Įkraunama...
Įkraunama...

Paula's Choice

Pasidalinsiu ir as savo pojuciais smile.gif vakar gavau riebios/misrios odos megineliu rinkini. Tai vakare pasitepliojau kaip raso viskuo is eiles, valymas, tonikas ir t.t. Po Skin balancing pore reducing toner kazkaip man lyg vos raustelejo visas veidas ir aplamai toks lipnumo, nesvarumo pojutis atsirado sad.gif o Kai susitepiau visa kita tai visai blizgus ir lipnus veidas tapo sad.gif turbut negerai sitaip bandyti visas priemones is karto? Kaip butu teisinga? Bandyti po viena priemone tik? Kokia jusu patirtis? Siandien ryte veida nusiploviau Su Skin Balancing Oil reducing cleaner ir nieko daugiau netepiau, tai tiesiog pasaka: veidas matinis, toks svarumo jausmas ir jokio traukimo. Labai atrodo pagyvejusi oda. Po kurio laiko pabandziau Skin Perfecting 1% BHA Gel, bet kazkaip iskart atrodo lipnumas atsiranda ir norisi nusiprausti smile.gif itariu per daug tepu.... Dar man patiko Skin Balancing Super Anitoxidant Concentrate Serum: labai gerai susigeria, tiesiog isnyksta ant odos ir visai nesijaucia, kad kazkas uztepta. Kol kas tiek ispudziu 4u.gif
Atsakyti
Na tas BHA gelis toks... nelabai. smile.gif Jis jau taip suformuluotas, kad lipnokas ant veido jauciasi ir siaip nelabai malonus. PC BHA geriau imti skyscio (Skin Perfecting 2% BHA liquid) pavidale, taip jis greiciau isigeria ir nepalieka lipnumo; be to, nera jis agresyvus ar dziovinantis kaip kai kurie BHA produktai (pvz Stridex), kadangi turi drekinanciu ingredientu. Ir jo nedaug reikia - sliuksteli biski i delna, patrini rankas ir sliopt ant veido. smile.gif

As irgi esu isbandziusi ta meginuku rinkini, ir viskas is jo patiko (na isskyrus minetaji BHA geli), taciau visgi bukite atsargi ir nenaudokit visko is karto. Visas odos prieziuros priemones reiktu pradeti naudoti po viena, daryti pertraukas tarp nauju produktu. Taip, jeigu kas atsitiks (alergija ar spuogai uzpuls), zinosit, kuris butent produktas netiko.

Tiesa, o jums tas dieninis drekiklis su SPF nesusirutuliojo and veido? Man jis toks malonus buvo kai tepiausi, bet labai ilgai laukiau kol susigers, ir po to vis tiek dar liko kazkas ant veido ir susigumuliavo tepant makiaza. Nepasakyciau, kad labai daug to kremo tepiau...
Atsakyti
QUOTE(Nepiokst @ 2014 10 22, 00:50)


Tiesa, o jums tas dieninis drekiklis su SPF nesusirutuliojo and veido? Man jis toks malonus buvo kai tepiausi, bet labai ilgai laukiau kol susigers, ir po to vis tiek dar liko kazkas ant veido ir susigumuliavo tepant makiaza. Nepasakyciau, kad labai daug to kremo tepiau...

apie kuri butent klausiat? man ta labai labai malonus Resist Super-Light Wrinkle Defense SPF 30, jokiu susirutuliojimu, net labai greitai susigeria. Tikrai kartosiu, kai pabaigsiu. Gal pries ji kazka tepat kas trugdo susigert pagrindui? As naudoju skysta bha pries ji, arba nieko.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visų pirma norėjau pagirti Paulas Choice produktus. Ypatingai AHA ir BHA pylingus, kurie visiškai tinka mano jautriai odai. Bijojau, kad BHA labai sausins, bet to nebuvo, net atvirkščiai. Skin Balancing tonikas neturėjo pastebimo efekto poroms, tos pačios linijos veido kremas su spf labai gerai riebiai odai. Jų gelis buvo turbūt vienintelis sav. įdegio kremas pasauly nekemšantis mano porų, bet, kaip suprantu, jo nebėra. BE TO, jos puslapyje yra begalė naudingos informacijos!

Net nesinori grįžti prie kitų priemonių, bet problema su PC tame, kad jie labai toli. Kaip tik šiuo metu trūksta poros dalykų. Kaip jūs randate tas tarpininkes, neradau kas siųstų iš Paulos Choice blush2.gif Jeigu kuri siųsitės, paimkit ir mane su keletu daiktelių.

Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2014 12 07, 19:49)
Sveikos 4u.gif

Net nesinori grįžti prie kitų priemonių, bet problema su PC tame, kad jie labai toli. Kaip tik šiuo metu trūksta poros dalykų. Kaip jūs randate tas tarpininkes, neradau kas siųstų iš Paulos Choice  blush2.gif Jeigu kuri siųsitės, paimkit ir mane su keletu daiktelių.

Perka visos is JAV tarpininkes: Kate25, Taurė, MeistroMargarita, rudaplauke. Visa informaciaj yra čia Internetinės parduotuvės 4u.gif
Atsakyti
Aš vis apleidžiu PC BHA rūgštis ir po kiek laiko vėl grįžtu prie jų pirkimo (skysčio veidui ir kremo kūnui). Oda lygi, bet matau, kad ilgiau nenaudojant užsikaupia visokių nešvarumų. Tik kaina gal nelabai patinka tuo momentu, kai reikia pirkti.biggrin.gif Bet nėra BHA alternatyvų.
Va AHA radau pigesnius iš Alpha hydrox, skirtumo nejaučiu.

QUOTE(Evut @ 2014 12 07, 19:49)
Net nesinori grįžti prie kitų priemonių, bet problema su PC tame, kad jie labai toli. Kaip tik šiuo metu trūksta poros dalykų. Kaip jūs randate tas tarpininkes, neradau kas siųstų iš Paulos Choice  blush2.gif Jeigu kuri siųsitės, paimkit ir mane su keletu daiktelių.

Jei iš EU perkamas ne vienas produktas, o kokie trys-keturi, tai, man atrodo, gaunasi beveik tas pats, kas pirkti per tarpininkes (ypač su dabartiniu dolerio kursu).
Savaitgalį kaip tik nusiunčiau BHA 2% skystį, nes tik jo reikėjo, tai pažiūrėsiu, kokia matematika gaunasi.smile.gif
Atsakyti
Skaičiavau visaip kaip ir visgi per tarpininkes pigiausia. smile.gif Nusprendžiau įsigyti http://www.paulascho..._/Resist-BHA-9/ RESIST BHA 9 ir dar reikes keletos (daug biggrin.gif ) dalykų. Dabar kaip tik nulaidos pylingams ir dedu daaaug vilčių į šią priemonę. Gal kas bandėt? smile.gif

Gal kas planuoja kaip tik šiuo metu kažką siųstis per tarpininkes? Susijungtume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2015 01 19, 12:10)
Gal kas planuoja kaip tik šiuo metu kažką siųstis per tarpininkes? Susijungtume smile.gif

Taigi vis tiek Jūsų užsakymas bus aiškiai virš 50$, koks tikslas jungtis?smile.gif

O aš sulaukiau savo užsakymo ir pažiūrėjau, kad kažkaip mažas kainų skirtumas gaunasi siunčiant iš EU (ypač kai padalina kokias nuolaidas, tipo 20% nuo užsakymo ir pan.) ir per tarpininkes. Paskutinį kartą už dolerį ar ne 2,9 lt skaičiavo.
Plius laiko klausimas - siuntimas, laikimas, sąskaitų skaičiavimai, dar atsiėmimai visokie... wacko.gif EU atsiunčia greitai ir tiesiai į namus. Tik kad EU puslapyje ne viskas yra.

Pati iš nebandytų produktų labai noriu C-15 ir resist moisture aliejaus. Bet gal rudens palauksiu, ši žiema, panašu, baigiasi, o vasarai ir rūgštis stengiuosi užraukti, nenusaugau aš tos odos tiek. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 19 sausio 2015 - 13:23
QUOTE(zomša @ 2015 01 19, 14:22)
Taigi vis tiek Jūsų užsakymas bus aiškiai virš 50$, koks tikslas jungtis?smile.gif

O aš sulaukiau savo užsakymo ir pažiūrėjau, kad kažkaip mažas kainų skirtumas gaunasi siunčiant iš EU (ypač kai padalina kokias nuolaidas, tipo 20% nuo užsakymo ir pan.) ir per tarpininkes. Paskutinį kartą už dolerį ar ne 2,9 lt skaičiavo.
Plius laiko klausimas - siuntimas, laikimas, sąskaitų skaičiavimai, dar atsiėmimai visokie... wacko.gif EU atsiunčia greitai ir tiesiai į namus. Tik kad EU puslapyje ne viskas yra.

Pati iš nebandytų produktų labai noriu C-15 ir resist moisture aliejaus. Bet gal rudens palauksiu, ši žiema, panašu, baigiasi, o vasarai ir rūgštis stengiuosi užraukti, nenusaugau aš tos odos tiek. ax.gif



Vien siuntimas iš EU labai daug, plius kainos jų žymiai didesnės. unsure.gif Tiesiog palyginau ką praeitą kart siunčiausi per tarpininkes ir kiek už tą patį būčiau sumokėjusi iš EU. Matyt, kažką ne taip skaičiuoju, kažką svarbaus praleidžiu, kad tos kainos taip skiriasi.

Ir man būtent ir reikia tų produktų su BHA. Kaip kažkas sakė jiems tiesiog nėra alternatyvos, kad turi išsiplėtusias užsikimšusias poras, žino ką tai reiškia. Tai va, užsakau ir tuojau papasakoju kaip viskas veikia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2015 01 19, 14:22)


Pati iš nebandytų produktų labai noriu C-15

aš irgi kažkaip pagalvoju vis apie C, bet labai jau nevienodi atsiliepimai, reiktų pasibandyt pirmiau, bet iš mėginuko vieno, neaišku, ar eis nuspręst, kokia ta nauda, turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2015 01 20, 21:27)
aš irgi kažkaip pagalvoju vis apie C, bet labai jau nevienodi atsiliepimai, reiktų pasibandyt pirmiau, bet iš mėginuko vieno, neaišku, ar eis nuspręst, kokia ta nauda, turbūt g.gif


Man šiek tiek strazdanos pašviesėjo nuo mėginuko bigsmile.gif


P.S. Europiniam Paulos puslapyje http://www.paulaschoice-eu.com/ -20 proc. visam užsakymui
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2015 01 21, 18:17)
Man šiek tiek strazdanos pašviesėjo nuo mėginuko  bigsmile.gif


P.S. Europiniam Paulos puslapyje http://www.paulaschoice-eu.com/ -20 proc. visam užsakymui
  bigsmile.gif



o sitam puslapi meginuku yra? nes maciau tik rinkinukus.
Atsakyti