Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. kovinukai

Su Naujais Metais, Mamytes! smile.gif wub.gif
Papildyta:
Musu Ada pries savaite tik pradejo, musu priversta, stoveti neisikibus. Zinom, kad moka ir gali, bet isikibus juk tvirciau doh.gif tas pats ir su vaiksciojimu doh.gif o dantuku dar ner, nors vakar gydytoja sake, kad jau visai dienu klausimas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kufuke @ 2015 01 03, 20:29)
o dantuku dar ner, nors vakar gydytoja sake, kad jau visai dienu klausimas.. g.gif

mes irgi dar dantukų neturim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2015 01 04, 12:37)
mes irgi dar dantukų neturim  ax.gif


Manau, kad ir daugiau bedanciu yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kufuke @ 2015 01 04, 12:45)
Manau, kad ir daugiau bedanciu yra biggrin.gif

Yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2015 01 05, 11:07)

Yra yra. Be dantu ir mes smile.gif
Atsakyti
Ar nebandom sodint ant puoduko? o gal kurių jau ir daro į juos? Man kelios babulencijos pradėjo aiškint, kad jau pats laikas mokint sėst schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2015 01 05, 23:29)
Ar nebandom sodint ant puoduko? o gal kurių jau ir daro į juos? Man kelios babulencijos pradėjo aiškint, kad jau pats laikas mokint sėst  schmoll.gif


Labas rytas smile.gif mano vyro sese nuo 9 menesiu jau prasydavos ant puoduko, bet man atrodo dar ankstoka, o ir man paprasciau.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mums ką tik 10 mėn suėjo, tai dar įsikibęs vaikšto, bet jau dažniausiai tik viena ranka ir taip greitai, beveik bėga lotuliukas.gif
Labai trumpai pastovi savarankiškai, bet jei tik pabando kelis žingsnius paeit nesilakydamas, iškart krenta, bet kur nekris, kai jis neina, o bėga! Tai tik džiaugiuosi, kad kol kas tokie bandymai dar labai reti, toks jausmas, kad jis tiesiog užmiršta laikytis arba galvoja, kad iki artimiausio baldo pavyks nuskriet pirštais žemės nesiekiant lotuliukas.gif
Dantukai jau 8 thumbup.gif Beje šiandien pirmą kartą įkando man gana stipriai į pačią jautriausią vietą, jau kuris laikas prieš tai vis kaprizindavosi, gal tuo bandoma pasakyti, kad jau užtenka MP wub.gif...

Papildyta:
QUOTE(kufuke @ 2015 01 03, 21:29)
Su Naujais Metais, Mamytes! smile.gif  wub.gif
Papildyta:
Musu Ada pries savaite tik pradejo, musu priversta, stoveti neisikibus. Zinom, kad moka ir gali, bet isikibus juk tvirciau doh.gif tas pats ir su vaiksciojimu doh.gif o dantuku dar ner, nors vakar gydytoja sake, kad jau visai dienu klausimas.. g.gif


Bet kas čia nuostabaus, juk dar tik 10 mėn!? Kadangi mūsų giminėje beveik visi vaikai (įskaitant ir jų tėvus smile.gif ) pradėjo vaikščiot būtent per savo 1-ąjį gimtadienį, man nuoširdžiai atrodo, jog 10 mėn savarankiškai stovėti yra pakankamai anksti thumbup.gif
Juk labai rizikinga, kai 7-8 mėn kūdikėlis jau laksto, o supratimo apie pavojus, elementaraus atsargumo vis dar su žiburiu nerasta... Kaip sakoma, viskam savas laikas mirksiukas.gif




Atsakyti
Sveikos, kovinuku mamytes, idomu ar dar yra cia beuzsukanciu? Pagalvojau, kad pries gimtadienius gal reiktu tema atgaiviny?
Atsakyti
Retai kas beužsuka, paskutinė žinitė buvo sausio 10 d. g.gif Aš ir apie tą patė pagalvojau, kad jau metai laiko visiems, gal verta kiek paklibint ir temą 4u.gif
Atsakyti
Ruosiuosi dukrytes gimtadieniui - karpau drugelius girliandai. Sugalvojau daryti temine svente.
Atsakyti
QUOTE(jelencikas @ 2015 02 25, 20:46)
Ruosiuosi dukrytes gimtadieniui - karpau drugelius girliandai. Sugalvojau daryti temine svente.

kaip pavyko šventė?
Mes tai tik balionais buvome pasipuošę, nors norų turėjau didelių smile.gif
Atsakyti