Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

QUOTE(yerena @ 2016 02 19, 13:35)
bambuziuke, matyt nelemta  lotuliukas.gif bet aš atkakli, bandysiu trečią kartą  cool.gif

vaidastep, nieko jiems nedarau, tik prie progos padedu lipti (apvynioju) tuo špagatu į viršų. Ir svarbiiausia, kad jie veda jau nuo pat žemės.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kazkas rase, kad nusivyle rusisku agurku seklomis, sakau gal pavadinimus atsimenat? O tai pasigavau zaraza pirkti ko nereikia, tai ir rusisku agurku bent jau 6 veisles prigriebiau ax.gif
Atsakyti
Aš rašiau. 2013 m sėjau Kustovoj, Chrustiška, Kuzniečik, Murovej ir rusišką Rodničiok. Auginau ant kukurūzų. Nepatiko nei auginimo būdas, nei derlius, detalių neprisimenu, tik tiek, kad realiai augo ne visai taip, kaip ant pokelių parašyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(sypt @ 2016 02 19, 20:27)
Kazkas rase, kad nusivyle rusisku agurku seklomis, sakau gal pavadinimus atsimenat? O tai pasigavau zaraza pirkti ko nereikia, tai ir rusisku agurku bent jau 6 veisles prigriebiau ax.gif

Atsakyti
Nu as pabandysiu rusiskus Babuskin vnuciok F1,German F1, Tundra F1,Pasadena F1, Malisok krepesok F1,Deduskina vnucka F1.Seklos tai nepigios nu, o rezultata vasara matysiu.
Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 02 19, 23:44)
Aš rašiau. 2013 m sėjau Kustovoj,  Kuzniečik, Murovej .

šitus aš du metus auginau- irgi nekažikas buvo, kažkoki nekoki visiškai pasitaikė, maniau tik man čia taip. O jau kad išgirti buvo, ir aprašymai puikūs, bet- ne mano gabumams gal g.gif

SOS
dabar skubus klausimukas- ar per dvi savaičiukes agurko daigeliai gali įgauti padorią išvaizdą? jau išlindę, skilčialapiai stypso. Kaip pagreitint augimą? vaikų šventei reik daigų, su pomidorais nepasisekė visiškai- bandyčiau agurkus į jų vietą sustatyt blush2.gif ar galiu tikėtis bent vieno- dviejų tikrų lapelių? ką jiem pasiūlyt, kad greičiau augtų ir būtų gražūs?
Atsakyti

Šiemet katostrofiškai trūksta saulės. Manau be dirbtinio pašvietimo nelabai kas gausis. Juolab agurkai greitai auga ir be šviesos bus ištįsę. Agurkams ir šilumos reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 07 kovo 2016 - 10:40
QUOTE(Marmaledas @ 2016 03 07, 10:43)
šitus aš du metus auginau- irgi nekažikas buvo, kažkoki nekoki visiškai pasitaikė, maniau tik man čia taip. O jau kad išgirti buvo, ir aprašymai puikūs, bet- ne mano gabumams gal g.gif

SOS
dabar skubus klausimukas- ar per dvi savaičiukes agurko daigeliai gali įgauti padorią išvaizdą? jau išlindę, skilčialapiai stypso. Kaip pagreitint augimą? vaikų šventei reik daigų, su pomidorais nepasisekė visiškai- bandyčiau agurkus į jų vietą  sustatyt blush2.gif  ar galiu tikėtis bent vieno- dviejų tikrų lapelių? ką jiem pasiūlyt, kad greičiau augtų ir būtų gražūs?


1. Šviesos
2. Šilumos
4. Maisto - patręšti .
Atsakyti
ačiū, šviesos pajungiam ilgai, iki 12-1nakties lepinasi dažnai, šilumos irgi lyg negailim, na gal kas gausis 4u.gif
Atsakyti
Ir į agurkų temą užklydau smile.gif naujokiškų klausimų pabersiu smile.gif
Tai va, nusipirkau agurkų sėklų, pirkau tik vieną veislę kadangi dar neesu įgudęs tai, kad susidorot ir su ta bus reikalų (dalinuosi sėklų pakelio foto)

Sakykit tai man jau daigus augint?

Beto aišku visi sakysite kad negerai kartu su pomidorais ir paprikom šiltnamyje auginti, bet jei aš jiems padaryčiau šiltnamio viduje atskirą inkubatorių, atskirčiau skaidria plėvele dalį šiltnamio? ar toks mano eksperimentas duotų rezultatų?

Mano sėklos (EKOL H)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pauliuzas @ 2016 03 07, 18:24)
Ir į agurkų temą užklydau smile.gif naujokiškų klausimų pabersiu smile.gif
Tai va, nusipirkau agurkų sėklų, pirkau tik vieną veislę kadangi dar neesu įgudęs tai, kad susidorot ir su ta bus reikalų (dalinuosi sėklų pakelio foto)

Sakykit tai man jau daigus augint?

Beto aišku visi sakysite kad negerai kartu su pomidorais ir paprikom šiltnamyje auginti, bet jei aš jiems padaryčiau šiltnamio viduje atskirą inkubatorių, atskirčiau skaidria plėvele dalį šiltnamio? ar toks mano eksperimentas duotų rezultatų?

Mano sėklos (EKOL H)
user posted image

Anksti dar su sėklom, jei sodinsit į nešildomą šiltnamį mirksiukas.gif Pakaks pasėti balandžio mėnesį drinks_cheers.gif
Dėl šių agurkų-paskaitykit, kas kitoj pusėj parašyta, jei skirti šiltnamiams, sodinkit į šiltnamį, jei parašyta, kad skirta auginti lauke, tada į šiltnamį nekiškit, nes derliaus neturėsit(agurkai būna savidulkiai-tie skirti šiltnamiams, ir būna moteriški ir vyriški, tad tie skirti laukui).
Agurkai su pomidorais puikiai viename šiltnamyje sutaria, nesimuša biggrin.gif Niekada į galvą neatėjo agurkams dar atskirą kambarį daryti biggrin.gif O šiaip agurkai, jei nėra tikslo pardavinėti, puikiai auga ir lauke, pasėti tiesiai į žemę gegužės antroj pusėj. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pauliuzai, viską SP gerai susakė, bet įkišiu savo trigrašį - sodinti kelis daigus šiltnamyje tikrai verta dėl ankstumo, tavo agurkai tam labai tinkami, o jei norėsi ir lauke auginti, tai nusipirk laukui skirtus. Bet jei neketini kibirais raugti ir vakuoti, tai valgymui pakaks šiltnaminių, nereikia bandyt persiplėšt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 07 kovo 2016 - 21:09
Agurkų daigus auginti yra prasmė nebent kelis sodinimui į šiltnamį, siekiant anksčiau savų turėti. Sodinimui optimalūs 3-4 savaičių daigai, taigi, gegužės viduriui sodinti galima sėti balandžio vidury. Labai ankstinti neverta dar ir todėl, kad kol žemė neįšilus, agurkai skurs.
Jeigu bent dalis derliaus bus rauginama, nelygu turimos sąlygos, sėti galima net birželio pradžioje ir, aišku, iškart į nuolatinę vietą. Logika tokia, kad derlius bus labiau vasaros gale, kai naktys šaltesnės, ir raugiami agurkai ne taip intensyviai rūgsta. Jeigu yra šaltas rūsys/šulinys/etc., neaktualu.
QUOTE(pauliuzas @ 2016 03 07, 17:24)
Ir į agurkų temą užklydau smile.gif naujokiškų klausimų pabersiu smile.gif
Tai va, nusipirkau agurkų sėklų, pirkau tik vieną veislę kadangi dar neesu įgudęs tai, kad susidorot ir su ta bus reikalų (dalinuosi sėklų pakelio foto)

Sakykit tai man jau daigus augint?

Beto aišku visi sakysite kad negerai kartu su pomidorais ir paprikom šiltnamyje auginti, bet jei aš jiems padaryčiau šiltnamio viduje atskirą inkubatorių, atskirčiau skaidria plėvele dalį šiltnamio? ar toks mano eksperimentas duotų rezultatų?


Atsakyti