Įkraunama...
Įkraunama...

Ispaniukių namučiai

Labas rytas
QUOTE(esposa @ 2014 10 15, 22:35)
sveikutes mergytes,mes ir jau ispanuose. thumbup.gif pargryzom i siltus namucius,nes lt jau salta buvo pradejus darytis.

Maciau biski jusu keliones FB mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos!!

As labai labai uz meet“a!!!! Tai gal iskart renkames data ir tariames?

QUOTE(Milagra @ 2014 09 19, 16:35)
Tiesa, Kristukui, kaip Bavarijoj sekėsi? Ar patiko?

Milagra, Bavarija - daugiau nei tikejomes!!! Nerealioj vietoj gyvenate!!! Likom suzaveti! Butinai, butinai grisim!!

Syri bigsmile.gif - nu ir laimikis!!! Neerzink tokiom nuotraukom!!

Pas mane siandien tevai atskrenda bigsmile.gif Prasides mano katino dienos biggrin.gif

Grazios dienos visoms 4u.gif

Atsakyti
sveikutes.
SHANA aha biski apsukom rateli gryztant,nu tipo tiesiai per aplinkui. lotuliukas.gif

KRISTUKAS oi dabar galesi pailset truputi thumbup.gif seneliai pasirupins anukeliu wub.gif

INGRIDA kaip princesyte laikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridai @ 2014 10 03, 18:27)
Shana, kaip LT, kokie ispudziai? Viena skridai ar ne?
Swallowtail, sveikinu su visais pokyciais ir dziaugiuosi uz tave smile.gif
Syri, daznai atskrendate i ESP? Dar apsiribojate trumpais vizitais ar jau pabunate cia ilgesni laika?

Linkejimai visoms! oro_buckis.gif

Man atrodo, kad dažnai, bet įvairiai - tai po kelias savaites, tai po mėnesį, du

QUOTE(Ingridai @ 2014 10 09, 14:13)
Sveikos smile.gif

Pagalvojau, gal koki susibegima pasidarytumem?.. g.gif

bigsmile.gif
QUOTE(esposa @ 2014 10 15, 23:35)
sveikutes mergytes,mes ir jau ispanuose. thumbup.gif pargryzom i siltus namucius,nes lt jau salta buvo pradejus darytis.

ir mes jau pirštais vis barbename į stalą - laukiam, kada ta diena x bus. Bilietai jau yra, laikas greit prabėgs ir būsim saulėtoj Ispanijoj.

Vargstu su kalbos kursais, kalba tikrai nėra tokia lengva, kaip kiti įsivaizduoja. Mano profesOre nori išmokinti taisyklingai, ne kampuotai. Kaži ar jam pavyks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!

Kristukui, kaip smagu, kad patiko bigsmile.gif
Tikrai nesiskundziam cia gyvendami biggrin.gif ax.gif Buvo galimybe persikelti prie Ciuricho neseniai, tai nuvaziavom, apsiziurejom ir pargrizom atgal i savo kaimuka. Sunku dabar kazka geriau rasti. Deliojom deliojom pliusus ir minusus ir pasilikom. Nusprendem, kad ne viska siame gyvenime pinigai lemia. O ir cia mes ne del pinigu atsikrausteme, Lietuvoje finansiskai mums lengviau buvo.

Shana, gaila, kad liudnos priezastys keliones i Lietuva sad.gif

Syri, ech, kad man ispanu reiketu mokytis biggrin.gif Ji tiesiog gelytes, palyginus su vokieciu doh.gif

Geazios dienos visoms smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau rasti bendraminčių, draugių Barcelonoje. Būtų smagu pabendrauti, pasidalinti patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Aistėja fėja @ 2014 10 17, 23:35)
Sveikos, norėčiau rasti bendraminčių, draugių Barcelonoje. Būtų smagu pabendrauti, pasidalinti patirtimi.

is Barcelonos nieko neturim,bent jau cia ne bendrauja,mes esam biski zemiau.bet jei yra noras gali ir su mumis pabendraut.esam visos fainos draugiskos merginos smile.gif
Atsakyti
sveikos
Syri,neplanuojat keltis į Ispaniją visam? smile.gif Dėl ispanų kalbos, tai tikrai pritariu. Aš irgi ne kartą girdėjau, ispanų kalba labai lengva. Nežinau... Man taip neatrodo smile.gif Nors tikriausiai lietuviui išmokti ispaniškai tikrai lengviau, nei ispanui reiktų išmokti lietuvių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~tika~ @ 2014 10 19, 11:02)
sveikos
Syri,neplanuojat keltis į Ispaniją visam? smile.gif Dėl ispanų kalbos, tai tikrai pritariu. Aš irgi ne kartą girdėjau, ispanų kalba labai lengva. Nežinau... Man taip neatrodo smile.gif Nors tikriausiai lietuviui išmokti ispaniškai tikrai lengviau, nei ispanui reiktų išmokti lietuvių smile.gif

kas čia žino, kas čia žino. Žinai, planuoji, o D juokiasi. Aš tai visai nieko prieš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 10 19, 10:08)
kas čia žino, kas čia žino. Žinai, planuoji, o D juokiasi. Aš tai visai nieko prieš  ax.gif

Na taip, niekada nesuplanuosi visko is karto smile.gif O kodel nepersikeliat, jei ne paslaptis?
Ir jei teisingai suprantu, tai Jus turit kazkoki gyvenama plota Ispanijoje? Gal kartais skaiciavote kiek mazdaug kainuoja jo islaikymas, gyvenant nepastoviai?
Kai atvaziavom ir pabuvom, tai atrode, kad ne, ne mums. Namie viska turim, viskas lyg ir tenkina. Isskyrus Lt orus ir pacia atmosfera. Dabar atrodo visai i Lt grizti nesinori, nors ir brangiau cia, ir su darbu neaisku kaip ir kas, dar kalba....
Atsakyti
sveikos,
mano vyras jau dairosi vel i uzsieni blink.gif aisku, vaziuos tik vienas uzsidirbti, nes labai sunku, neturim juodai dienai ne kapeikos, neiseina sutaupyti. blogiausia, kad is kalbu jis gerai moka tik ispanu ir rusu, su anglu prastai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2014 10 19, 14:03)
sveikos,
mano vyras jau dairosi vel i uzsieni blink.gif aisku, vaziuos tik vienas uzsidirbti, nes labai sunku, neturim juodai dienai ne kapeikos, neiseina sutaupyti. blogiausia, kad is kalbu jis gerai moka tik ispanu ir rusu, su anglu prastai  blink.gif

Hm... O tai mano galva nera blogai? Ta prasme, jei gerai moketu rusu ir anglu, bet ispanu ne arba prastai, tai juk butu blogiau gerokai?
Atsakyti