Įkraunama...
Įkraunama...

2015 m. Šiaulių esamos ir būsimos nuotakos:)

Mes irgi planuojame, jog bus 40-50 žmonių.
Labai norėtųsi suderinti ir tas tradicijas, ir kažką šiuolaikiško. Gal net lengviau pasakyti, ko nesinori: tradicinių muzikantų, stalo užsėdimo, lėlių plovimo, malkų skaldymo, piršlių korimo ir kitokio banalaus -imo. Norime palikti išlydėjimą iš jaunosios namų, poras, liudininkus, bet ne tradicinius piršlius..
O kokia jūsų vizija? smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat iš tradicijų galvoju palikti išlydėjimą iš namų,galbūt dar šeimos židinio įžiebimą ir perdavimą,muzikantų taip pat nenoriu,manau, imti DJ su vakaro vedėjų,bet nežinau ar svečiam bus linksma,nes tetos dėdės ir seneliai norės palinguot padainuot ir pan biggrin.gif bet man muzikantai su savo pakelkim išgerkim,padainuokim,na nežinau...žodžiu svarstymuose dar biggrin.gif piršlių nebus tik liudininkai,o dėl porų taip pat dar gavoju,kažkaip buvau apsisprendus porų neimti,kad po ceremonijos tik mes su vyru vaziuotume i fotosesija, o visi kiti i šventės vietą,bet dabar galvoju,gal liūdnoka bus taip vieniem doh.gif

Atsakyti
Šeimos židinio ir aš noriu thumbup.gif , tik galbūt kokios rankų darbo žvakės pavidalu g.gif
Dėl to, manau, neturėtum nerimauti, jog nebus muzikantų, gi ir dj gali groti dėdėms ir tetoms patinkančias dainas, o linksmumą ir puikią atmosferą padės palaikyti vedėjas ir, žinoma, visi svečiai smile.gif)
Mes iš pat pradžių galvojome apie kokią nors grupę, get pakeitėm nuomonę, nes peržiūrėjom įvairius video ir supratom, kad vedėjas su dj mums bus kaip tik!! smile.gif
Papildyta:
P.S. Kas dėl porų - vienareikšmiškai už, tik nereikia man viso 20 žmonių pulko, užteks ir 3-4 geriausių draugų porų smile.gif ne vienose vestuvėse esu buvusi, tad galiu drąsiai teikti, kad pasivažinėjimai, fotosesijos su svita būtų tikrai smagu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristeVab: 26 gegužės 2014 - 16:53
Tai vat aš galvoju gal nedaryt porų,tiesiog kad jaunimas su mumis kartu važinetų ir tiek,nes kažkaip man nesinori kažko su kažkuom poruoti,beto jei kviesim vienus būtinai reikės ir kitus kviest, bet iš kitos pusės nuotraukose visas tas suknelių spalvų margumynas(jei nebus porų) neatrodys gražiai,žodžiu apgalvoti dar viską reikia biggrin.gif
Turėjau aš dar pavasarį viską susiplanavus susižiūrėjus, o dabar nežinau kažkaip viskas taip pasikeitė,atrodo nieko nebežinau nieko nebenoriu,tik bažnyčios vyro ir artimųjų užtektu ir gana doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupkius :): 26 gegužės 2014 - 18:07
smile.gif+2014 05 26, 16:58-->
QUOTE(pupkius smile.gif @ 2014 05 26, 16:58)
Tai vat aš galvoju gal nedaryt porų,tiesiog kad jaunimas su mumis kartu važinetų ir tiek,nes kažkaip man nesinori kažko su kažkuom poruoti,beto jei kviesim vienus būtinai reikės ir kitus kviest,  bet iš kitos pusės nuotraukose visas tas suknelių spalvų margumynas(jei nebus porų) neatrodys gražiai,žodžiu apgalvoti dar viską reikia biggrin.gif
Turėjau aš dar pavasarį viską susiplanavus susižiūrėjus, o dabar nežinau kažkaip viskas taip pasikeitė,atrodo nieko nebežinau nieko nebenoriu,tik bažnyčios vyro ir artimųjų užtektu ir gana  doh.gif  biggrin.gif

Keisis tos nuomonės, dar ne kartą ir ne du iki tų kitų metų biggrin.gif mane tai tik nuramina ta mintis, kad laiko yra, tad... smile.gif tik jau renkuosi visokias idėjas po truputį, kad lengviau būtų viską atsirinkti smile.gif
Atsakyti
Na taip,kuo anksčiau tuo geriau smile.gif gal jau datą išsirinkę turite? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupkius :): 27 gegužės 2014 - 16:18
Sveikos. Kadangi dirbau vestuvių dekoruotoja ir žinau Šiaulių apskrities vestuvių vietas, negaliu nepasidalinti perliuku- tai Pakėvio dvaras, Kelmės raj., nuo Šiaulių tik ~ 50 km, labai graži aplinka.
Šventėms nuomojama tiek dvaro svetainė, tiek seklyčia, mažiems susibūrimams - pirtelė. smile.gif Visa kita informacija facebooke, ten ir nuotraukų yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 27 gegužės 2014 - 18:31
Na, panelės, ir pakalbėjot:) net nemačiau. O aš šiandien buvau susitikus su planuotoja. Svarstėm visokius variantus, tuoktis šiemet ir tik bažnyčioj be jokios vakarienės ir panašiai, bet vėl persigalvojom, kad norim šventės apie 40-50 žmonių kaip ir pas jus. O dėl sobybų, tai tikrai yra ką rinktis, tik jeigu norit su miegamom vietom ar be.. Mes galvojam apie Pušyno vilą, Girelę, ar Jonaitiškių dvarą, bent planuotoja siūlė. O dėl muzikantų ax.gif aš galvoju, kad su muzikantais galbūt smagiau, nei su vedėju ir dj, net nežinau doh.gif Mes planuojam 2015-06-05 (penktadienį). O jūs?
Atsakyti
Va,kaip ir aš galvoju persigalvoju ir pati nebežinau ko noriu biggrin.gif Mes taip pat apie pušyno vilą galvojom,bet nežinau,galvoju gal kažko pigiau paieškot,be to kiek žinau ten puoštis leidžia tik tą pačią diena tai ir šiokia tokia bėda g.gif tai dėl sodybos išsirinksime kelias patinkančias ir grįžę apžiūrėsim smile.gif
Mes planuojam 2015 rugpjūti,bet tikslios datos dar nežinau,kadangi matysim,kaip čia viskas seksis su bažnyčia dokumentais,kursais ir pan. smile.gif
Atsakyti
sakė, kad dauguma sodybų dbr leidžia tik tą pačią dieną puoštis... o jūs su miegamom vietelėm? koks biudžetas vestuvių?:}
Be to, dėl persigalvojimo tai čia visko būna. sunku nusprest ko tiksliai norisi biggrin.gif tai mes irgi galvojom galvojom, ir dbr galvoju ar nesigailesiu veliau , kad svente, o ne kelione pasirinkau:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pučis: 27 gegužės 2014 - 19:01
Va va mano mintys biggrin.gif Konkretaus biudžeto dar neturime,kadangi taip pat mąstymuose ar imti sodyba(su miegamosiomis vietomis) ar užsisakyti kavinę ir svečius suguldyti pas giminaičius,bet ir nei šis nei tas gaunas doh.gif biggrin.gif Šiaip galvojame į 10 000 tilpti,tikiuosi,net tiek neprireiks,kadangi tikrai norėčiau į kokią kelionę išvykti,bent kelioms dienoms smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2014 05 27, 19:12-->
QUOTE(pupkius smile.gif @ 2014 05 27, 19:12)
Va va mano mintys biggrin.gif Konkretaus biudžeto dar neturime,kadangi taip pat mąstymuose ar imti sodyba(su miegamosiomis vietomis) ar užsisakyti kavinę ir svečius suguldyti pas giminaičius,bet ir nei šis nei tas gaunas doh.gif  biggrin.gif  Šiaip galvojame į 10 000 tilpti,tikiuosi,net tiek neprireiks,kadangi tikrai norėčiau į kokią kelionę išvykti,bent kelioms dienoms smile.gif


Tai tuomet darykit be nakvynės :} kaip ir mes:)) daug susitaupo, geriau kokį mikriuką paimti, nes jeigu porom imsit kažkąsmile.gif kad svečius išvežiotų. Tada geriau arčiau Šiaulių, Girelėj ar Grafaitej:)
Atsakyti