Įkraunama...
Įkraunama...

Paula's Choice

Dekinga uz issamu atsakyma! 

Atsakyti
QUOTE(brunera @ 2017 01 02, 21:34)
<p>Sveikos. </p><p>Uzsisakiau pagaliau ir as is Paulos wub.gif </p><p><strong>Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser Skin (rytas ir vakaras),Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant(</strong><strong></strong><strong></strong><strong>rytas)Skin Balancing Ult</strong><strong></strong><strong></strong><strong>ra-Sheer Daily Defense SPF 30 (ryte planuoju po prausiklio ir to bha liquido),Resist Anti-Aging Weekly Resurfacing Treatment with 10% AHA(kelias dienas i savaite vakare po prausiklio) Resist Anti-Aging Barrier Repair Moisturizer with Retinol pakaitom su Resist Anti-Aging Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum. </strong></p><p><strong>Patarkit  ar su aha galiu retinoli.ar geriau jei imsiu aha nakciai tada ta paprasta su spf kremuka?</strong>
</p><p><strong>ir beje dabar trackingas rodo kad siunta jau vilniuje dhl poste. Ar atnes manot man ar i pasta pristatys?</strong>
</p><p><strong>
</strong></p>


Pirkau as pries pora sav gal ,is eu puslapio, i pasta nenesa jie, pristato i namus. Tik keista ,kad pries pristatant neskambina, neras namie-jusu bedos smile.gif skambinkit jiems i centra, galima susitarti ,kad pati pasiimsit is ju, arba laika paderinti,kada atvestu i namus:)
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie niacinamido boosteri? Ar matomaa koks poveikis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2017 01 05, 13:25)
Kokie atsiliepimai apie niacinamido boosteri? Ar matomaa koks poveikis? bigsmile.gif


Aš naudoju, kad poras apmažintų biggrin.gif Gal vos vos ir mažesnės kaikurios, bet dar tikrai ne tokios kokių norėčiau biggrin.gif Aišku buteliuko dar net neįpusėjau ir spręst reiks kai pabaigsiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2017 01 05, 13:45)
Aš naudoju, kad poras apmažintų biggrin.gif Gal vos vos ir mažesnės kaikurios, bet dar tikrai ne tokios kokių norėčiau biggrin.gif Aišku buteliuko dar net neįpusėjau ir spręst reiks kai pabaigsiu...  ax.gif


O kiek laiko jau tepat? As pati ji naudoju jau 4 men, bet realiai jokio poveikio nematau biggrin.gif nors atsiliepimuose raso, kad ir po 2 savaiciu jau mato pokycius. Tai nezinau, ar cia mano oda tokia uzsispyrus, ar kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2017 01 05, 19:34)
O kiek laiko jau tepat? As pati ji naudoju jau 4 men, bet realiai jokio poveikio nematau biggrin.gif nors atsiliepimuose raso, kad ir po 2 savaiciu jau mato pokycius. Tai nezinau, ar cia mano oda tokia uzsispyrus, ar kas biggrin.gif


Dabar kai paklausei tai supratau, kad irgi seniai naudoju. Gal 3-4 mėn biggrin.gif Tik, kad išnaudojus mažai, nes po 2-3 lašus maišau (kaip nurodyta). Realiai kažko akivaizdaus aš ir nematau. Gal vos vos poros pamažėjo, bet čia žinai gal man taip atrodo.

Na stebuklų kolkas nedaro šitas reikalas. Gal daugiau bandyt naudot jo? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 05 sausio 2017 - 20:50
LookFantastic.com pradėjo prekiauti PC produkcija. Nemokamas siuntimas į LT bigsmile.gif bis.gif

http://www.lookfanta...las-choice.list
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 08 sausio 2017 - 20:01
QUOTE(bu_bu @ 2017 01 08, 20:00)
LookFantastic.com pradėjo prekiauti PC produkcija. Nemokamas siuntimas į LT  bigsmile.gif  bis.gif

http://www.lookfanta...las-choice.list


Man atrodo, bent jau metus laiko jie prekiauja PC produkcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokubauskaite @ 2017 01 16, 18:04)
Man atrodo, bent jau metus laiko jie prekiauja PC produkcija smile.gif


Tamsuolė tik dabar pastebėjau biggrin.gif
Atsakyti

Papildyta:
Beje, mišriaodės, o jums Skin Balancing Antioxidant serumas nekimšo porų? Man pasirodė labai "silikoninis"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 29 sausio 2017 - 15:11
QUOTE(Vi-Vian @ 2017 01 28, 18:19)
Papildyta:
Beje, mišriaodės, o jums Skin Balancing Antioxidant serumas nekimšo porų? Man pasirodė labai "silikoninis"

Man kimso. Labai nepatiko man jis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 29 sausio 2017 - 15:11

Iš Balancing serijos nelabai patiko kremes dienai su spf. Ryte nusiprausiu, pasitepu bha ir tada tuo tai buna taio traukia oda diena :blink:  storiau patepus kaip ir nieko buna bet vis tiek truksta dregmes.

Beje, oda mišri.

Ka pačios naudojate dienai?

Atsakyti