Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVI Tema)

QUOTE(Nanita @ 2014 06 22, 19:56)
Gal "Не теряй меня"  g.gif

lyg ir tas bet kinozalas neranda,gal padėtumėt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 06 22, 19:24)
lyg ir tas bet kinozalas neranda,gal padėtumėt? blush2.gif
Čia yra padaryta iš dviejų filmų, vienas ''Доярка из Хацапетовки-3'' /2011/, o kitas ''Она сказала "Да" /2007/
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 06 16, 21:26)
o as jo neamaciau g.gif

Pabaigiau VGV,9 sezonas tikrai pats prasciausias.
Nera jis pats paciausias,bet nesigailiu paziurejus,neblogas smile.gif  ax.gif

O, koks pasikeitimas avataro bigsmile.gif
Sveikos, ar mane dar prisimenat? lotuliukas.gif Grizau is po atostogu, is +32 karscio wub.gif
Per atostogas pasiziurejau "Пасечник"
http://www.seasonvar...-Pasechnik.html
Vaje, aciu, kas rekomendavot, suejo kaip saldainis thumbup.gif Detektyvu as nevirskinu, nu bet sitas wub.gif
Bandem ziureti VGV, nesiziurejo, istemptas, nuobodus, kankinomes su prasukinejimais, metem blush2.gif
Atsakyti
Nepamirsome smile.gif Taip ir galvojau,kad kazkur ****** sildai biggrin.gif 32 karscio pavydziu smile.gif Kur cia taip silta,sakyciau net karsta? blush2.gif Kokia nuotaika grizus cia ir pamacius kokie orai? unsure.gif

As tik Stanica,karts nuo karto paziuriu,VGV atidejau,nelabai limpa blush2.gif Irgi atostogos ne uz kalnu,ruosiames pamazu. smile.gif

Sveikos 4u.gif

Nesuprantu,kodel vietoj zodzio,zvaigzdutes g.gif Ten grazus zodis,pėdos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 23 birželio 2014 - 13:03
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 06 23, 12:43)
Sveikos, ar mane dar prisimenat? lotuliukas.gif Grizau is po atostogu, is +32 karscio wub.gif

ir kur tokią tikrą vasarą radai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 06 23, 14:00)
Nepamirsome  smile.gif Taip ir galvojau,kad kazkur ****** sildai  biggrin.gif 32 karscio pavydziu  smile.gif Kur cia taip silta,sakyciau net karsta? blush2.gif  Kokia nuotaika grizus cia ir pamacius kokie orai? unsure.gif




QUOTE(daibava @ 2014 06 23, 14:00)
ir kur tokią tikrą vasarą radai wink.gif

Kretoj ax.gif 11 dienu bamba isvertusi gulejau, maudziausi dvejose jurose, juros vandens tempa +23, sere pagal laika kaip Pavlovo sunis, man ir seiletekis prasideda pagal laika lotuliukas.gif Grizau su +2kg virsaus doh.gif
Ale laiminga, pailsejusi, pasisildziusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 06 23, 13:43)
Sveikos, ar mane dar prisimenat? lotuliukas.gif Grizau is po atostogu, is +32 karscio wub.gif

Per atostogas pasiziurejau "Пасечник"
Vaje, aciu, kas rekomendavot, suejo kaip saldainis thumbup.gif Detektyvu as nevirskinu, nu bet sitas wub.gif

kaip smagu thumbup.gif

smagu,kad patiko,man jis irgi thumbup.gif

ziurekit ka radau smile.gif perskaicius primine Balzakovskij vozrast smile.gif

Между тем, съемки новой картины Star Media "Любовницы" в самом разгаре!

«Любовницы» ( «Mistresses») - это известный британский сериал 2008 года, ставший популярным в разных странах мира. Мы уверены, что в России проект также пройдет с успехом! Star Media приобрела права у ВВС на производство российской версии.

Съемочный процесс этой картины полон крайне интересных событий, казусов. Планируем держать вас в курсе дела!

О чем этот фильм?

Кате, Тамаре, Свете и Жене чуть за тридцать, они дружат с детства. После учебы девчонки вернулись в родные места и живут в небольшом городке неподалеку от мегаполиса. Отличный врач Катерина, примерная мать двоих детей Тамара, успешный юрист Света и риэлтор Женька хотят любить и быть любимыми, но отношения со вторыми половинками у них складываются непросто, а подчас и драматически. Но подруги уверены - ничто не страшно, если есть настоящая любовь. Героини переживают взлеты и падения, страдания и одиночество, радость, счастье, но неизменно поддерживают друг друга.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 06 23, 13:43)

Per atostogas pasiziurejau "Пасечник"
http://www.seasonvar...-Pasechnik.html
Vaje, aciu, kas rekomendavot, suejo kaip saldainis thumbup.gif Detektyvu as nevirskinu, nu bet sitas wub.gif
Bandem ziureti VGV, nesiziurejo, istemptas, nuobodus, kankinomes su prasukinejimais, metem blush2.gif

Rekomendavau taibturbut ne as,bet paskui patti save subariau,kol truputi nepapasakojau apie ji,kai uzklausei. Man ir patiko. Ir ,sprendziant pagal pabaiga,bus tesinys,ar tau taip neatrodo? Na irsveika sugrizus mirksiukas.gif
Papildyta:
Kristoline,aha,panasu i Balzakovskij vozrost. Buk drauge,primink man,kad as noriu ziuret ji,kai jau bus blush2.gif
Atsakyti
Rekomenduokite,prasau,lengva bet neprimityvu,ne ilga (nes telefone nedidele atmintis)seriala,kuri tiktu,ziureti per atostogas,visiems seimos nariams smile.gif
Mums visiems patiko serialas,Kuxnia,Fizruk,Svatji,Dva otca i dva syna.Bet nebutinai turi but komedija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 23 birželio 2014 - 17:53
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Julsita @ 2014 06 23, 14:45)
Kristoline,aha,panasu i Balzakovskij vozrost. Buk drauge,primink man,kad as noriu ziuret ji,kai jau bus  blush2.gif

gerai smile.gif

Paziurejau siandien Опасная любовь,Лифанов aisku kaip visada,bet....filmas siaip sau,tikejausi daugiau g.gif
http://kinozal.tv/de....php?id=1206562
Is pradziu lyg ir nieko buvo,bet...uzkliuvo tai,kad ta nasle kazkaip netikroviskai vaidino,5 asaras nuredejo del vyro mirties,cia is karto jau su sypsena,jau ir kitu susidomejo....vnz. man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti