Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 27 tema

QUOTE(BangaS @ 2014 05 30, 13:54)
Kokia buvo asociacijos pozicija šiuo klausimu, kai asociacijos narys šitaip elgiasi?
Garantijos nutraukimas nesuvokiamas. Patirties trūkumą ir su tuo susijusią riziką perkelia klientui ant jo pečių ir dar tokius litus sugeba paimti.

Su Aidu kalbėjomės keletą kartų. Ilgokai. Žmogus viską išklausė, susisiekė su "Rehau" ir "Septyniais langais". Tie aišku varė, kad aš įnoringas asilas (čia aš tik spėju). Na, žodžiu, kad aš pats kaltas, viską žinojau. Galiausiai Aidas sutiko, kad situacija negraži, bet kiek suprantu nebus jokio sprendimo. Tiesiog papūtė kiek stipresnis vėjelis, bet jis greitai ir nurimo.

Mano supratimu asociacija gana silpna. Čia gi ne Vokietija, kur tokius namus stato tūkstančiais. Todėl prarasti, kad ir vieną narį, kuris moka pinigus, būtų finansiškai neapdairu. O kas tas klientas - praeis kiek laiko ir istorija pasimirš. Bet čia tik mano spėjimai.
Atsakyti
QUOTE(darius333 @ 2014 05 30, 12:12)
Nesuprantu Cibuli, turejai gauti 86 profili, o gavai S... ant pahaliuko ir dar pagaliukas metalinis ir storas vietoj stiklo pluosto  doh.gif pardavejas sutinka pagaliuka pakeiti i toki koks turi buti, bet praso susimoketi schmoll.gif , o tau kaip gerulis vaikas ir moki. Tai kaip apie langu keitima i 86 profili, kur tavo kaip vartotojo teises ir produktas kuris buvo reklamuotas ir siulytas, bet parduotas kitas ... Kazkaip is taves tikrai nesitikejau tokio zingsnio, galvojau, kad eisi iki galo ir pasieksi savo - teisinguma ir teisingus langus  verysad.gif


Ech tu teisuoli, teisuoli. Ar zinai kiek laiko gali uztrukti teismai? Pasidomek kiek laiko truko Uspaskicho pirmos instancijos teismas, o jis tik dabar apskustas aukstesnes instancijos teismui. Civiline tvarka teismus galima uzvilkinti ne ka trumpiau. Ir nebutina kazkam "susirgti" ar del kitu priezasciu nedalyvauti. Galimi ir kiti bylu vilkinimo budai. Pavyzdziui teko girdeti, kad ilgiausiai trukusi baigiamoji kalba buvo skaitoma atrodo apie 60 valandu (JAV teismu istorija), baigiamoji kalba yra teisiemojo teise ir niekas neturi teises jos nutraukti ar reikalauti sutrumpinti jei ji susijusi su nagrinėjama byla. Isigilinus i Lietuvos teismu darbo grafikus, tokia kalba gali uztrukti iki keliu menesiu.

Taip, kad jei nori savo statybas uzsaldyti desimtmeciui ar keliems pirmyn i teismus wink.gif.

Jei man reiketu rezultato, pirmiausiai kreipciausi i vartotoju teises ir tik jei jau ka laikyciau principo reikalu, tik tuomet savo bedas patikeciau teismui.

Yra efektingesnis atsilyginimo skriaudejui budas, nes teismai, net ir juos laimejus vis tiek papildomai kainuos brangokai. Pasidomekit vien advokatu kainomis ir teismuose priteisiamais ikainiais. Nerasit advokato, kuris sutiktu dirbti uz tuos ikainius.

Efektyvesnis budas - tai antireklama. Ji padarys skriaudejui daugiau zalos nei teismai. Cia ne del autoriniu teisiu gincijamasi, kur priteisiamos multimilijardines sumos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 30 gegužės 2014 - 15:25
QUOTE(arkava @ 2014 05 30, 14:07)
1. Pastaruoju metu, gaudamas pasiulymus del langu, iskaitant panasia vitrina, irgi visi nutyli apie metala profiliu sanduroje. Uazklausus - tvirtina kad bus tvirtumo elementas, dar - uzvadina, stangrumo elementas,  galu gale - daeina iki metalo gabalo.
Tik vieni sutiko daryti be jo...
Manau, cia sistemos konstrukc elementai, kuriu klientas gal ir neprivalo zinoti (but informuotas). Profiliu sukeitimas - cia jau marketingas, viliones...

2. Cibulio atveju, aiskinciaus, kol pėdos dar karstos... smile.gif

1. Matai, nutyli. Jei nežinotum ir iš karto nepaklaustum, tai pamatytum tik tuomet, kai langus montuotų. Būtų šokas kaip ir man.

2. Dar ne vėlu. Senaties terminas - 6 mėnesiai. Taigi turiu laiko iki rudens. Senaties terminas turiu galvoje kreipimąsi į vartotojų teises. Jis skaičiuojamas nuo fakto sužinojimo. Mano atveju tai įvyko gegužės 5-9 dienomis. Į vartotojų teises galiu kreiptis ir vien dėl fakto: buvo ar nebuvo pažeistos vartotojų teisės. Jokių piniginių, prekių pakeitimų ir kitų dalykų galiu net neaptarinėti. Tiesiog galiu pasiaiškinti dėl vieno: pažeidė vartotojo teises parduodami produktą, ar nepažeidė.

Čia maždaug būtų toks variantas: siūlome lašišą. Visur nuotraukos, kaip žvejai gaudo Sibire laukinę lašišą. Seilės varva, kokia gera ir skani. Bet kai nusiperki lašišą, sužinau, kad tai Norvegijos fermose užauginta lašiša. Kuri beveik tokia pat gera, kaip laukinė lašiša.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 30 gegužės 2014 - 15:07
QUOTE(Loreciukaz @ 2014 05 30, 12:38)
kiek mm? tikslinuosi, nes praeitoje temoje vienas forumietis rase apie 45 mm. 45 ir 15 truputi skirias...  mirksiukas.gif


Virs vamzdeliu turi buti ne maziau kaip 45mm atstumas iki betono pavirsiaus. Sis atstumas gali buti sumazintas iki 35 mm naudojant specialius priedus, tad skaiciuokim nuo virsaus.

betono storis 7cm (70mm)

Nuo betono virsaus iki vamzdelio virsaus 45mm
Vamzdelis 20mm
Armatura 4mm

Cibulio atveju, esant 7cm storio betonui jis vamzdelius gali pakelti maksimum 1 mm, jei betonas be specialiu priedu ir iki maksimum 11 mm jei betonas su specialiais priedais. Galima storinti betono sluoksni, tuomet vamzdelius atitinkamai bus galima pakelti auksciau.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 05 30, 15:05)
Virs vamzdeliu turi buti ne maziau kaip 45mm atstumas iki betono pavirsiaus. Sis atstumas gali buti sumazintas iki 35 mm naudojant specialius priedus, tad skaiciuokim nuo virsaus.

betono storis 7cm (70mm)

Nuo betono virsaus iki vamzdelio virsaus 45mm
Vamzdelis 20mm
Armatura 4mm

Cibulio atveju, esant 7cm storio betonui jis vamzdelius gali pakelti maksimum 1 mm, jei betonas be specialiu priedu ir iki maksimum 11 mm jei betonas su specialiais priedais. Galima storinti betono sluoksni, tuomet vamzdelius atitinkamai bus galima pakelti auksciau.

Aš irgi šitą dalyką skaičiavau, kad maksimalus pakėlimas - 1 cm. Pavojingas dalykas tas pakėlimas. Beje, ką turi galvoje - betonas su specialiais priedais?

Aš dėsiu fibros ir šildomų grindų plastifikatoriaus. Ar dar kažkas specialaus eina.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 05 30, 15:05)
Cibulio atveju, esant 7cm storio betonui jis vamzdelius gali pakelti maksimum 1 mm, jei betonas be specialiu priedu ir iki maksimum 11 mm jei betonas su specialiais priedais. Galima storinti betono sluoksni, tuomet vamzdelius atitinkamai bus galima pakelti auksciau.


Aš pakiščiau bent GKP atraižų po tinklu ir atitinkamai pastorinčiau betoną. Būtų visapusiškai geriau.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2014 05 30, 15:10)
Aš irgi šitą dalyką skaičiavau, kad maksimalus pakėlimas - 1 cm. Pavojingas dalykas tas pakėlimas. Beje, ką turi galvoje - betonas su specialiais priedais?

Aš dėsiu fibros ir šildomų grindų plastifikatoriaus. Ar dar kažkas specialaus eina.


Sildomu grindu plastifikatorius padaro betona atsparesni temperaturos svyravymams. Norint sumazinti atstuma iki betono virsaus dedamas specialiai tam skirtas plastifikatorius. Apie tuos plastifikatorius nesidomejau tad nelabai ka galiu rekomenduot.
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2014 05 30, 11:05)
Jeigu jis paguldomas ant putplasčio, tai viena pusė izoliuojama ir pro ten šiluma į grindis nebeteka. 

O gal kaip tik izoliuojama šilumos srauto kryptis priešinga reikiamai? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(BangaS @ 2014 05 30, 14:54)
Milao, jūsų sprendimą jau nukopijavo...  https://www.youtube....h?v=Krm9kJVX87g

Be panikos - tie klojiniai toli gražu ne tobuli, turite erdvės pralenkti trigubai biggrin.gif atkreipkite dėmesį į EPS storį ties "kolonomis" ir "rygeliais" - atrodo juokingai mažai lyginant su bendru sienos storiu.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2014 05 30, 15:51)
Efektyvesnis budas - tai antireklama. Ji padarys skriaudejui daugiau zalos nei teismai. Cia ne del autoriniu teisiu gincijamasi, kur priteisiamos multimilijardines sumos.

drinks_cheers.gif šakės 7 langam, porą garantuotai išmušė Cibulis, liko tik darbo dienų langai smile.gif savaitgaliniai sutraiškyti į šipulius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 30 gegužės 2014 - 16:30
QUOTE(BangaS @ 2014 05 30, 15:24)
Aš pakiščiau bent GKP atraižų po tinklu ir atitinkamai pastorinčiau betoną. Būtų visapusiškai geriau.

O jei visgi kalbėti apie specialias pakėlimo tabletes. Tarkime, kad pakišu tas, kurios vielos tinklą pakelia 10 mm. Tada 20 mm vamzdelio storis. Lieka 40 mm.

Tik įdomu, kaip į tuos fiksatorius dedamas vielos tinklas: jis paskęsta fiksatoriuje, todėl gal nereikia skaičiuoti papildomų 4 mm vielos storio. Jei visgi reikia, tai stipriai mažina viršutinį betono storį.

Gal kas matėte, grindinių fiksatorių, kurie vielos tinklą pakeltų ne daugiau kaip 10 mm. Kažkaip niekur nerandu.
Atsakyti
Nesuprantu, negi nehalima pvz GKP ar EPS gabaliuku pakist po tinklu, jei norisi ji paremt. O ieskoma pramoniniu sprendimu? biggrin.gif
Is kitos puses - pamastymui. Jei bus pakeltas vamzdis 1cm, kur garantija kad betonuojant Putzmeister'iu pussausiu betonu, jis tvarkingai palys po vamzdeliu i ta 1 cm tarpa.
Smelbetonis stiazkei juk neskystas, nepritekes smile.gif

QUOTE(cibulis @ 2014 05 30, 15:40)
O jei visgi kalbėti apie specialias pakėlimo tabletes. Tarkime, kad pakišu tas, kurios vielos tinklą pakelia 10 mm. Tada 20 mm vamzdelio storis. Lieka 40 mm.

Tik įdomu, kaip į tuos fiksatorius dedamas vielos tinklas: jis paskęsta fiksatoriuje, todėl gal nereikia skaičiuoti papildomų 4 mm vielos storio. Jei visgi reikia, tai stipriai mažina viršutinį betono storį.

Gal kas matėte, grindinių fiksatorių, kurie vielos tinklą pakeltų ne daugiau kaip 10 mm. Kažkaip niekur nerandu.

Atsakyti
BangaS,

Milao, jūsų sprendimą jau nukopijavo... https://www.youtube....h?v=Krm9kJVX87g
[/quote]

Idomu kaip tie horizontalus koriai uzsipildo betonu?vibratoriaus tai neikisi.betonas turi buti ypatingai skystas..
Atsakyti
Ar gerai sugalvojau užsandarinti grindis. Principas būtų toks. Ant smėlio dedam juodą, drėgmę sulaikančią plėvelę (200 mikornų). Jos kraštus pakeliu apie 5-10 cm virš viršutinio/paskutinio EPS sluoksnio. Kuomet sudedam visą EPS, juodos juostos galus užlenkiame ant EPS ir priklijuojame.

Tada galbūt dar vertą praeitį visą grindų ir sienos sandūrą ir papildomai kažkuo užsandarinti. Turiu mintyje, kad užklijuoti lipnią juostą ant užlenktos juodos plėvelės ir sienos. Čia puikiai tiktų Siga Rissan 100. Tada jau eitų šilumą atspindinti plėvelė ir t.y.

Arba gal vertas dėmesio toks dalykas. Po to, kai bus užlenkta ir priklijuota juoda grindų plėvelė ant EPS, tada dėti šilumą atspindinčią plėvelę ir jos karštus užleisti ant sienos. Tada eitų vatos kompensacinė juosta (3 cm), tada gal dar reikėtų šilumą atspindinčios plėvelės ant vatos, kad ji liktų sausa. Šitas variantas man kažkoks įtartinas.

Greičiausiai pirmas variantas daug geresnis. Tik ta Sigos juosta gali būti labai brangi. Gal yra kažkokių nebrangių analogų?
Atsakyti