Įkraunama...
Įkraunama...

Startuojančios svočiauti 2014

Oi sveikos svočiutės, negalėjau prie jūsų ilgą savaitę prisijungti blush2.gif blush2.gif blush2.gif Oi, kiek jūs čia visko padarėte, kokios jūs šaunuolės thumbup.gif
Įdedu savo vieną iš darbelių ax.gif
http://www.part.lt/i...3acfe641314.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrineKB: 31 gegužės 2014 - 22:42
QUOTE(dzesimbora @ 2014 05 19, 13:20)
O i koki inda desi viska? Atvira? As vis niekaip neapsisprendziu...  g.gif  Buvau zadejus vakar daug pasidaryti, nieko nepasidariau, oras fantastiskas, lauke prasedejau visa diena, tai dabar bent idegiu galiu pasigirti  ax.gif  blush2.gif

turesiu atvira didele konjako taure ir i ja desiu viska ,akmenelius ,paskui graziai kad matytusi akmeneliu uzrasai supilsim smeli ,o ant ju desim zvake , maziau tu indu bus. o pernai atvaziavom svesti vestuviu , jauniesiems kaip ir visiems patiektos taures , i jas supylem smeli o jauniems padovanojom grazias vestuvines, ale kaip cekaunu buvo tada visiems kam tas smelis biggrin.gif teko palaukti kol suzinojo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Gutjera @ 2014 05 31, 23:23)
O kodel papkute juoda, o ne balta?  ax.gif

nesipurvins biggrin.gif
Atsakyti
[quote=AusrineKB,2014 05 31, 23:36]
Oi sveikos svočiutės, negalėjau prie jūsų ilgą savaitę prisijungti blush2.gif blush2.gif blush2.gif Oi, kiek jūs čia visko padarėte, kokios jūs šaunuolės thumbup.gif
Įdedu savo vieną iš darbelių ax.gif
kalendoriaus lapelis
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 05 31, 21:53)
grazumelis  wub.gif
o kas ten per brokas buvo? cia smelio ceremonijai?
Klausykit svociutes, sian maximoj neradau saldainiu kuriuos galima butu isvyniot popieriu o folija palikt ir issukt jau nauja popieriuka, negi jau neparduoda tokiu  g.gif




as jau pora metu tokiu nerandu, tai isvyniojus pati susuku i folija ir tik tada vynioju popiereli... smile.gif
Atsakyti
[quote=AusrineKB,2014 06 01, 00:08]
[quote=AusrineKB,2014 05 31, 23:36]
Oi sveikos svočiutės, negalėjau prie jūsų ilgą savaitę prisijungti blush2.gif blush2.gif blush2.gif Oi, kiek jūs čia visko padarėte, kokios jūs šaunuolės thumbup.gif
Įdedu savo vieną iš darbelių ax.gif
kalendoriaus lapelis
[/quote]

Kaip fainai bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ryto_rasa @ 2014 06 01, 00:30)
as jau pora metu tokiu nerandu, tai isvyniojus pati susuku i folija ir tik tada vynioju popiereli... smile.gif


O kam ta folija ax.gif , aš iškart į poperiuka vinioju ir vsio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 31, 23:36)
Oi sveikos svočiutės, negalėjau prie jūsų ilgą savaitę prisijungti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Oi, kiek jūs čia visko padarėte, kokios jūs šaunuolės  thumbup.gif
Įdedu savo vieną iš darbelių  ax.gif
http://www.part.lt/i...3acfe641314.jpg

wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(inevas @ 2014 06 01, 09:00)
Kaip fainai bigsmile.gif  thumbup.gif
Papildyta:
O kam ta folija ax.gif , aš iškart į poperiuka vinioju ir vsio blush2.gif

sako,kad per popieriu riebaliukai perisunkia. Tai del to reik folijos.
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 01, 10:16)
wub.gif  thumbup.gif
Papildyta:

sako,kad per popieriu riebaliukai perisunkia. Tai del to reik folijos.


Tai taip, bet manau kad jie greit išdalinami irsuvalgomi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 01, 10:19)
Tai taip, bet manau kad jie greit išdalinami irsuvalgomi bigsmile.gif

na jei pries diena iki vestuviu tada gal ir nereik . As galvoju 2 sav likus iki vestuviu. Na net nzn kaip cia reiks suktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 01, 10:25)
na jei  pries diena iki vestuviu tada gal ir nereik . As galvoju 2 sav likus iki vestuviu. Na net nzn kaip cia reiks suktis g.gif

Aš tai turbut iš vakaro darysiu g.gif , vyra idarbinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliss @ 2014 05 31, 21:56)
Sveikos smile.gif

Kaip cia tylu  blink.gif

As trupuciuka padirbejau ir paruosiau indus smelio ceremonijai smile.gif puosiau labai minimaliai..

Man atrodo ne perseniausiai snekejo apie tuos saldainius, kazkas is panu minejo, kad lyg bazej ju yra, o as pati norfoj esu macius.

thumbup.gif , thumbup.gif man tavo stilius patinka wink.gif Kazka ir as turbut darysiu wink.gif, o tas bendras indas smelio ceremonijai, kur ji pirkai, nes as vis dar jo paieskose g.gif.

Taip, saldainiu su folija Norfoje dvieju rusiu buvau radus, dar paziurekit Rutos puslapyje, man rodos gamina kazkokius Rudnosiukas ar Meskiukas smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(ryto_rasa @ 2014 06 01, 00:30)
as jau pora metu tokiu nerandu, tai isvyniojus pati susuku i folija ir tik tada vynioju popiereli... smile.gif

Ieskok Norfoje, tikrai yra buvau nupirkusi, tik visus suvalgem lotuliukas.gif, bet as tam juos ir pirkau.


Mergaites tikrai yra tu saldainiu su folija, kam jus vargsite (apacioje paziurekite kiek tu saldainiu rusiu): http://www.ruta.lt/l...ldainiai/EKSTRA, reikia tik rasti firmine Rutos saldainiu parduotuve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 01 birželio 2014 - 10:29
QUOTE(inevas @ 2014 05 31, 15:52)
Kaip gražu wub.gif o kaip jus tas gėlytes tokias padarot g.gif čia iš juostelės?


Taip, is atlasines juosteles kanzashi gelytes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agne_vvr @ 2014 05 31, 20:53)
grazumelis  wub.gif
o kas ten per brokas buvo? cia smelio ceremonijai?
Klausykit svociutes, sian maximoj neradau saldainiu kuriuos galima butu isvyniot popieriu o folija palikt ir issukt jau nauja popieriuka, negi jau neparduoda tokiu  g.gif


Ten buvo gamyklinis brokas, stiklas toks nelygus, atrode kaip suskiles, bet neskiles biggrin.gif . Sitas indelis bus kriauklytem ("laimes recepta" is ju darys ir i sita indeli des) 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Gutjera @ 2014 05 31, 23:23)
O kodel papkute juoda, o ne balta?  ax.gif


baltos tokios nebuvo, o buvo permatoma, zalia ir juoda biggrin.gif . Tai emiau zalia (zalia namuose pasirode negrazi kazkokia, nes ne riski ir ne visai zalia g.gif ) ir juoda. O man reikejo, kad butu jau su imautem viduje. Kitokiu spalvu butent situ papkuciu nebuvo. Siaip sita papkute pirkau sau dokumentams namuose susideti biggrin.gif, bet panaudosiu cia. Jaunuju juoda spalva netrikdo biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AusrineKB @ 2014 05 31, 23:36)
Oi sveikos svočiutės, negalėjau prie jūsų ilgą savaitę prisijungti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Oi, kiek jūs čia visko padarėte, kokios jūs šaunuolės  thumbup.gif
Įdedu savo vieną iš darbelių  ax.gif
http://www.part.lt/i...3acfe641314.jpg


wow...as irgi taip noriu biggrin.gif . Cia jus darete pati ar nuskenavote lapuka ir irasete vardus ir panasiai?
Papildyta:
QUOTE(zvirbliss @ 2014 05 31, 21:56)
Sveikos smile.gif

Kaip cia tylu  blink.gif

As trupuciuka padirbejau ir paruosiau indus smelio ceremonijai smile.gif puosiau labai minimaliai..

user posted image
Man atrodo ne perseniausiai snekejo apie tuos saldainius, kazkas is panu minejo, kad lyg bazej ju yra, o as pati norfoj esu macius.


kaip skoninga...tokia prabanga dvelkia wub.gif
Atsakyti
[quote=fantasyja,2014 06 01, 11:39]
wow...as irgi taip noriu biggrin.gif . Cia jus darete pati ar nuskenavote lapuka ir irasete vardus ir panasiai?

Aš pati padariau ax.gif Jei reikia, parašyk datą ir jei reikia vardus ir padarius persiųsiu į el. paštuką ax.gif mirksiukas.gif

Dar papildžiau ir padariau variantą kalendoriaus lapelių blush2.gif
kalendoriaus lapeliai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrineKB: 01 birželio 2014 - 11:52