Įkraunama...
Įkraunama...

"Velvet"

Man kažkaip gaila Kristinos, protinga moteris, Albertas su tokia nepražūtų. Aišku čia filmas apie meilę, bet šiaip pagalvojau. smile.gif Juk ji nežino, kad viskas dėl pinigų ir nuoširdžiai stengiasi.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 07 14, 15:55)
Man kažkaip gaila Kristinos, protinga moteris, Albertas su tokia nepražūtų. Aišku čia filmas apie meilę, bet šiaip pagalvojau. smile.gif  Juk ji nežino, kad viskas dėl pinigų ir nuoširdžiai stengiasi.

drinks_cheers.gif tik paskui man rodos ir Albertui ji patiks
Atsakyti
merginos, praleidau penktą seriją, ir kiek žiūriu lnk go, nerandu jos, gal galit kuri pagelbėti? ar tikrai jos nėra įkeltos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2014 07 14, 19:15)
merginos, praleidau penktą seriją, ir kiek žiūriu lnk go, nerandu jos, gal galit kuri pagelbėti?  ar tikrai jos nėra įkeltos?  blink.gif

ir man nepasisekė jos rast...
Atsakyti
Gal zinot kur rasti ta daina kur skambejo pabaigoje kai jie isvaziavo isvykti i paryziu, kai Kristina atvejo islydeti cool.gif Labai patiko. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 07 14, 18:27)
drinks_cheers.gif  tik paskui man rodos ir Albertui ji patiks

Kadangi čia filmas tai nelabai galėtų. Visvien turėtų likti su Ana. O beto vistiek prieš 60 metų manau dar moterys neturėjo tokių galių kaip dabar. Vyrai valdo verslus, o moterys valdo vyrus.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 07 14, 15:55)
Man kažkaip gaila Kristinos, protinga moteris, Albertas su tokia nepražūtų. Aišku čia filmas apie meilę, bet šiaip pagalvojau. smile.gif  Juk ji nežino, kad viskas dėl pinigų ir nuoširdžiai stengiasi.

Ir man ji patinka. Vargsas Albertas smile.gif
Atsakyti
sveikos,

Gal kas galit pasakyti kur paziureti si seraila nuo pradziu? unsure.gif

LNK go rodo tik 6 serija, arba as nemoku ieskoti blush2.gif

dekui kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2014 07 17, 10:20)
sveikos,

Gal kas galit pasakyti kur paziureti si seraila nuo pradziu?  unsure.gif

LNK go rodo tik 6 serija, arba as nemoku ieskoti  blush2.gif

dekui kas atsakys

aš ir nerandu prieš tai buvusių serijų...gal reikia LNK užklaust, gal atsakytų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 17 liepos 2014 - 09:32
Jau radau cia

http://www.baltracke...a...;vq=0&yrs=0
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2014 07 17, 10:37)

puiku 4u.gif
Atsakyti
Pakeitė įgarsintoją, tai bent jau man kol kas sunku priprasti prie balso biggrin.gif Ankstesnis kažkaip labiau patiko.
Atsakyti