Įkraunama...
Įkraunama...

Sistema "Minus 60" (77 tema)

O kaip sekasi visoms bendrauti su sportu ir grožio procedūrom? Ar kasdien tuo užsiimat?
Atsakyti
as tai kartais neturiu laiko sportui, o jai turiu, tada jau paprastus pritupimus, atsilenkimus, atsispaudimus, su sokkdine ir dar turiu toki reta treniruokli visam kunui ( jai rasiu imesiu nuoroda ). kas liecia proceduras du kart per savaite skrabas, mumijo, kokosiu aliejumi tepuosi. dar reikia isigyti stangrinamaji krema. O ka jus darot? papasakokit smile.gif
Papildyta:
http://pigu.lt/top_t...aper?id=4636589
stai toki turiu, padarai 5 min ir jau jauciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*AS* @ 2015 09 09, 07:41)
as tai kartais neturiu laiko sportui, o jai turiu, tada jau paprastus pritupimus, atsilenkimus, atsispaudimus, su sokkdine ir dar turiu toki reta treniruokli visam kunui ( jai rasiu imesiu nuoroda ). kas liecia proceduras du kart per savaite skrabas, mumijo, kokosiu aliejumi tepuosi. dar reikia isigyti stangrinamaji krema. O ka jus darot? papasakokit smile.gif
Papildyta:
http://pigu.lt/top_t...aper?id=4636589
stai toki turiu, padarai 5 min ir jau jauciasi smile.gif


Aš dar tik nusiteikinėju biggrin.gif ir renkuosi priemones. Vakar gavau mumijų, šiandien užsisakiau aliejaus, nes jau baigėsi ir dabar jau imsiuosi procedūrų smile.gif Ačiū *AS* už treniruoklio idėją 4u.gif . Taigi šiandien užsisakiau ir rytoj jau galėsiu išbandyt. O šiaip kai netingiu blush2.gif ir turiu laiko pasportuoju su judamkartu.lt arba darau pratimus su gimnastikos kamuoliu.
Siandien buvo ne sisteminiai pietūs, tai įtariu, kad mano gramai vėl sugrįš doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginitad: 09 rugsėjo 2015 - 16:06
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginitad: 12 spalio 2015 - 13:54
sveikos, as irgi noriu pradet laikytis sios sistemos, bet tikrai norisi daugiau bendraminciu, nes man su motyvacija prastai, reik numest po nestumo likusius 10 kg ir niekaip ... siaip 15 jau numeciau, matyt todel ir sunku, nes jau dingo tas pradinis upas ... sukuriau facebook grupe, gal prisijungsit, bus smagiau , galesim ir nuotraukomis patiekalu dalintis ir t.t.:

Sistema - 60 (Lietuva)

https://www.facebook...42792796090809/
Atsakyti
Ar cia yra gyvu? Negi niekas nebesisisteminate? Galvoju, kad reikia gristi pries vasara i vezias ax.gif
Atsakyti

Sveikos, taip tylu nuo metų pradžios, tai nieks nebesisisteminat ar išėjot į fb? :)

Atsakyti

Sveikos merginos. Jungiuosini jusu gretas... FB sukuriau grupe nes kazkodel tokios nera (kazkaip keista net), dabar daugiausia veiksmo vyksta FB tai kadangi neradau gruoes skirtos siai sistemai, sukuriau pati. Nuo rytojaus laikysiuos sios sistemos, nes reikia kuuuudintis... :( jei yra norinciu prisijungti, kvieciu i FB grupe. Minus 60. Gruoe nauja, informacija dar redaguojama ir pildoma. Sekmes man ir jum! 

Atsakyti

Sveikos merginos. Jungiuosini jusu gretas... FB sukuriau grupe nes kazkodel tokios nera (kazkaip keista net), dabar daugiausia veiksmo vyksta FB tai kadangi neradau gruoes skirtos siai sistemai, sukuriau pati. Nuo rytojaus laikysiuos sios sistemos, nes reikia kuuuudintis... :( jei yra norinciu prisijungti, kvieciu i FB grupe. Minus 60. Gruoe nauja, informacija dar redaguojama ir pildoma. Sekmes man ir jum! 

Atsakyti

Kad as akla vista, o jau sukuriau grupe  :frusty:​ 

Atsakyti
Kur ta grupė randasi?Kažką buvau radusi, nusiunčiau užklausą, bet atsakymo mėn. bėgyje nesulaukiau.
Ši sistema nerealus dalykas, šiek tiek bandžiau laikytis savarankiškai,išėjo neprastai, bet atkritau, reikėtų palaikymo ir konsultacijų.
Atsakyti