Įkraunama...
Įkraunama...

Startuojančios svočiauti 2014

DAR PAPILDZIAU

[COLOR=red]Svočiauti pasiruošusios


BIRŽELIS
6d. - Filutka
7d.Benyta
21d. - Misis Vomband; inevas
28d.- DEM; žvilgsnė;agnemonas;Romadra
LIEPA
5d.Geltonazuvis;Zawutee;4mamavita
10d. – ziedlapiux
12d.- ingrid1118;Denira76; kineze
19d.- Padange;fantasyja
26d.-vaiduse20
RUGPJŪTIS
1d.Natalėja
2d.- agne_vvr;rollick
9d. –sandrixe;Blazike;dzesimbora
15d. ingri00;zaraa; ryto_rasa
16d.- mildzike;AusrineKB;bambambuzas
23d.- Monikiuxas; liojka
30d.- Lemona`; Zvirbliss; Route
RUGSĖJIS
6d.- Sjugk;AusrineKB
20d.- zvaigzduole;diana79
SPALIS
4d - lina_skl
Papildyta:
QUOTE(RaNita @ 2014 06 02, 22:25)
č9q kiek supratau viska perskaicius, kad ne visi i ta pastuka ilysti gali???  g.gif  oo taip noriu...

Na reik uzsidirbt ta slapuka mirksiukas.gif Pabendraut ir pan. tuomet duodamas spalukas. Nor ten nieko tokio nera, beveik viskas sudeta i pirma psl. smile.gif

lina_skl - tikrai grazi ideja, dar tokiu tauriu ir as nemaciau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 03 birželio 2014 - 08:20
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 03, 09:08)

Na reik uzsidirbt ta slapuka  mirksiukas.gif Pabendraut ir pan. tuomet duodamas spalukas. Nor ten nieko tokio nera, beveik viskas sudeta i pirma psl.  smile.gif

vadinasi, as neuzsidirbau cray.gif
***
del svocios krepsio, tai gi as turesiu netiktais pirsli, dar turesiu ir SB, tai kazkuris gales tasyt lotuliukas.gif jei ne vienas tai kitas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 03, 09:22)
vadinasi, as neuzsidirbau  cray.gif
***
del svocios krepsio, tai gi as turesiu netiktais pirsli, dar turesiu ir SB, tai kazkuris gales tasyt  lotuliukas.gif jei ne vienas tai kitas  lotuliukas.gif

Tu jau brangioji uzsidirbai biggrin.gif parasiau i AZ mirksiukas.gif
kas tas yra SB?
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 03, 09:37)
Tu jau brangioji uzsidirbai  biggrin.gif parasiau i AZ  mirksiukas.gif
kas tas yra SB?

aciuuu notworthy.gif

SB -savo brangiausiaji lotuliukas.gif gi mano vyras neina pirsliaut, bus uz pijoka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 03, 09:55)
aciuuu  notworthy.gif

SB -savo brangiausiaji  lotuliukas.gif gi mano vyras neina pirsliaut, bus uz pijoka  cool.gif

vo blyt, a ko jis neeina?
na anksciau kiek pametu dvi poros pirsliu budavo ir pasikeisdavo poros. Bet man taip ne i tema tokia dalykai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 03, 07:44)
Oj tavo muzikantai superiniai manau jie visada UZ IDEJAS  thumbup.gif Sakau AS jas pasamdziau savo JUBILIEJUI mirksiukas.gif manau liksiu patenkinta, va ka atsiminiau, jie turi kazkokia pasaka, kur sveciai dalyvauja ir vaidina, paklausk  Ju (cia siaip patarimas), sakik ten personazai rasau rusiskai: кикимора, царевна , царевич и другие
Papildyta:
Mergaites dariau stai tokia dovana mergvakariui, bet gal kas ir vestuviems pritaikis ikeliu rusiskai, 


Ir aš manau, kad jie superiniai bigsmile.gif

O tu barbė devindarbė thumbup.gif , darbelis tavo wub.gif , kiek čia darbo ir kruopštumo reik thumbup.gif .

O maniškė nedarys mergvakario ax.gif , nes poru pas juos nebus, tai nera ir kam daryt ax.gif , nes aš iš kart pasakiau, sorry, bet mergvakario tikrai neorganizuosiu rolleyes.gif . Tai mes kelios mergaitės, taip paprastai, nulėksim kur nors pasedėti cool.gif . Na o vyrai mūsų, tai duos vaizdu lotuliukas.gif lotuliukas.gif , sakėm žiūrėkit, kad nebutu taip kaip per ta filma, bernvakarus lasvegase lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 03, 09:22)
del svocios krepsio, tai gi as turesiu netiktais pirsli, dar turesiu ir SB, tai kazkuris gales tasyt  lotuliukas.gif jei ne vienas tai kitas  lotuliukas.gif


Nu va kaip thumbup.gif , tai gali ir dvi delninukes turėti mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 03, 10:02)
vo blyt, a ko jis neeina?
na anksciau kiek pametu dvi poros pirsliu budavo ir pasikeisdavo poros. Bet man taip ne i tema tokia dalykai  schmoll.gif

niekas jo nekviete lotuliukas.gif jei rimtai, tai jaunikis jama savo broil i pirslius, vuo smile.gif
***
sokineju is laimes ax.gif uzejau i medziagu krautuvele ir ten nauja siunta gauta, radau medziaga clap.gif nulekiau iskart pas siuveja, del visko susitariau, ji man medziaga nupirks, viska padarys, ateisiu tik ant primatavimo thumbup.gif dabar issiusiu modeliuka kokio noriu ir bus mano galvasopis issprestas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambambuzas: 03 birželio 2014 - 10:50
QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 03, 11:49)
niekas jo nekviete  lotuliukas.gif jei rimtai, tai jaunikis jama savo broil i pirslius, vuo  smile.gif
***
sokineju is laimes ax.gif uzejau i medziagu krautuvele ir ten nauja siunta gauta, radau medziaga  clap.gif nulekiau iskart pas siuveja, del visko susitariau, ji man medziaga nupirks, viska padarys, ateisiu tik ant primatavimo  thumbup.gif dabar issiusiu modeliuka kokio noriu ir bus mano galvasopis issprestas  thumbup.gif

Sveikinu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites (kaunietes), gal kuri vaziuosite i UAB "Meskenas" tu sokoladuku pirkti? Gal ir man dar siek tiek nupirktumete smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 03, 13:42)
Mergaites (kaunietes), gal kuri vaziuosite i UAB "Meskenas" tu sokoladuku pirkti? Gal ir man dar siek tiek nupirktumete smile.gif?

Kaip suprantu čia apie tuos reprezentacinius kalba eina kur po 5 gramus? Įdomu kokia jų kaina g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 06 03, 13:55)
Kaip suprantu čia apie tuos reprezentacinius kalba eina kur po 5 gramus? Įdomu kokia jų kaina g.gif  g.gif

apie kainas kalbejom vakar wink.gif, tikrai rasi, as jau pirkau 1,5 kg, bet man mazokai atrodo, dar noretusi wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 03, 10:35)
Ir aš manau, kad jie superiniai bigsmile.gif

O tu barbė devindarbė thumbup.gif , darbelis tavo wub.gif , kiek čia darbo ir kruopštumo reik thumbup.gif .

O maniškė nedarys mergvakario  , nes poru pas juos nebus, tai nera ir kam daryt ax.gif , nes aš iš kart pasakiau, sorry, bet mergvakario tikrai neorganizuosiu rolleyes.gif . Tai mes kelios mergaitės, taip paprastai, nulėksim kur nors pasedėti cool.gif . Na o vyrai mūsų, tai duos vaizdu  , sakėm žiūrėkit, kad nebutu taip kaip per ta filma, bernvakarus lasvegase
Papildyta:
Nu va kaip thumbup.gif , tai gali ir dvi delninukes turėti mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Oj nesakyk siandien is vienos merginos uzlekiau pakeliui pasiimti pinigu mergvakariui, tai pasakiau, kad ju viska mergvakariui padariau, o dar ir scenarijus mano, tai ji net nustebo is kur as viska su mazais vaikais speju lotuliukas.gif

QUOTE(bambambuzas @ 2014 06 03, 11:49)
niekas jo nekviete  lotuliukas.gif jei rimtai, tai jaunikis jama savo broil i pirslius, vuo  smile.gif
***
sokineju is laimes ax.gif uzejau i medziagu krautuvele ir ten nauja siunta gauta, radau medziaga  clap.gif nulekiau iskart pas siuveja, del visko susitariau, ji man medziaga nupirks, viska padarys, ateisiu tik ant primatavimo  thumbup.gif dabar issiusiu modeliuka kokio noriu ir bus mano galvasopis issprestas  thumbup.gif

SVEIKINU clap.gif clap.gif
Papildyta:
Merginos as apie tuos LOVE is kiek ju imti 100 ar 200 vnt?
Atsakyti