Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

QUOTE(snaige123 @ 2016 02 11, 09:17)
2 veisles savidulkes o viena ne, ji raso tinkama auginti lauke  smile.gif

Tai sodinkit tas savidulkes į šiltnamį 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, esu pradinukė nutarusi bandyti agurkus auginti lauke. Kur galiu gauti pradinės informacijos? (kaip paruošti dirvą daigeliams ir kaip tankiai sodinti; rišti, kad augtų aukštyn, ar leisti gulėti ant žemės; skabyti ar ne dalį šakelių ir pan.). Noris padoraus derliaus iškart pirmais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2016 02 11, 19:15)
Sveikos, esu pradinukė nutarusi bandyti agurkus auginti lauke. Kur galiu gauti pradinės informacijos? (kaip paruošti dirvą daigeliams ir kaip tankiai sodinti; rišti, kad augtų aukštyn, ar leisti gulėti ant žemės; skabyti ar ne dalį šakelių ir pan.). Noris padoraus derliaus iškart pirmais metais smile.gif

agurkų auginimo technologija
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2016 02 11, 22:36)


Aciu, nagrinesiuos:-)
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2016 02 11, 20:15)
Sveikos, esu pradinukė nutarusi bandyti agurkus auginti lauke. Kur galiu gauti pradinės informacijos? (kaip paruošti dirvą daigeliams ir kaip tankiai sodinti; rišti, kad augtų aukštyn, ar leisti gulėti ant žemės; skabyti ar ne dalį šakelių ir pan.). Noris padoraus derliaus iškart pirmais metais smile.gif

Man geriausia pasitvirtino auginant pririštus. Ir vietos sutaupau, ir laistyt patogiau.

Atsakyti
QUOTE(meskalepeska @ 2016 02 12, 21:03)
Man geriausia pasitvirtino auginant pririštus. Ir vietos sutaupau, ir laistyt patogiau.


Pririštus prie įsmeigto kuolelio?
Atsakyti
[quote=yerena,2016 01 28, 15:46]
Ar yra ilgavaisių agurkų mėgėjų?
iš mydobro,


Jo puslapyje yra agurkas Zozulia ilgavaisis ,labai skanus ir siltnaminis,dvieju pilnai uztenka dera vos ne visa vasara
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2016 02 12, 20:22)
Pririštus prie įsmeigto kuolelio?

nea, man padarė tokį rėmą, karkasą ir skersinių dar prikalė tai aš ir raišiojau daigus kol dar maži buvo prie skersinių smile.gif o vėliau, kai paaugo tada jau tiesig virkščias vyniojau. Kai rasiu savo nuotraukytes - įkelsiu.
Atsakyti
QUOTE(meskalepeska @ 2016 02 12, 21:56)
nea, man padarė tokį rėmą, karkasą ir skersinių dar prikalė tai aš ir raišiojau daigus kol dar maži buvo prie skersinių smile.gif o vėliau, kai paaugo tada jau tiesig virkščias vyniojau. Kai rasiu savo nuotraukytes - įkelsiu.

Butu labai gerai pamatyti nuotraukyte kaip atrodo.Pati mastau pasidaryti tik nelabai sumastau,kad nenuvirstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 13 vasario 2016 - 12:22
QUOTE(*AMRI* @ 2016 02 13, 13:21)
Butu labai gerai pamatyti nuotraukyte kaip atrodo.Pati mastau pasidaryti tik nelabai sumastau,kad nenuvirstu.

pažiūrėkit, į el paštą nusiunčiau
Atsakyti
QUOTE(meskalepeska @ 2016 02 15, 19:15)
pažiūrėkit, į el paštą nusiunčiau

Nieko negavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2016 02 16, 23:41)
Nieko negavau  verysad.gif

o tai turbūt PROFILYJE jūsų nenurodytas el. paštas sad.gif
atsiųskit man į až savo el paštą
Atsakyti