir lauksis Klara, tai gal nuo Matėjaus  smile.gif


dėmesio spoileris, kam neįdomu neskaito ir o kas perskaito, pretenzijų tegu nereiškia biggrin.gif
tai kad ne Klara rašiau...
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 08 19, 17:48)
Nu jei ne suknios ir grazios masinos, tai neziureciau  blush2.gif  ax.gif  Uzknisa, kad Ana vaidina aktore vos ne 40+ ir tas jos tasymasis " myliu noriu negaliu " jau knisa, as jau iz Kristina " sirgti " pradejau, man ji tokia faina, zaisminga, paprasta  blush2.gif

nu ne jai tikrai ne 40+ biggrin.gif ji 1977 m. gimimo

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 08 19, 18:48)
Nu jei ne suknios ir grazios masinos, tai neziureciau  blush2.gif  ax.gif  Uzknisa, kad Ana vaidina aktore vos ne 40+ ir tas jos tasymasis " myliu noriu negaliu " jau knisa, as jau iz Kristina " sirgti " pradejau, man ji tokia faina, zaisminga, paprasta  blush2.gif

man ir kristina patinka, tokia kai triusiukas,,, tik nepatiko kaip ji issisketus ten sedejo tipo alberta suviliot nioredama, tokia kaip kekse atrode
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 08 19, 18:00)
dėmesio spoileris, kam neįdomu neskaito ir o kas perskaito, pretenzijų tegu nereiškia  biggrin.gif
tai kad ne Klara rašiau...


drinks_cheers.gif biggrin.gif nu nesupratau tos mergaitės, tai tam ir pageltoninami tekstai, kam reikia skaityti, o paskui skųstis doh.gif

O kas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 08 19, 18:17)


Viena iš Anos draugiu, uzkrito vardas, tos kur vyras mirė
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 08 19, 18:49)

Viena iš Anos draugiu, uzkrito vardas, tos kur vyras mirė



Luiza. Aišku, dėkuj 4u.gif suklydau. O dėl Klaros su Matėjumi nežinot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 08 19, 19:57)
Luiza. Aišku, dėkuj  4u.gif suklydau. O dėl Klaros su Matėjumi nežinot?  smile.gif

Bus kartu bent jau paskutinese serijose
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 08 19, 20:24)
Bus kartu bent jau paskutinese serijose


Dėkuj 4u.gif

O Luiza ir Patricija bus vienišos? Ir ar negrįš Blankos dukra Karmen?
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 08 19, 20:45)
Dėkuj  4u.gif

O Luiza ir Patricija bus vienišos? Ir ar negrįš Blankos dukra Karmen?

jei idomu youtubej iveskite velvet. nors ir ispanu kalba, bet is tu ištrauku daug kas paaiškėja.

Po filmo buvo parašyta 2014 metai. idomu kaip čia LNK toki nauja produkta pirko.
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 08 19, 19:24)
Bus kartu bent jau paskutinese serijose

O tai kaip youtube ištraukoje vakarieniavo Kristina, Albertas ir tas draugelis su Ana ir jis su Ana bučiavosi, kas ten per scena g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 19 rugpjūčio 2014 - 21:05
QUOTE(papliauška @ 2014 08 19, 22:01)
O tai kaip youtube ištraukoje vakarieniavo Kristina, Albertas ir tas draugelis su Ana ir jis su Ana bučiavosi, kas ten per scena  g.gif

Jei aš gerai supratau, tai čia tam, kad Albertas galėtų matyti Ana. Tipo einam visi 4 i pasimatyma. Juk tam paciam youtube yra scena, kai po vakarienės Ana su Albertu burkuojasi sodelyje, ir užtinka Kristuna, o Matėjus tuo metu su Klara, kaip suprantu turėjo prižiūrėti kad niekas neateitu.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 08 19, 22:13)
Jei aš gerai supratau, tai čia tam, kad Albertas galėtų matyti Ana. Tipo einam visi 4 i pasimatyma. Juk tam paciam youtube yra scena, kai po vakarienės Ana su Albertu burkuojasi sodelyje, ir užtinka Kristuna,  o Matėjus tuo metu su Klara, kaip suprantu turėjo prižiūrėti kad niekas neateitu. 

drinks_cheers.gif aš žiūrėjau ispaniškai, bet kalbos tai nemoku, tai smulkiai pakomentuoti ir negaliu, tik kiek suprantu iš konteksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 19 rugpjūčio 2014 - 21:16