Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs ir negirdėti vardai

Nelabai man girdėti_pildant dokumentus: Gryta, Erna, Ūka, Inara, Elza.
Atsakyti
Suaugę-Ginuveida, Uogintas (tikrai vardas, ne pavardė).

Skaičiau straipsnį apie Pamario krašto senuosius vardus, įstrigo Erdmė, labai gražus man.
Atsakyti
Perskaičiau čia apie vardą Andromedą:

"Gal ir gražu retas vardas, bet man buvo sunku su juo susigyventi, tik dabar jis man jau patinka. Bet kai reikėjo eiti į mokyklą, buvo žiauru. Vardas – Andromeda. Patyčių buvo be galo daug. Visos Vaidos, Justės ar Viktorijos. O aš kažkokia iš medžio iškritus. Girdėjau sakant ir androidas, ir atrabotkė, ir kt. Tad reikėtų gerai pagalvoti prieš duodant vaikui retą vardą. Kad vaiko neklaustų, kaip kad buvo man: „Tai tavo tėvai gal girti buvo, kai tau vardą išrinko ar šitaip tavęs nekentė ir išsityčiojo?"

Nepritariu. cool.gif Andromeda - gražus ir prasmingas vardas. wub.gif
Atsakyti
Iš spaudos- 30m. vyras Dondūbas blink.gif
Atsakyti
Mokykloj buvo (ir tebėra) mokytojas, vardu Žalvyris biggrin.gif ir mokytoja Hanorata. Bet čia jau iš normalių, tik kad retesnis.

Atsakyti
Narcizas, maždaug 75 metų amžiaus.Mamos klasiokas.
Audangas blink.gif iš kalendoriaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 29 spalio 2017 - 09:32
QUOTE(Lisitėja2 @ 2017 10 29, 10:31)
Narcizas, maždaug 75 metų amžiaus.Mamos klasiokas.


o ka... jei yra Ruta ir Ramune, tai ko negali but Narcizo, Bijuno ar dar ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 11 05, 11:17)
o ka... jei yra Ruta ir Ramune, tai ko negali but Narcizo, Bijuno ar dar ko  biggrin.gif



Bijūną pažįstu smile.gif ax.gif
Atsakyti
O aš asmeniškai pažįstu Dobilą.Poetiškos sielos žmogus, neįsivaizduoju jo kitokiu vardu.Man tai įprastas vardas.
Vaikystėje esu sutikusi berniuką vardu Ąžuolas, kaip buvo juokinga.Dabar nieko nebestebina.
Eglūnas, menininkas, medžio drožėjas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 05 lapkričio 2017 - 17:30
Teko asmeniškai pažinoti vaikinuką vardu Ąžuolas. Atrodė toks gražus lietuviškas vardas.
smile.gif
Atsakyti
Omelijus - suaugęs.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2017 11 05, 16:28)
.
Eglūnas, menininkas, medžio drožėjas.



Kalbino kažkada jį Zita Kelmickaitė, pasakojo ir savo vardo istoriją, bet neįsidėmėjau.
Atsakyti
Jovydas, maždaug 15-17 metų vaikinas.
Grasilda, garbaus amžiaus ponia.
Atsakyti