Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti savo išrinktąjį?

Ubuntu, o kam cituoti visą tekstą, kai jis yra ankstesniame pranešime tame pačiame puslapyje? Būtų pakakę išskirti vieną frazę, su kuria nesutinkate :)

Kas liečia paieškos, nelabai suprantu kame čia skirtumas? Ar Jūs manote, kad barakudų svajonė yra tapti meiluže? "Barakudos" tokios pat moterys kaip ir kitos, tik gal gražesnes ir stipresnės, ir svajonės jų irgi panašios, tik drąsesnės - joms lygiai taip pat norisi ištekėti, tik vyras turėtų būti turtingas - sakyčiau, gana normalus noras.


QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 29, 13:40)
Taigi, kazkaip praleidot esmini dalyka, ka rasiau seimai pasiruosusi motersi, juk nerasiau apie joki grozi, prisiziurejima ar kitus isoriniu sdalykus, kiekveina moteris ras kam ji bus grazi...


Čia tuščios kalbos, mažai ką bendro turinčios su realiu gyvenimu. Skyrybų statistiką rodo, kad labai daug "radusių" nebuvo pasiruošusios šeiminiam gyvenimui, ir nemažai šilto, šeimyniško tipo moterų lieka vienišos, nes vyrus traukia kaip tik "medžiotojos". Ir, nors visokių vyrų yra, visgi "grožis" daugumos jų suprantamas labai panašiai. Gal su Saudo Arabijos vyrais yra didesnių skirtumų, bet Lietuvoje grožio standartai daug maž nusistovėję :)

QUOTE
turksta moteriskumo, buvimo moterimi, pasiruosusia isnesioti, gimdyti, zindyti vaikus, ne teoriskai pasiruosuse, o fiziskai, Zinot kiek mazai sveiku moteru? O dar maziau su nesuzalota psichika, netraumuotu dabartines emancipacijos, lipimo per galvas ir t.t.


Čia iš vis kažkokia sekta pakvipo. Gal ginekologė esat, visas vienišas apžiūrėjot ir nustatėt, kad jos fiziškai nesveikos?

QUOTE
O jei to vyro nera salia, tai gyventi sau laimingai, vyras neturi padaryti kazka laiminga, turi buti pati laiminga


"Laimė" - plati sąvoka, daug kam savo šeima, mylimas (ir mylintis) žmogus šalia, vaikai - yra neatsėjama laimės dalis. O vienai švenčiant Kalėdas gali būti visai liūdna.

Šiaip, Ubuntu, dar kartą noriu pasakyti - Jūsų patarimai, bent jau man (atsiprašau) atrodo iš serijos "Neturite duonos? Valgykite pyragaičius!"
Atsakyti
QUOTE(Dumspiro @ 2017 05 29, 20:54)
Ubuntu, o kam cituoti visą tekstą, kai jis yra ankstesniame pranešime tame pačiame puslapyje? Būtų pakakę išskirti vieną frazę, su kuria nesutinkate smile.gif

Kas liečia paieškos, nelabai suprantu kame čia skirtumas? Ar Jūs manote, kad barakudų svajonė yra tapti meiluže? "Barakudos" tokios pat moterys kaip ir kitos, tik gal gražesnes ir stipresnės, ir svajonės jų irgi panašios, tik drąsesnės - joms lygiai taip pat norisi ištekėti, tik vyras turėtų būti turtingas - sakyčiau, gana normalus noras.
Čia tuščios kalbos, mažai ką bendro turinčios su realiu gyvenimu. Skyrybų statistiką rodo, kad labai daug "radusių" nebuvo pasiruošusios šeiminiam gyvenimui, ir nemažai šilto, šeimyniško tipo moterų lieka vienišos, nes vyrus traukia kaip tik "medžiotojos". Ir, nors visokių vyrų yra, visgi "grožis" daugumos jų suprantamas labai panašiai. Gal su Saudo Arabijos vyrais yra didesnių skirtumų, bet Lietuvoje grožio standartai daug maž nusistovėję smile.gif
Čia iš vis kažkokia sekta pakvipo. Gal ginekologė esat, visas vienišas apžiūrėjot ir nustatėt, kad jos fiziškai nesveikos?
"Laimė" - plati sąvoka, daug kam savo šeima, mylimas (ir mylintis) žmogus šalia, vaikai - yra neatsėjama laimės dalis. O vienai švenčiant Kalėdas gali būti visai liūdna.

Šiaip, Ubuntu, dar kartą noriu pasakyti - Jūsų patarimai, bent jau man (atsiprašau) atrodo iš serijos "Neturite duonos? Valgykite pyragaičius!"

Pirimausia, jums reikia tu patarimu jus vienisa ar siaip cia kabinejates? biggrin.gif
Toliau, taip , yra labai didelis skirtumas tarp moteru savjoniu, net labai. Vienos nori vyro, kitos nori seimos, trecios turtu ar saugumo, ketvirtos isteketi, pasikeisti pavarde, turtingo vyro smile.gif dazniausiai koks buna noras tokia ir buna realybe.
Tikrai tuscios?, jusu minima info tik patvirtina tai ka sakau, tos kurios norejo isteketi, pakeisti pvarde, norejo vyro tt. ta ir gavo, jos neturejo ketinimo kurti seima, buti zmonomis, mamomis, myleti ir dirbti del santykiu, seimos...kazkaip neesu maciusi nei vienos seimyniskos moters vienos, ne savo noru, gal man kazkaip kita realybe matosi...
Prie ko cia sekta ir genekologe, apie instinktus ka nors zinot? Kiekvienas vyras pasamoneje nori pratesti gimine ir renkasi moteri, kuri tai galetu padaryti, kartais vieni instinktai persipina su kitais, jei moterys elgiasi pernelyg seksualiai, kartais tai vyrams uzspaudzia smegenis ir jie pasiklysta, is aistru sukurta seima retai buna patvari ir ilgai gyvuoja...Taip moteris issirenka ne sau tinkama vyra, o kaip anksciau minejot, toki kuris vis ir toliau rujoja...
Taip laime plati savoka, bet deja, jei nesugebi buti laiminga viena, tai ir su kitais nesugebesi.
Nezinau kodel jums tokios isvados pasdare, mano patarimas paprastas, gyvenkite, tobulekite, ir kai busit pasiruosusi bus tu vyru.
Man is vis net keistas toks klausimas kur rasti vyru, as dazniau girdziu vyru virkciojimus, kur rasti rimta normalia moetri, kuri noretu kurti seima, gimdyti auginti vaikus..Butent ne karjera padarius, ne i sporto kluba vaiksciojancia ir soliariumus, bet normalia, zemiska, kuri sugebetu myleti ...Cia vat nesenai vienas vaikinukas issikryre - tema zemiau, nusivyles lietuvem moterim biggrin.gif
Rimtai koks grozio standartas Lietuvoje? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 29 gegužės 2017 - 20:12
Och, Ubuntu, vardas toks kompiuterinis, o pastabumas ir supratimas tokie...

1. Man jokių patarimų nereikia. Aš sakau, kad jūs (ne tik Jūs, bet ir kai kurios kitos su panašiu mąstymu) kitus klaidinate savais na, švelniai tariant, keistais patarimais, su realiu gyvenimu mažai ką bendro turinčiais.
2. Norai su realybe prasilenkia labai dažnai, nebent žmogus visiškai neturi fantazijos.
3. Man rodos, Jūs paprasčiausia painiojotės savo žodžiuose. Tai "kai moteris bus pasiruošusi šeimai, tai ir sutiks savo išrinktąjį", tai "nebuvo pasiruošusi, sutiko, bet nesugebėjo išlaikyti". Kažkokios nesąmonės, kad bet kuri moteris būtinai suranda sau tinkamą vyrą - nors gyvenimas rodo, kad tai nėra tiesa. O frazė "sveika moteris būtinai bus su vyru", iš kurios tiesiogiai seka, kad tos, kurios vyro nesurado, yra nesveikos, iš vis verčia susimąstyti dėl Jūsų, atleiskite, adekvatumo...
4. Dėl "rujavimo" tai aš reagavau į Jūsų žodžius kad "vyras yra medžiotojas", ir parodžiau, kas tai yra, vyras-medžiotojas. O gi Jūsų patarimas buvo, leisti būti "sumedžiotai".
5.
QUOTE
mano patarimas paprastas, gyvenkite, tobulekite, ir kai busit pasiruosusi bus tu vyru.

Šiame sakinyje yra vienas patarimas (jis normalus, tiesiog per daug banalus), ir vienas teiginys, kuris yra klaidingas. Pasikartosiu: GAL bus tų vyrų, bet, greičiausia, - ne, jei tiesiog sėdėti ir laukti. Matau aplink nemažai tokių, nuolat tobulėjančių, tik vyro kaip nebuvo, tai ir nėra.
6.
QUOTE
as dazniau girdziu vyru virkciojimus, kur rasti rimta normalia moetri,

Na, gal nuo aplinkos priklauso, man tai keista girdėti, yra, aišku, ir vienišų vyrų aplinkui, bet vienišų moterų gerokai daugiau, bent jau 40+.
7.
QUOTE
Rimtai koks grozio standartas Lietuvoje?

Atveriat bet kokį žurnalą/web puslapį ir žiūrit. "Sex sell" - reklaminės agentūros žino, kaip pritraukti dėmesį. Na, į "barakudas" dar galima pažiūrėti - šios tikrai žino, kaip save parduoti.
Atsakyti
QUOTE(Dumspi2017 05 30 @ 00:09)
Och, Ubuntu, vardas toks kompiuterinis, o pastabumas ir supratimas tokie...

1. Man jokių patarimų nereikia. Aš sakau, kad jūs (ne tik Jūs, bet ir kai kurios kitos su panašiu mąstymu) kitus klaidinate savais na, švelniai tariant, keistais patarimais, su realiu gyvenimu mažai ką bendro turinčiais.
2. Norai su realybe prasilenkia labai dažnai, nebent žmogus visiškai neturi fantazijos.
3. Man rodos, Jūs paprasčiausia painiojotės savo žodžiuose. Tai "kai moteris bus pasiruošusi šeimai, tai ir sutiks savo išrinktąjį", tai "nebuvo pasiruošusi, sutiko, bet nesugebėjo išlaikyti". Kažkokios nesąmonės, kad bet kuri moteris būtinai suranda sau tinkamą vyrą - nors gyvenimas rodo, kad tai nėra tiesa. O frazė "sveika moteris būtinai bus su vyru", iš kurios tiesiogiai seka, kad tos, kurios vyro nesurado, yra nesveikos, iš vis verčia susimąstyti dėl Jūsų, atleiskite, adekvatumo...
4. Dėl "rujavimo" tai aš reagavau į Jūsų žodžius kad "vyras yra medžiotojas", ir parodžiau, kas tai yra, vyras-medžiotojas. O gi Jūsų patarimas buvo, leisti būti "sumedžiotai".
5.
Šiame sakinyje yra vienas patarimas (jis normalus, tiesiog per daug banalus), ir vienas teiginys, kuris yra klaidingas. Pasikartosiu: GAL bus tų vyrų, bet, greičiausia, - ne, jei tiesiog sėdėti ir laukti. Matau aplink nemažai tokių, nuolat tobulėjančių, tik vyro kaip nebuvo, tai ir nėra.
6.
Na, gal nuo aplinkos priklauso, man tai keista girdėti, yra, aišku, ir vienišų vyrų aplinkui, bet vienišų moterų gerokai daugiau, bent jau 40+.
7.
Atveriat bet kokį žurnalą/web puslapį ir žiūrit. "Sex sell" - reklaminės agentūros žino, kaip pritraukti dėmesį. Na, į "barakudas" dar galima pažiūrėti - šios tikrai žino, kaip save
[right][snapback]71651353[/snapback][/right]

Tokia zema saviverte, kad norint pasikelti, stengeties pazeminti kita? smile.gif Del akiracio prapletimo pasidomekit, ka reiskia terminas Ubuntu mirksiukas.gif
1. nu ir kuo jus remiates, kazkoki gal mokslini tyrima atlikot sioje srityje??? doh.gif lotuliukas.gif Jus sakot savo nuomone is savo patirties, as savo...Kiek metu jus esate Santuokoje? Man siek tiek sypsni kelia tas jusu puolimas viska neigt, ka sakau, kas jus kabina, jei paciai vyro nereikia, turit, tai ko ta tema tokia jautri, taip labai jaudinates del kitu moteru, sakot zinot kaip joms susirasti gerus vyrus, o kazkas cia klaidina taip? bigsmile.gif
2. Oi ne, as nesneku apie tuos norus, kurie zmones deklaruoja, as sneku apie tikrus norus, kuriuos daznai zmones net neigia, kurie yra pasamoneje ir net nevisada issisamoninami... bet jums nemanau,kad tai bus suprantama, nes jau butumet supratusi...
3.O kas cia jums painaus, as gi sakiau tikslai skirtingi, jus tik kalbat apie vyro radima, gal is tikro tai ir aktualu sioje temoje, bet as pridejau daugiau minciu apie seimos kurima, vaiku gimdyma ir t.t. Tai ka sakau yra apie seimos kurima -visam gyvenimui. Jei jus snekat apie vyro susiradima, tai cia is vis nesunku, cia nieko nereikia, pilna vyru aplink nuotykiams arba net vedybom ir pavardes keitimui, taip pat pilna turtingu, laikinai prabangai ir t.t. smile.gif Galite kiek norit saipytis ir ieksoti pas mane prie ko prikibti, bet nei viena sveika, mokanti myleti moteris negyvena viena, jei ji nori seimos, neskubekite skaityti, neimkite po viena detales, imkite visuma ,kas sakau mirksiukas.gif
4. Visi vyrai medziotojai, kaip pvz vilkai, tik vilkas gaujos vadas surades viena vilke daugiau neberujoja su kitomis, arba kaip liutai, kurie nuolat harema laiko, taigi, buvimas medziotoju visiskai niekaip nesurista su buvimu pasileidusiu mirksiukas.gif
5. O kaip jums derinasi sedejimas ir tobulejimas, kaip sedint galima tobuleti? nu gal ir galima kaip nors medituojant, bet tai visiskai nesidderina su laukimu smile.gif sakiau kur laukti ir sedeti? sakiau gyventi , tobuleti ir jei bus reikalinga ateis tas vyras, o jei ne gal tokia dalia nugyventi vienai, yra labai prasmigu gyvenimu ir vienu moteru, ne visom skirta seimas sukurti, moteris nei kiek ne prastesne, jei ji gyvena viena, tik ji matomai netinkama seimai siame gyvenime. juk net ne visos vaisingos, ne visos gali tapt mamomis, nieko nelieka kaip susitaikyti su tuo ir ieskoti prasmiu kituose sferose..nei vienas zmogus netampa kazkoks blogesnis jei jis vienas, ne poroje, nereikia perspausti su tais troskimais, ir prievartauti gyvenima...Jus taip rasot atrodo vyro radimas butu gyvybes ar mirties klausimas doh.gif nu neateis ir neateis ir ka?
6. Tai sakau, kad viskas nuo aplinkos priklauso, jus matot vienus dalykus as kitus, as is vis pazystu vos kelias moteris, kurios vienisos ir is vis nepazystu vyru, kurie tik sekso ieskotu, nezinau kur juos tokius randa moterys doh.gif visi kiek bendrauju, kad ir vienisi noretu seimos, tik neranda tinkamos moters, tai belieka tik seksas...
7. Cia jums grozio standartas? keista, kazkaip nei vienam vyrui dazniausiai tokios nepatinka, kiek teko bendrauti..., kiek matet tokiu darniuose ilgai gyvenanciuose seimuose, kurios ne kokios izymybes??? patinka nebent tiems kuriems jau nuo pinigu smegenai susisuko, kurie zemos savivertes ir reikia dar vieno priedo prie krutos masinos, pareigu ir t.t...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 30 gegužės 2017 - 00:25

Prie šaldytųvų šaldytos produkcijos maximoje😂

Atsakyti