Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. kovinukai

QUOTE(Dezza @ 2014 05 25, 20:45)
Sveikutes smile.gif Visa savaitgali sode pratupejom smile.gif Karstis tai baisus  doh.gif
Taip, terminas buvo kovo men, bet pagimdziau vasari. O atbendrauta su merginom nuo pat pastojimo pradzios, tai cia ir likau plepeti  smile.gif
Pas mus Zippy kedute. Prakaituoja ir musu mazyte joje, nepasakyciau , kad istraukiu visai slapia, bet nugaryte dregna buna. As taip pat girdejau, kad vaikiukai daugmaz visose kedutese prakaituoja. O esant tokiems orams-nieko nuostabaus  rolleyes.gif

Beje man jau tuoj visai depresija prasides.. dar +1kg uzsiauginau  doh.gif  Kosmaras  doh.gif  Po gimdymo buvau numetus iki 63 kg, dabar 66 sveriu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Kaip Karlsonas sako - nezliumbk! 4u.gif Cia gal skysciai susikaupe per tokius karscius.
Atsakyti
Labas smile.gif

Na va, mes po vietines poliklinikos, tai ir pagal sita gydytoja musu prieaugis per menesi toks pat 700g ir 2cm, tik, kad pagal sita, musu ugis dabar ne 60cm, o 63cm g.gif biggrin.gif beje, per paskutines 5 dienas priaugom 200g, manyciau, labai netgi neblogai.. blush2.gif ax.gif na, as taip skaiciuoju, nes Bodrume pries 5 dienas svere be rubeliu, buvo 5600g, o cia su rubeliais (romperiukas ir tuscias pampis) - 6kg. Tai atmenu 200g ir gaunu, kad be rubu kazkur 5800g, ar ne? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Kufuke, puikiai jus augate thumbup.gif

Mes siandien irgi po TA, tiesa nuo paskutinio vizito praejo trys savaites, bet ugio - nei centimetro nepridejo verysad.gif svorio tik +300 g verysad.gif

Padare bendra kraujo, tai hemoglobinas zemokas. Kadangi reult.telefonu pasake, neisgirdau matyt tiksliai kaip tie lasiukai gelezies vadinasi. Mergino, gal kur duodate kudikiui kazka panasaus i ferohel ar ferochen? blush2.gif O gal kitokius galit pasiulyt?


Gavom siuntima sirdeles echo, paskui slapimo tyrimui, vitaminui D. Dar teks manksteles pakartot, nes tonusiukas nenuimtas. Ir kita karta pasiskiepysim nuo roto.

O as pati ka tik erke isitraukiau doh.gif , gerai, kad esu pasiskiepijus. Tai bent per pus ramiau...
Atsakyti
Sveikos, mielosios. Maze uzmigo 24val kelesi 7 ryto
Pradejom nuo siandiena lankyti mini baseiniuka. Maziukei labai patiko,o mano sirdis tiesiog dainavo is laimes wub.gif

QUOTE(Sidabriukė @ 2014 05 25, 12:20)
Agnyte kai uzpasakojo apie gleives, tai man jau neramu kad irgi ju yra  g.gif

O dienos tai tikrai lekia zaibiskai  bigsmile.gif Man jau sazine grauzia, kad per mazai uzsiimu su vaiku, per mazai kalbinu  blush2.gif  Vis paskui, veliau, taip ir vakaras ateina ... Realiai pasikalbam mes tik kai pampi keiciu ir dar biski leidziu plikam pasispardyti. Tai kol pasikalbam,  dar kelis kartus vystymo lenta apsiusioja  smile.gif


Gleives kaip siuliukai nera gerai, o kitokio sgleisves gali buti. Pvz, kaip kruopytes tai nieko tokio smile.gif.
As tai su savo maziuke kaip tik bendrauju labai daug. Ji dazniausiai pora valandu budrauja, o paskui miega, paskui vel pora budrauja, tada mkega ir t.t. Tik pries naktini miega 3 valandas budrauja ko tais biggrin.gif. Tai tarkim per 2 valandas jos budravimo as su ja bendrauju minimum valanda su puse smile.gif. Kalbinu, nesioju, padejusi glostau ir sneku (jai labai taip patinka), ant pilvuko pas save pasidedu, ji tada krykstauti pradeda. Taip kad bendraujam su maziuke tikrai pakankamai normaliai smile.gif.

QUOTE(kufuke @ 2014 05 26, 12:37)


Su puikia TA. Tikrai kad gerai augat. Bet manau leliuko rubeliai nesveria 200gr. Gal 100-150 numesk.

QUOTE(Liusiperiukas @ 2014 05 26, 13:34)

O as pati ka tik erke isitraukiau  doh.gif , gerai, kad esu pasiskiepijus. Tai bent per pus ramiau...


O jei, tikrai gerai kad paskiepyta esi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Liusiperiukas @ 2014 05 26, 13:34)
Mergino, gal kur duodate kudikiui kazka panasaus i ferohel ar ferochen?  blush2.gif  O gal kitokius galit pasiulyt?

Hemofer turbūt?
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 05 26, 16:31)
Sveikos,

Hemofer turbūt?


Aciu, tu tikra Supermama 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Manau, kad sie.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2014 05 26, 14:22)
Sveikos, mielosios. Maze uzmigo 24val kelesi 7 ryto

Gleives kaip siuliukai nera gerai, o kitokio sgleisves gali buti. Pvz, kaip kruopytes tai nieko tokio smile.gif.




Pas mus irgi jau ilgos miego nakts prasidejo bigsmile.gif Sianakt isvis gerai, uzmigo 22val, pabudo 6.30 val Kaip suauges zmogus smile.gif
Bet uztat pries tai lauke mama sokdino. 19-21val vaisciojom lauke, tai puse laiko turejau ant ranku nesti, mat jam reikejo dairytis ir viska apziureti smile.gif

Butent man ir atrodo, kad yra tokie kaip siulai. t.y. skleidziant pampi tempiasi kaip siulai, bet spalva ta pati ax.gif

Atsakyti
Mes db sveriiam 5100gr.o ūgis 59cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alikute @ 2014 05 26, 22:55)
Mes db sveriiam 5100gr.o ūgis 59cm smile.gif

Smulkutės, o iš foto nepasakysi smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

mums sekmadieni suejo 2 menesiukai, tad vakar buvom TA. Priaugome 3cm ir 1300 g, kaip, panasiai, kaip ir praeita karta, dabar sveria 5100 g thumbup.gif (gimem tai 2520)...

Kedute pas mus su medvilnine medziaga, bet prakaituoja taip pat, skaiciau, kad prakaituoja kudikiai tose kedutese, nepriklausomai nuo firmos, buna specialiu uzvalkalu arba paminkstinimu, bet brangu ir nevisada pasiteisina.

Vyras grizes siom dienom, tai bent pavalgius bunu...
Atsakyti
Labas rytas,

Kava jau išgerta, mažytė užmigo supynėse. O aš ieškau kokių nors stebuklingų pratimų pilvui sustiprinti.
Kažkaip šįkart kilogramų po nėštumo beveik neliko (+1 kg dabar), bet pilvas.... O vasara jau čia pat. Su draugais planuojam atostogas, o aš neįsivaizduoju kaip reikės maudimkę užsidėti. Nors niekada nebuvau idealių formų, bet apdribusi irgi nenoriu būti.
Gal dar yra mūsų tarpe aktyviai besidarbuojančių šioje srityje? Galėtume dalintis patirtim/rezultatais. Kartu būtų lengviau.
Lieknėjančių skyrelyje neradau temos, kur linijas dailintų maitinančios mamytės.
Atsakyti
QUOTE(jelencikas @ 2014 05 27, 07:44)
Labas rytas,

Kava jau išgerta, mažytė užmigo supynėse. O aš ieškau kokių nors stebuklingų pratimų pilvui sustiprinti.
Kažkaip šįkart kilogramų po nėštumo beveik neliko (+1 kg dabar), bet pilvas.... O vasara jau čia pat. Su draugais planuojam atostogas, o aš neįsivaizduoju kaip reikės maudimkę užsidėti. Nors niekada nebuvau idealių formų, bet apdribusi irgi nenoriu būti.
Gal dar yra mūsų tarpe aktyviai besidarbuojančių šioje srityje? Galėtume dalintis patirtim/rezultatais. Kartu būtų lengviau.
Lieknėjančių skyrelyje neradau temos, kur linijas dailintų maitinančios mamytės.



Saunuole 4u.gif
Reikia tikrai vienytis metant kilogramus ir kabancius pilvus, gal taip bus daugiau motyvacijos ax.gif
As mintimis jau seniai sportuoju blush2.gif O susiimti tai tureciau, nes po gimdymo liko 14kg, o kol kas nukrito tik 2kg doh.gif
Zinau toki keturiu pratimu kompleksa, kuri reikia daryti kasdien irpo menesio tipo bus idealus presas biggrin.gif Cia gal negimdziusioms toks greitas rezultatas butu g.gif
Pabandysiu paieskoti, gal ir as prisiversiu smile.gif

Sianakt mazius uzparpe nuo 22val iki 7val ryto bigsmile.gif atsikeliau as visa slapia nuo pieno.
Kieno nakti leliai ilgai miega kaip pienines darbas prisiderina?

Vaziuosim i soda tuoj visai dienai, pagaliau pomidorus sodinsim ax.gif Pas mus prie sodu gelezinkelio darbai vyksta, tai praeita savaite su masina privaziuoti net nejo, visi darbai stovi doh.gif ir su vaiku labai nepatogu, nes reikia palikti masina ir 10-15min su vezimu vaziuoti iki sodo doh.gif
Atsakyti