Įkraunama...
Įkraunama...

ką vakar gamino taupančios?

dabar pusriciams valgau toki bliuda : aviziniai dribsniai, atsaldytos uogos (braskes, zemuoges, siek tiek vysniu) ir uzplikau vandieniu, mazdaug po 10 min valgau, arba dribsniai + supjaustitas obuolis + saukstelis cukraus labai skanu ir sveika.

Dar kepiau blinus su idaru, idaras : pakepintos morkos, svogunas ir grybai, sumaliai, tai tokia kosele buvo, jos dar liko, tai rytoj galvoju dar isvirsiu ryziu, pakepinsiu farso ir ta kosele imesiu, turetu buti skanu ax.gif

Vis pamirstu pailiustruoti blush2.gif
Atsakyti
siandien vel valgysim saltibarscius, paziurejau kad visko dar yra, tik kefo reikia dasipirkt. nu rytoj jau alga.
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2006 10 03, 17:49)
vakar virėm cepelinus su varškės įdaru(varškė, kiaušinis, kmynai): bukvės, varškė ir kiaušinis iš kaimo - nekainavo nieko. skanu, tik darbo yra.... o ką šiandien?

Bandykit daryti kaip cepelinus tik mažesnius ir apvalius į vidų dėkit spirgus. Labai skanu.
Atsakyti
Siandien pusryciams valgem virtus kiausinius, su majonezu ir padariau pora sumustiniu su varske.

Pietums obuoliai biggrin.gif

Toj eisiu virti ryziu sau, o vyrui kepsiu bulves ir dar koki prieda sugalvosiu ax.gif
Atsakyti
4u.gif Šiandien prikepiau kotletų 3 dienom, dviem žmonėm, iš viso kainavo 4,5 Lt. na ir žinoma plius bulvės ar kitas garnyras. Taigi manau, kad gana pigu ax.gif
Atsakyti
kaip cia taip pigiai????
Atsakyti
pas mus buvo virtos bulves su kefyru, o dabar gaminsiu soja su ryziais ir dar kepsiu sonatinos varskes trikampelius. gavau alga biggrin.gif
Atsakyti
Tuoj eisiu kepti vištų kepenėlių. Jos kainuoja kažkur 1,7 lt už 400 gr. Vienam kartui sočiai užtenka. Tik dar 1-2 svogūnų reikia, ir pabaigai grietinės. Išvirsiu bulvių ir bus skanu ir pigu.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 10 05, 16:44)
kaip cia taip pigiai????

Turguje malimui skirta mėsa kainuoja 4 lt kilogramas. blush2.gif Galima ir pigiau gauti, bet ta tinka tik balandėliams. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korsikiete: 06 spalio 2006 - 09:06
QUOTE(Korsikiete @ 2006 10 06, 10:03)
Turguje malimui skirta mėsa kainuoja 4 lt kilogramas.  blush2.gif Galima ir pigiau gauti, bet ta tinka tik balandėliams.  ax.gif

Tai tikrai pigiai blink.gif Pas mus mėsos už tokią kainą nei su žiburiu nerasi blink.gif
O vat vištų kepenėlių nesu bandžiusi, reiks kada pagaminti, pažiūrėsiu ką šeimyna darys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 06 spalio 2006 - 09:32
Šiandien pietums gaminau karibų patiekaliuką, gan pigus...
išviriau makaronus, o padažą paruošiau taip: pakepinau svogūno, tada dėjau pomidorus supjaustytus gabalėliais be odelės, tada skardinė tuno ( tik nupilkit aliejų arba sultis ), na prieskoniai ir pabaigoje grietinė ir kečupas. Labai skanus patiekaliukas, o ir pigus gan, nes skardinė kolumbo tuno pas mus kainuoja apie 1,7Lt. Beje tą patį padažą galima naudoti ir ant ryžių, taip gal net labiau panašu į karibų patiekalą bus rolleyes.gif Tiesiog mano vyras nemėgsta ryžių, tai aš tuną ant makaronų dedu.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 04, 17:05)
dabar pusriciams valgau toki bliuda : aviziniai dribsniai, atsaldytos uogos (braskes, zemuoges, siek tiek vysniu) ir uzplikau vandieniu, mazdaug po 10 min valgau, arba dribsniai + supjaustitas obuolis + saukstelis cukraus labai skanu ir sveika.


manau jei vietoj cukraus detum medu - butu ir skaniau, ir sveikiau mirksiukas.gif
Atsakyti