Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis prie jūros, šventės

Sveika, gal esi vieniša mamytė ,neturinti kompanijos poilsiui prie jūros su vaiku (vaikais). Man beveik 40, turiu beveik 10 metų dukrą, nerūkau, išgeriu tik šiek tiek mažomis progomis. Labai norėčiau pailsėti prie jūros kokią savaitę, bet mano kelios turimos draugės visos turi šeimas ir negali palaikyti mums kompanijos. O juk dviese atostogos liūdnokos, norisi kompanijos. Gal atsiras panaši moteris , atostogų laiką paderintumėm smile.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif ,atostogų tema,manau ,aktuali daugeliui...
Man 38,aktyviai ir judriai dukrai 5,5 ,esame vilnietės,viskuo domimės,mėgstame įvairius renginius.Atostogauju nuo birželio galo porą savaičių ir nuo liepos galo.Mąstome apie įvairius variantus.Gal ir Lietuvos pajūrys,gal Ventspilis,kuriame dar nebuvome,o gal Bulgarija ar Kos sala Graikijoje?
Būtų šaunu,jei pavyktų rasti bendramintes ne tik kelionei,bet ir dažnesniems susitikimams,savaitgalio išvykoms ar renginiams mieste.
Jei tokių atsirastų,laukčiau žinutės. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal yra mamyciu su vaikuciais, kurios noretu kartu svesti Naujus metus ar siaip kokias isvykas pasidaryti?smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir aš prisijungiu prie kompanijos ieškančių būrio smile.gif Būtų smagu ir šventes švęsti, ir šiaip praleisti laiką kartu su vaikais. Aš turiu 14m. dukrą ir 6 m.sūnų, vilnietė smile.gif
Atsakyti
Labai nustebino kokia forma susipažįstat ir planuojat atostogas su žmonėmis iš interneto. Tikai nustebino. Bet tai teigiama puse. Tiesiog labai įdomi mintis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, man 39, mano berniukams 14 ir 10 m. Auginu juos viena. Jau kelis metus atostogaujame vieni, trūksta draugijos, bendravimo. Gal yra panašaus amžiaus vieniša mamytė norinti paatostogauti kartu,koki savaitgali su vaikučiais kur nors nueiti na ir šiaip pabendrauti. Rašykit į až.
Atsakyti