Įkraunama...
Įkraunama...

Širdukai - vaikai su širdies ydomis

QUOTE(dzese @ 2014 07 27, 17:52)
labas mergaites ir berniukai 4u.gif  4u.gif
vai kaip senai cia berasiau,o ir paskaityti kazkaip va retokai beuzsuku....
dziaugiames gyvenimu...ir stengiames ta baisuji,baimiu pilna laikotarpi pamirsti.....
dabar va mano pupai jau 5metukai ir puse,o gudrumo kokio ji. o kiek asaru pralieta,baimiu...bet drasiai galiu dabar pasakyti kad santariskiu daktariukai stebuklus daro,auksarankiai. kai del dukrytes teko su jais susidurti,tikrai nieko nepazinojau su sirdutes yda,man nuskambejo baisiai,vos ne kaip mirties nuosprendis dukrytei,o dar kai apie operacija pasake tai isvis kazkoks kosmosas.....siaubas....o va dabar jei susidurciau su ta situacija jau ramiau reaguociau,pasitikeciau labiau. tiesa,mano pupa operavo kai jai nebuvo ne triju menesiu. augam,nera ji labai ligoniuke,priesingai,gal drisciau pasakyti kad paliginus su kitais reciau sergame.nieko specialaus netaikau,tik va pagrindinis kad fizinio kruvio netoleruoja,melsta,pavargsta,nors labai megsta siausti,nepabuna rami.nors niekaip nesuprantu,gydytojai aiskina kad viskas tvarkoje,nera del ko melti,viskas gerai,nieko blogo nemato. augam,einam i darzeli,rudeni i paruosiama eisim....tad mergaites,noriu visas padrasinti,kartais mums tuo metu viskas baisiau atrodo nei yra,tad ramybes ir tvirtybes,bus mazyliams viskas gerai,nes daktariukai viska daro kad gyvenimas geresnis butu. kazkada sis skyrelis buvo mano paguoda....

Sveika. Kaip smagu girdeti, kad viskas tvarkoje smile.gif Norejau paklausti kokia buvo Jusu dukreles yda? Ir kaip kovojate su karsciais siom dienom. As net nebezinau ka daryti. Maniskis istisai verkia, viskas blogai, valgyt nenori ir miega dazniau diena...Net nezinau, bijau, kad tie karsciai sirdutei nepakenktu ( mums fallot tetrada isoperavo 2,5 men. Dabar mums jau 9 menesiukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2014 07 29, 16:51)
Sveika. Kaip smagu girdeti, kad viskas tvarkoje smile.gif Norejau paklausti kokia buvo Jusu dukreles yda? Ir kaip kovojate su karsciais siom dienom. As net nebezinau ka daryti. Maniskis istisai verkia, viskas blogai, valgyt nenori ir miega dazniau diena...Net nezinau, bijau, kad tie karsciai sirdutei nepakenktu ( mums fallot tetrada isoperavo 2,5 men. Dabar mums jau 9 menesiukai smile.gif

na mums iskart po gimimo rado tris bedutes sirduteje aal,spd ir ppd,dideles skilutes buvo,tiksliai nebepamenu,o popieruku pasiziureti,tingiu dabar....bet dukryte gime mazyte,kaip ir iskart norejo ,gal ir reikejo operuoti.bet gydytojai norejo svorio kad paaugtu. na ir paaugino....pirma men priaugom kilograma,tai cia sake rekordas,o antra men numete pusantro kilogramo,tai prarado ir tai ka turejo,nyko dukryte akyse. nuvykus paaiskejo kad dar dasidejo ir pah 3laipsnio ir sn3laipsnio,laukti negalima ne kiek,tai iskart nuvykus tuoj pat pagulde o dar uz dienos operavo.pasveikom.atsidziaugti negaliu,gydytojai sako kad mano mergina laikosi super,geriau ne negali but.ir as taip manau,bet mane vistiek neramina tas greitas pavargimas...na su karsciais tai vargstame,nes ji nemegsta karscio,silumos,prakaituoja labai,bet kai jau dabar didesne,tai sedi kur pavesy ar ventiliatoriu isijungus,dar ir vonioje vandenuke pamirksta. su mazute budavo sudetingiau,o po operacijos tai kuri laika labai nujausdavo oru permainas,nes istisai verkdavo,nerami budavo,dabar kazkaip nebe taip. taip kad mamukai pasitikekite daktariukais,pacios tvirtai gerom mintim tikekite,tvirtybes noriu visoms palinket. ir va pasigirti kad ir geru istoriju va buna,kaip ir musu su dukriuku
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2014 07 27, 17:52)
labas mergaites ir berniukai 4u.gif  4u.gif


Oi kaip reik cia tokiu pozityviu minciu,ypac man,kai uz poros savaiteliu musu laukia tas pats.Bet matyt tas nerimas nuslinks,kai jau busim isoperuoti ir tada galesim lengviau atsipusti,dabar itampa begaline 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif
gal galit patarti, kaip man gyd. Sudikienei prisiskambinti, gal telefono nr. pasikeitė? Jau antras mėnuo niekaip nepavyksta blink.gif
jovita sun, o jums radikalią operaciją iškarto atliko? Mano dukra su tokia diagnoze, dabar mums jau 10 metų smile.gif Gyvena gražų, pilnavertį gyvenimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šilkinė: 01 rugpjūčio 2014 - 07:34
Taip, mums radikalia folott tetrados korekcija dare...viskas puikiai pavyko, nors paskui Lankutis prisipazino, kad bijojo tokiam mazam daryt. Beda tik tame, kad po keliu metu reiks voztuva keisti, nes per ji pjauta buvo. Nepalanki ydos anatomija...Bet dabar viskas puiku, augam, stiprejam ir apie jokias kitas operacijas negalvojam smile.gif
Atsakyti
Kazkaip apmire si tema smile.gif gal ir gerai, vadinasi viskas tvarkoj pas musu maziukus smile.gif
Bet noretusi, kad mamos pasidalintu kaip sekasi. Galbut kazkam, kas bedu turi naujokams tai labai aktualu. Pasidalinkit kaip gyvena pipiriukai po operaciju, kaip sekasi.
Zinau, viska norisi pamirsti kaip bloga sapna, bet patikekit pati kai su tuo susiduriau, ieskojau informacijos ir tiesiog ja "valgiau". Tai padrasinkim sirduku mamytes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(šilkinė @ 2014 08 01, 07:34)
Sveiki visi  4u.gif
gal galit patarti, kaip man gyd. Sudikienei prisiskambinti, gal telefono nr. pasikeitė? Jau antras mėnuo niekaip nepavyksta  blink.gif
jovita sun, o jums radikalią operaciją iškarto atliko? Mano dukra su tokia diagnoze, dabar mums jau 10 metų  smile.gif  Gyvena gražų, pilnavertį gyvenimą  smile.gif

Labuko, smagu girdet, kad dukrytei viskas puiku smile.gif O jums kada dare operacija? ir radikalia korekcija? Kaip su fizinio pamokom, ar leidziate?
Atsakyti
Sveikos:)

O Jūs leidžiate savo širdukus į darželius. Mano dukrytė neoperuota, turi plaučių arterijos stenozę, plaučių arterijos vožtuvo nesandarumą ir aortos vožtuvo nesandarumą. Viskas nedidelio laipsnio. Mūsų pediatrė net nenori leistis į kalbas ir neduoda pažymos darželiui. Dukrytei greit trys metai. Įdomu, kaip kitos mamos verčiasi?
Atsakyti
QUOTE(emilijam @ 2014 08 12, 17:00)
Sveikos:)

O Jūs leidžiate savo širdukus į darželius. Mano dukrytė neoperuota, turi plaučių arterijos stenozę, plaučių arterijos vožtuvo nesandarumą ir aortos vožtuvo nesandarumą. Viskas nedidelio laipsnio. Mūsų pediatrė net nenori leistis į kalbas ir neduoda pažymos darželiui. Dukrytei greit trys metai. Įdomu, kaip kitos mamos verčiasi?

as manau kad cia geriausiai jus pati turite matyti ar gali jusu mazyle eiti i darzeli ar ne....gydytoja gal labiau bijo del to kad darzelyje didesne tikimybe ziemos metu pasigauti visokiu virusu,o musu sirdukams jie negerai,aisku,virusai,bacilos-visiems vaikams negerai....na gerai,tarkim,i darzeli nevedat...bet kas toliau...i mokykla reikes eiti vistiek.o darzeli va augant kazkaip gal organizmas labiau pripranta ir mokykloje gal kiek maziau serga.bet manau kad cia kiekvienam mazyliui buna individualiai. kas vienam tinka-kitam gali pakenkt,nes jug kiekvienas yra individualybe. jus esate,mamyte,tikrai jus geriausiai matote ka ji geba,koki kruvi pakelia....mano pupa nuo pat mazens i darzeli eina. aciudiev,aukletojos labai geros,zino kad mano pupa sirduke,saugo ir globoja,kruvi vis mazesni leidzia,mato kad pavargsta,tuoj pasodina,liepia pailset,labai stebi,viska labai informuoja. dar mazesne buvo,vesdavo juos i kiemuka pasivaikscioti aplink darzeli pora ratuku,mano panelyte gal sutingdavo,o gal isties sunku,bet po vieno rato ji pradedavo zirzti kad pavargo...aukletoja gi net per langa paduodavo seimininkutei ja,kad pabutu grupeje,kad nepavargtu,nes ju grupe buvo pirmame aukste. norejo gi panelyte eiti i rimta sporta,futbola lankyt,i rimtas treniruotes,su aukletoja kalbejom,ji stebejo ir po vienos treniruotes nebeleidau,nes nepakelia ji kruvio. ji jeigu pasiaucia man ilgiau visa slapia palieka ir melsva pasidaro. tad va mano asmeninis patarimas butu,jusu mamyt pacios nuomone ir aisku kokia aukletoja,jeigu ji rupestinga tai viskas ok...bet darzelyje daug kas nuo aukletoju priklauso. o i darzeli jug galite ir ne kasdien vesti....kai sergamumas didelis buna galite jug ir nevesti...na aisku,jei nebent i darbeli eisite,va tada jau gal ir daznai reikes vesti....nes as pati kol nedirbau tai vesdavau tai nevesdavau.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzese: 12 rugpjūčio 2014 - 19:14
Dėkui už padrasinima Jovitai sun. Tikrai, kai buvo sunku ir baisu, cia radau ir informacijos ir pasidalinimų, kurių labai reikėjo. Dabar, praėjus pusmeciui pati dalinuosi. Musų mažylė gimė su aortos koarktacija. Apie yda sužinojome ne gimdymo namuose, o tuomet, kai ja staiga pradėjusia melti ir dejuoti atvežiau į vaikų ligonine Klaipėdoje. Iš ten ja reanimobiliu pervežė į Santariškes. Sekantį ryta operavo. Reanimacijoje gyveno dvi savaites, nes kovojo su virusine ir bakterine infekcija. Po to dar dvi savaites stiprėjo skyriuje. Grįžus, po 10 dienų sužinojome, kad teks vėl operuoti, nes operuota vieta surandėjo ir vėl susitraukė. Po poros savaicių atliko zondavima: atliko aortos balionine plastika. Pavyko. Pažadėjo, kad dar ateityje teks kartoti zondavima. Kol kas buklė labai gera, stabili, geria metoprololį minimaliom dozėm.
Zinutė, kuria noriu perduoti mamoms, lankancims savo mažylius reanimacijoje: ten dirbantys gydytojai, su kuriais man teko bendrauti labai geranoriški, stengdavosi atsakyti į visus klausimus. Reanimacijos vedėjas pasakydavo svarbiausius dalykus kartu su žmogišku rupesciu. Operaves gydytojas Tarutis kantriai su piešiniais paaiškino ir apie yda ir apie gretutines problemas. Nebijokite klausti gydytojų ir kuo geriau suprasti vaikelio liga.
Atsakyti
Mamytes padekit prasau. Rytoi vaziojam pas Sudiekene i planini tikrinima, bet neprisimenu ar bus pas ja musu kortele g.gif . Nes niekada pati kortelios neimiau, visada eidavo viras. Bet seis metais vazioju viena, o viras neprisimena kuris ten aukstas ir kabinetas. O man su neigalu 5 metu vaiku lakstit per visa poliklinika irgi niekas doh.gif ... Gal kas gali padet?
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2014 08 13, 15:21)
Mamytes padekit prasau. Rytoi vaziojam pas Sudiekene i planini tikrinima, bet neprisimenu ar bus pas ja musu kortele g.gif . Nes niekada pati kortelios neimiau, visada eidavo viras. Bet seis metais vazioju viena, o viras neprisimena kuris ten aukstas ir kabinetas. O man su neigalu 5 metu vaiku lakstit per visa poliklinika irgi niekas doh.gif ... Gal kas gali padet?

420 kab., jei neklystu.
Atsakyti
QUOTE(patiko @ 2014 08 13, 18:32)
420 kab., jei neklystu.

Didelis, Aciu aciuks.gif
Atsakyti