Įkraunama...
Įkraunama...

Širdukai - vaikai su širdies ydomis

Sveikos mamytes. Gime maniskis isnesiotas 2780 g, taciau paskutinius menesius nepriaugo nei gramo, siaubingai prakaituoja. Kardiologo diagnoze AAL. Dabar mums 9men, liepe laukti ir po 3men pasirodyti, jeigu niekas neSikeis, operacija.
Teorines informacijos daug, o kAip realybeje? Ar turime sansu kad uzsidarys tas kanaliukas, kaip vyksta operacija? Koks pooperacinis periodas. Apskritai sunku suvokti ligos rimtuma, nes gyd turbut jauciasi Atlike pareiga tik pasake ligos pavadinimA
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2015 07 13, 17:47)
Sveikos mamytes. Gime maniskis isnesiotas 2780 g, taciau paskutinius menesius nepriaugo nei gramo, siaubingai prakaituoja. Kardiologo diagnoze AAL. Dabar mums 9men, liepe laukti ir po 3men pasirodyti, jeigu niekas neSikeis, operacija.
Teorines informacijos daug, o kAip realybeje? Ar turime sansu kad uzsidarys tas kanaliukas, kaip vyksta operacija? Koks pooperacinis periodas. Apskritai sunku suvokti ligos rimtuma, nes gyd turbut jauciasi Atlike pareiga tik pasake ligos pavadinimA


Sveiki. AAL yra viena is paciu lengviausiu sirdies ydu. Daug sansu, kad pats uzsitrauks. O jei ne- uzdarys ir po poros dienu pamirsit kas tai buvo. Jokiu pakartotiniu op nebuna. Bukite rami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 07 14, 06:00)
Sveiki. AAL yra viena is paciu lengviausiu sirdies ydu. Daug sansu, kad pats uzsitrauks. O jei ne- uzdarys ir po poros dienu pamirsit kas tai buvo. Jokiu pakartotiniu op nebuna. Bukite rami smile.gif

Aciu labai, tikiuosi uzsidarys pats
Atsakyti
Taip, Santariškėse tikrai abu vaikų kardiochirurgai puikūs. Asmeniškai mes susidūrėme su Lebetkevičiu. Tai aš jam iki gyvenimo pabaigos būsiu dėkinga. Gimė mano mažoji su aortos koarktacija ir niekas, visiškai niekas iš daktarų nepastebėjo nieko blogo. Pirmą parą po gimdymo prašiau, kad atliktų širdutės echoskopiją, ir nieko niekas nematė. Ir jei ne mano nuojauta ar kažkoks motiniškas inkstinktas, tai jau nebeturėtumėm savo kruopos. Su AoKo ji išgyveno net 3 mėnesius! Kai su tokia diagnoze kūdikiai paprastai išgyvena iki 3 savaičių.
Atsakyti
musu suneliui liepos pradzioj dare sirdeles op (spd), jau praejo beveik 2 menesiai ir mums atrodo, kad krutinkaulis blogai sugijo sad.gif nes kai ikvepia labiau, iskyla toks kaip ryklio pelekas, o kai ramiai buna, tai toks kauliukas matosi issikises krutinkaulio apacioj per vidury. ar dar kam taip buvo? mazasis niekuo nesiskundzia, yra guvus ir linksmas smile.gif
Atsakyti
Dėkoju už informaciją laukiame su čemodanais skambučio iš santariškių gultis. Gal kas pakonsultuotumėt kaip ten su virtuvėle esam "žaliavalgiai" - netoleruojam visiškai pieno. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Sveiki,iki keliu dirba registratura,mus gyd priima 1 val.,bet kiek pamenu,kad registratura uzsidaro anksciau,gal kas zino tikslu laika,busiu labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2015 09 30, 10:11)
Sveiki,iki keliu dirba registratura,mus gyd priima 1 val.,bet kiek pamenu,kad registratura uzsidaro anksciau,gal kas zino tikslu laika,busiu labai dekinga



Maciau, kad iki 12.00 lyg dirba registratura, klausiau gyd. bet man atsake, kad jie iseina 12 val. pietauti ir apie 13 val. vel pradeda darba.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Mano suneliui dabar 3.5 men. pries menesiuka buvo nustatyta sirdies yda- PLAUCIU ARTERIJOS STENOZE.
Domina mamytes, kuriu vaikuciai turi tokia pacia diagnoze. kaip gyvenate? kaip pasireiskia jums si liga? kas tai per liga apskritai? nes as isgirdusi diagnoze labai sutrikau, ir nieko neissiklausinejau gydytojos. siaip vaikutis vystosi ir auga normaliai.
Nagrinejau ir senesnes forumo temas, bet labai daug panasiu pavadinimu sirdies ydeliu, tai nesuprantu, ar tai ta pati yda tik su siek tiek kitu pavadinimu, ar visos jos skirtingos...
LABAI LAUKSIU NORS KIEK SUPRANTANCIU MAMYCIU KOMENTARU, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(friiden @ 2015 10 14, 17:54)
Sveikos mamytes,
Mano suneliui dabar 3.5 men. pries menesiuka buvo nustatyta sirdies yda- PLAUCIU ARTERIJOS STENOZE.
Domina mamytes, kuriu vaikuciai turi tokia pacia diagnoze. kaip gyvenate? kaip pasireiskia jums si liga? kas tai per liga apskritai? nes as isgirdusi diagnoze labai sutrikau, ir nieko neissiklausinejau gydytojos. siaip vaikutis vystosi ir auga normaliai.
Nagrinejau ir senesnes forumo temas, bet labai daug panasiu pavadinimu sirdies ydeliu, tai nesuprantu, ar tai ta pati yda tik su siek tiek kitu pavadinimu, ar visos jos skirtingos...
LABAI LAUKSIU NORS KIEK SUPRANTANCIU MAMYCIU KOMENTARU, aciu  smile.gif


Mano dukrai si yda nustatyta nuo gimimo. Nors gali buti ivairiai, mums augant situacija gerejo, dabar dukrai 4 metai, stenoze nezymi, tik per ta laika dvieju voztuvu nesandarumas islindo, tai reguliariai lankomes pas kardiologa, reikia stebeti. Kai stenoze zymi, vaikas gali melynuoti, kiek pamenu, gydytoja sake, kad operacija daroma, kai gradientas virs 80, operacija galima atlikti ir neatveriant krutines lastos.
Atsakyti
Mamytes,pameteme Gyd.Lankucio numeriuka,gal kas galetumete pasufleruoti.labai aciu
Atsakyti
QUOTE(arnomamyte @ 2015 11 04, 10:15)
Mamytes,pameteme Gyd.Lankucio numeriuka,gal kas galetumete pasufleruoti.labai aciu

8687 38964 4u.gif
Atsakyti