Įkraunama...
Įkraunama...

Ispaniukių namučiai

QUOTE(renrena @ 2017 03 08, 13:57)
Shana, tiksliai - gera mintis - taip ir padarysiu  4u.gif . Beje ačiū ir už patarimą dėl patalynės - gavau, kokios ir reikėjo  mirksiukas.gif .
Po truputį mokausi ispanų, bet jie trata kaip iš kulkosvaidžio - iš visos tirados vos vieną kitą žodį suprantu  rolleyes.gif . Ir nors paklaikusi išstenu: "más despacio, por favor", vis tiek ne kažką  lotuliukas.gif  biggrin.gif . Supratau, kad dar ilgas kelias laukia  tongue.gif .

I sveikata.
Man atrodo kazkur poros menesiu reikia, kad "ausis priprastu". Aisku kuo daugiau praktikos tuo geriau. Sneketi, klausyti, telika ziureti. Koki paprastesni seriala pasirinkti, kad zodynas nebutu labai sudetingas, ir ziureti su subtitrais.
Gerai, kad ispanai be problemu pakartoja kiek reikia, tas jiems nesunku biggrin.gif
Atsakyti
renrena - as prieskoniu pakanmamai randu mercadonoj, bet seip ir is lt atsisiunciam. Man didesnis stygius arbatu, tikrai mazas pasirinkimas unsure.gif
Shana - kandangi netekau vieninteles drauges kuria turejau kavos gerimui tai ipratau irgi gerti viena biggrin.gif man tai anksciau kosmosas buvo tas ju trieju val pietavimas, nu nes realiai uztenka puse val pavalgyt biggrin.gif bet dabar jau ziuriu kad kartais neitelpam irgi, o jei dar po pietu prie juros terasoj kokia copa atsigert..... wub.gif dar pastebejau kad cia pasigavau bloga iproti - atsidejineti darbus kurie "nedega" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2017 03 08, 14:29)
I sveikata.
Man atrodo kazkur poros menesiu reikia, kad "ausis priprastu". Aisku kuo daugiau praktikos tuo geriau. Sneketi, klausyti, telika ziureti. Koki paprastesni seriala pasirinkti, kad zodynas nebutu labai sudetingas, ir ziureti su subtitrais.
Gerai, kad ispanai be problemu pakartoja kiek reikia, tas jiems nesunku  biggrin.gif


thumbup.gif

QUOTE(Galilea @ 2017 03 09, 20:51)
renrena - as prieskoniu pakanmamai randu mercadonoj, bet seip ir is lt atsisiunciam. Man didesnis stygius arbatu, tikrai mazas pasirinkimas  unsure.gif


Shana - kandangi netekau vieninteles drauges kuria turejau kavos gerimui tai ipratau irgi gerti viena biggrin.gif man tai anksciau kosmosas buvo tas ju trieju val pietavimas, nu nes realiai uztenka puse val pavalgyt  biggrin.gif bet dabar jau ziuriu kad kartais neitelpam irgi, o jei dar po pietu prie juros terasoj kokia copa atsigert.....  wub.gif dar pastebejau kad cia pasigavau bloga iproti - atsidejineti darbus kurie "nedega"  unsure.gif

Mercadonoj man per mažai visko, nebent kažkaip nerandu - mačiau net per dvi ar tris vietas sudėliotus buteliukus ir kelis pokiukus kažin kokio marinato ax.gif . Net tipo Alcampo prekybcentriuose, kur visko tikrai gausus pasirinkimas, maniškių prieskonių nėr unsure.gif . Bet nieko tokio, šeimai iš bado mirt dar negresia biggrin.gif . Atkreipiau dėmesį, kad arbatos pasirinkimas irgi skurdokas., bet, žinoma, kad tik tokios problemos būtų... biggrin.gif .

biggrin.gif
Mes irgi atkreipėme dėmesį, kad Siesta - šventas reikalas essen.gif vacation1.gif .
Atsakyti
QUOTE(Galilea @ 2017 03 09, 20:51)
Shana - kandangi netekau vieninteles drauges kuria turejau kavos gerimui tai ipratau irgi gerti viena biggrin.gif man tai anksciau kosmosas buvo tas ju trieju val pietavimas, nu nes realiai uztenka puse val pavalgyt  biggrin.gif bet dabar jau ziuriu kad kartais neitelpam irgi, o jei dar po pietu prie juros terasoj kokia copa atsigert.....  wub.gif dar pastebejau kad cia pasigavau bloga iproti - atsidejineti darbus kurie "nedega"  unsure.gif

As atsimenu pries 10 metu Lt lankiau vienus kursus kurie truko savaite, 8 val kasdien. Destytojai buvo ispanai. Jie mums sudeliojo grafika ir paliko 2 val pietums. Mes visa grupe nesupratom unsure.gif ir bandem jiems paaiskinti, kad mes darbe pietaujam 45 min biggrin.gif o jie nesuprato kaip mes per 45 min papietaujam biggrin.gif
dabar as priklausomai pagal situacija - kartais uzkrauta diena, greit pavalgai per valanda ir i darba. Kartais kitokia diena ir nuvaziuoji prie juros i kokia terasa, ir ramiai gali daugiau uztrukti tongue.gif

QUOTE(renrena @ 2017 03 09, 22:06)
thumbup.gif
Mercadonoj man per mažai visko, nebent kažkaip nerandu - mačiau net per dvi ar tris vietas sudėliotus buteliukus ir kelis pokiukus kažin kokio marinato  ax.gif . Net tipo Alcampo prekybcentriuose, kur visko tikrai gausus pasirinkimas, maniškių prieskonių nėr  unsure.gif . Bet nieko tokio, šeimai iš bado mirt dar negresia  biggrin.gif . Atkreipiau dėmesį, kad arbatos pasirinkimas irgi skurdokas., bet, žinoma, kad tik tokios problemos būtų... biggrin.gif .


Alcampo arbatu siaip yra sveriamu nemazai. Netinka?
Beje Alicanteje tikrai turi buti cofee/tea shop su geru pasirinkimu g.gif O El Corte Gourmet neziurejai? Maniskio sesuo Alc gyvena, as jos paklausiu prie progos jei nepamirsiu.
As kadangi labai ivaldzius pirkima internetu tai man nieko netruksta. ax.gif
siaip jei bandysi siustis chna is Iherbo paziurek ten prieskonius. Kokybe superine, pvz cinamona as tik ten perku nes visiskai nepalyginamas su parduotuviniu. Ten naturalus-organiski produktai.

Radau:
http://www.teashop.e...-shop-alicante/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 10 kovo 2017 - 11:06
QUOTE(Shana @ 2017 03 10, 10:53)

Alcampo arbatu siaip yra sveriamu nemazai. Netinka?
Beje Alicanteje tikrai turi buti cofee/tea shop su geru pasirinkimu  g.gif O El Corte Gourmet neziurejai? Maniskio sesuo Alc gyvena, as jos paklausiu prie progos jei nepamirsiu.
As kadangi labai ivaldzius pirkima internetu tai man nieko netruksta. ax.gif
siaip jei bandysi siustis chna is Iherbo paziurek ten prieskonius. Kokybe superine, pvz cinamona as tik ten perku nes visiskai nepalyginamas su parduotuviniu. Ten naturalus-organiski produktai.

Radau:
http://www.teashop.e...-shop-alicante/

doh.gif 4u.gif Tiksliai, Alcampo mačiau daug sveriamų dalykėlių, pradedant dribsniais, baigiant visokiausiais saldumynais, tame tarpe ir arbatos, nors arbata mažiau aktuali - sūnus kibirą bet kokios išplempia blink.gif . Gourmet viskas brangoka pasirodė, tad tik savo mėgstamo pelėsinio sūrio pasičiupom (kuris čia brangesnis nei LT) tongue.gif .
Internetu pirkt dar truputį bijau, nes nežinau tų subtilybių, ar čia gauni pranešimą ir eini į paštą atsiimt siuntinio, ar galima užsisakyt į tipo paštomatą, bet be kalbos nemokėsiu iš ten iškrapštyt siuntos hammer_1.gif . Kol kas teks, matyt, verstis iš čia esančių gėrybių smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2017 03 10, 12:21)
doh.gif 4u.gif  Tiksliai, Alcampo mačiau daug sveriamų dalykėlių, pradedant dribsniais, baigiant visokiausiais saldumynais, tame tarpe ir arbatos, nors arbata mažiau aktuali - sūnus kibirą bet kokios išplempia   blink.gif  . Gourmet viskas brangoka pasirodė, tad tik savo mėgstamo pelėsinio sūrio pasičiupom (kuris čia brangesnis nei LT)  tongue.gif .
Internetu pirkt dar truputį bijau, nes nežinau tų subtilybių, ar čia gauni pranešimą ir eini į paštą atsiimt siuntinio, ar galima užsisakyt į tipo paštomatą, bet be kalbos nemokėsiu iš ten iškrapštyt siuntos  hammer_1.gif . Kol kas teks, matyt, verstis iš čia esančių gėrybių  smile.gif .

Gourmet'as nepigus, tik kad jei reikia kokiu mandru dalyku tai ten daug ka rasi.
O suriu labai geru buna mesos-suriu specializuotuose, tik jus kaip nesnekat dar, tai turbut sunku ten pirkti, lengviau supermarkete g.gif
Gerai, kad sunus arbata geria, dabar jaunimas zymiai nesveikesnius dalykus pagrinde geria biggrin.gif
Pastas veikia gerai. Pastininkas atnesa tau siuntini namo, o jei taves nebuna palieka lapa kur nurodyta kur ir per kiek turi atsiimti. Gali padaboti apie kelinta pas jus buna pastininkas, jie dazniausiai daro ta pati marsruta ir buna apytiksliai ta pacia valanda. Geriausia isvis su savo pastininku susidraugauti, bet manau tau nelabai dar tas aktualu, nes vistiek jus ten keliem menesiams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 10 kovo 2017 - 17:38
QUOTE(Shana @ 2017 03 10, 17:36)

Gerai, kad sunus arbata geria, dabar jaunimas zymiai nesveikesnius dalykus pagrinde geria biggrin.gif

Pastas veikia gerai. Pastininkas atnesa tau siuntini namo, o jei taves nebuna palieka lapa kur nurodyta kur ir per kiek turi atsiimti. Gali padaboti apie kelinta pas jus buna pastininkas, jie dazniausiai daro ta pati marsruta ir buna apytiksliai ta pacia valanda. Geriausia isvis su savo pastininku susidraugauti, bet manau tau nelabai dar tas aktualu, nes vistiek jus ten keliem menesiams smile.gif

Sūnui tik 16, be to ir sportuoja - pats rimai į tai žiūri, tad tikiuosi dar ilgai apsieisim su arbatom mirksiukas.gif .

Matyt, šturmuosim paštą ir jo darbuotojus kiek vėliau, bo vien žavesio ne visada užtenka biggrin.gif ...
Atsakyti
Mergickos kaip man nusipirkti cia masiniuka ? Galvoju tikriausiai neisdegs , nes kaip ji registruoti laikinai gyvenanciam ... nuomotis jau vargina. Jokiu formalumu cia netvarkem , gyvenam kaip turistai. Atsivaryti is LT hmm.gif hmm.gif
Atsakyti
Labas rytas
Kaip jums oras?
Viena diena jungi kondicionieriu masinoje, kita - sildyma biggrin.gif
QUOTE(renrena @ 2017 03 10, 21:03)
Sūnui tik 16, be to ir sportuoja - pats rimai į tai žiūri, tad tikiuosi dar ilgai apsieisim su arbatom  mirksiukas.gif .

Matyt, šturmuosim paštą ir jo darbuotojus kiek vėliau, bo vien žavesio ne visada užtenka  biggrin.gif ...

Na as apie kitus gerimus turejau omeny visokias kokakolas, kur jaunimas maukia litrais doh.gif
As kai matau supermarketuose kai uzkrauna vezimeli tu skardiniu paletem tai man silpna darosi.

Beje apie supermarketus - vakar Careffoure maciau, kad yra prieskoniai didelem bonkutem, tokiom gal po 300 ml. Tokie pagrindiniai kaip pipirai, paprikos ir pan. Pasirinkimas nedidelis, bet gal misiniams tau tiktu?

Uztenka ir zavesio biggrin.gif

QUOTE(Hovėja @ 2017 03 10, 23:12)
Mergickos kaip man nusipirkti cia masiniuka ? Galvoju tikriausiai neisdegs , nes kaip ji registruoti laikinai gyvenanciam ... nuomotis jau vargina. Jokiu formalumu cia netvarkem , gyvenam kaip turistai. Atsivaryti is LT  hmm.gif  hmm.gif

Paprastai. Issiemi NIE numeri ir nusiperki. Nieko daugiau ten nereikia. Nebutinai reikia nuolat gyventi, kad masina tureti. Daug kas kas turi atostoginius namus cia nusiperka masiniuka, kad nenuomuoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2017 03 13, 12:28)
Labas rytas
Kaip jums oras?
Viena diena jungi kondicionieriu masinoje, kita - sildyma biggrin.gif .

Na as apie kitus gerimus turejau omeny visokias kokakolas, kur jaunimas maukia litrais doh.gif
As kai matau supermarketuose kai uzkrauna vezimeli tu skardiniu paletem tai man silpna darosi.

Beje apie supermarketus - vakar Careffoure maciau, kad yra prieskoniai didelem bonkutem, tokiom gal po 300 ml. Tokie pagrindiniai kaip pipirai, paprikos ir pan. Pasirinkimas nedidelis, bet gal misiniams tau tiktu?

Uztenka ir zavesio  biggrin.gif


Pranešė, kad LT bus 14 C, tai neaišku, kur šilčiau lotuliukas.gif

Dar visai neseniai "mažasis" "rašė" laiškus Kalėdų seneliui, kad bent kartą metuose atneštų kokakolos, bet dabar jau irgi papiktnaudžiauja ax.gif mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif Kelis panašius buteliukus jau išsiardžiau, bo man kantrybės neužtenka tuo malūnėliu pusė dienos brūžint biggrin.gif .

Su tuo žavesiu - tai cirkai ir ne kitaip. Mes lietuviai jau taip nepratę matyti šviesius, laimingus ir linksmus veidus, kad čia tas ispanų geranoriškumas "užmuša" gerąja prasme wub.gif . Visur praleis, palinkės, pamojuos, pasisveikins, vairuojant irgi užleis, "grybaujant" nesuks smilkinio, lenkiant neblokuos ir nespaus "gazo" ir t.t.
Lietuvoje kokiame prekybcentryje dažnai užleidžiu prieš save pirkėjus su pora prekių, kai pati stoviu su pilnu vežimu, dažnai susilaukiu bereikšmio žvilgsnio, o čia tai tie žmonės kone griūdami puola dėkoti, vėliau dar dešimt kartų atsilanksto ir atsisveikina. Na, aibė įvairiausių pavyzdžių - jau vien todėl galima būtų mylėti šią šalį 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2017 03 13, 14:35)
Pranešė, kad LT bus 14 C, tai neaišku, kur šilčiau  lotuliukas.gif

Dar visai neseniai "mažasis" "rašė" laiškus Kalėdų seneliui, kad bent kartą metuose atneštų kokakolos, bet dabar jau irgi papiktnaudžiauja  ax.gif  mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif Kelis panašius buteliukus jau išsiardžiau, bo man kantrybės neužtenka tuo malūnėliu pusė dienos brūžint  biggrin.gif .

Su tuo žavesiu - tai cirkai ir ne kitaip. Mes lietuviai jau taip nepratę matyti šviesius, laimingus ir linksmus veidus, kad čia tas ispanų geranoriškumas "užmuša" gerąja prasme  wub.gif . Visur praleis, palinkės, pamojuos, pasisveikins, vairuojant irgi užleis, "grybaujant" nesuks smilkinio, lenkiant neblokuos ir nespaus  "gazo" ir t.t.
Lietuvoje kokiame prekybcentryje dažnai užleidžiu prieš save pirkėjus su pora prekių, kai pati stoviu su pilnu vežimu, dažnai susilaukiu bereikšmio žvilgsnio, o čia tai tie žmonės kone griūdami puola dėkoti, vėliau dar dešimt kartų atsilanksto ir atsisveikina. Na, aibė įvairiausių pavyzdžių - jau vien todėl galima būtų mylėti šią šalį  4u.gif .

O man kaip tik maluneliai patinka, nes man labiau kvepia pvz pipirai jei tik sumalti rolleyes.gif
Va va, jei reiktu man pasakyti kazka is minusu Ispanijoje, tai labai pablogejusios jaunimo valgymo tradicijos. Nors asiku as jau dabar su Lt neapsiemu lyginti, pasenusios mano zinios. Bet cia kai pamatai prie kasos tokius 12-14-16 mecius su maisais visokiu cipsu ir kokakolos bonkem doh.gif
Bet tokie vat pliusai kaip tu sakai - zmoniu geranoriskumas, teigiamas nusistatymas, kantrybe, sypsenos ir panasiai persveria esamus minusus bent man. Sakau - nu gerai turiu priimti nacionalini nepunktualuma, nes to neisvengsi, bet geranoriskumas ir sypsena ta kompensuoja. Ir kaip tu sakai tik su zavesiu cia daznai zymiai daugiau gali sutvarkyti nei Lt su blatais. Padaro tau paslauga tik del to, kad pazista ir kad visad esi simpatiskas. Jei kartais netycia kokia dovanele nunesi tai cia kaip didziausias stebuklas, visam gyvenimui atsimins tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2017 03 13, 14:54)
Bet tokie vat pliusai kaip tu sakai - zmoniu geranoriskumas, teigiamas nusistatymas, kantrybe, sypsenos ir panasiai persveria esamus minusus bent man. Sakau - nu gerai turiu priimti nacionalini nepunktualuma, nes to neisvengsi, bet geranoriskumas ir sypsena ta kompensuoja. Ir kaip tu sakai tik su zavesiu cia daznai zymiai daugiau gali sutvarkyti nei Lt su blatais. Padaro tau paslauga tik del to, kad pazista ir kad visad esi simpatiskas. Jei kartais netycia kokia dovanele nunesi tai cia kaip didziausias stebuklas, visam gyvenimui atsimins tongue.gif

Pilnai pritariu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renrena: 13 kovo 2017 - 17:20