Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis prie pajūrio su šuniuku

QUOTE(Gorada @ 2014 06 02, 14:52)
paieškokit per paiešką tikrai yra temų "atostogos su augintiniais", ten bus daug pridiskutuota.

Tikrai yra bent pora temu ir pagrinde apie pajuri prirasyta drinks_cheers.gif
http://www.supermama...?...8843&st=192
sita kiek senesne, bet apie ta pati http://www.supermama...?...7709&st=240
Ko gero visas tris butu galima apjungt i viena g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 03 birželio 2014 - 16:55
Sveiki, o Klaipedoje yra papludimiu, kur butu galima eiti su sunim?
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2014 06 02, 18:50)
na nidoj jo, buvo draudžantys ženklai, bet nebuvo nė vieno žmogo, prie molo, jokių ženklų, vienetai žmonių ir keli šuniai, na o nuo basanavičiaus g. Palangoje arba buvau žlba arba nenorėjau matyti, bet ženklo nebuvo.. net keista buvo smile.gif

Palagoje tikrai yra zenklu ir daug smile.gif

Ir teko su policija kalbetis smile.gif

Geriau kiek zinau rinktis Latvija, ten i gyvunus kitoks poziuris drinks_cheers.gif

Maniske tai kai pridaro papludimi ,nesvarbu ar kaku ar sysiu.Susirenkam i maisiuka ir viskas..bet uz tat kiek maciau mazu vaiku myzanciu ant smelio ir tevams visiskai dzin doh.gif
Atsakyti
Nidoje su šuniukais priima tokia Rita.
Jei cia galima skelbti tai parašysiu jos kontaktinį numerį:
869814767
Atsakyti
Nidoje Palvės namai priima su gyvūnais
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2014 06 03, 16:10)
Laba diena. Ką jūs siūlote daryti? Patiems pliažintis per dienas bambas išvertus, o šunis sukišti į šunų viešbučius visai vasarai? Kur dėti šunis, jei jau juos turi? Jei žmonės tokie sąmoningi ar negali visi kažkaip sutilpti?


Ne, nu aišku galima pasiimti iš šunis vidurdienį į pliažą pasipliažinti. Jiem gi malonumas gulėti ant įkaitusio smėlio doh.gif
Aš organizuoju atostogas, kad galėčiau keliauti su šunimis. Bet į pliažą/prie vandens šunys eina ryte arba vakare kai vėsiau. O kai aš bambą išvertus pliažinuosi - šunys miega vėsiam kamabryje wink.gif Nematau reikalo dienos metu tampytis šunį po pliažus ir kaitinti saulėje schmoll.gif
Atsakyti
Man deja teks šunį imti ant to įkaitinto smelio, nors su malonumu palikciau vesiame kambaryje, bet palikus skambes ne tik kambarys, bet ir visas daugiabuciu namas... Šuo gyvenime nera likes vienas, nes namuose visada kartu lieka beveik nevaikštantis žmogus... O šuo buna vis tiek cypia ir kaukia nes manes nera, nesvarbu kad ne viena... Neisivaizduoju kaip spresti šia problema, nes tas separation anxiety yra baisinis... Tai vat ka tokiu atveju daryti? Gal boxa neštis kartu i ta smeli? Ten vesiau turetu buti gal?
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2014 07 02, 23:21)
Ne, nu aišku galima pasiimti iš šunis vidurdienį į pliažą pasipliažinti. Jiem gi malonumas gulėti ant įkaitusio smėlio  doh.gif
Aš organizuoju atostogas, kad galėčiau keliauti su šunimis. Bet į pliažą/prie vandens šunys eina ryte arba vakare kai vėsiau. O kai aš bambą išvertus pliažinuosi - šunys miega vėsiam kamabryje wink.gif Nematau reikalo dienos metu tampytis šunį po pliažus ir kaitinti saulėje  schmoll.gif

Kodėl kaktytę daužote? g.gif Nematėte šuniukų, kuriems malonumas prie jūros ar ežeriuko? Net keista man. Pridėčiau jums foto reportažų, bet nemoku kažkodėl čia to padaryti, rašo, kad nuotraukos per didelės, nors mano galva jos normalios smile.gif
Paveikslėlyje įsidėjote tokį linksmą nors ir matosi kad rimtą šunėką, o pasirodo, kad jis toks jautrutis, saulutės bijo? Pas mus plaukuoti mažieji nebijo, išsikasa duobes po skėčiu ar kokia kartonine dėže ir mėgaujasi. Be to, mes šeimininkai protingi, nesipliažinam ir patys nuo 10 iki 18 val. Yra laikas, kai saulė per daug "negera", reikia eiti slėptis į miškelį ar iš viso namo pareiti tuo laiku, o ne persikepinti lyg kokiam afrikiečiui wink.gif Pas mus saulės mažai, užtat kai ji išlenda negalima stačia galva pulti į ją nuo ryto iki vakaro.
Atsakyti
Gerb. Zabyte - mano šunys ir saulytę mėgsta, ir ežeriukus. Bet tikrai nebūtina šunis susitempti į pliažus. Aš savo šunes labai myliu ir labai saugau. Be to daugelis kitų šunų mylėtojų imtų klykti ir grasinti man policija jeigu aš viduryje dienos su savo gerai besielgiančiomis šunėmis ateičiau maudytis. Nes mano tai žmogėdros ir pavojingi visuomenei, o kažkieno smirdantis jorkiukas sysiojantis ant mano daiktų yra totalus gėris ir grožis. Aš už visiems vienodas taisykles. Jei negalima šuniui į parduotuvę - vadinasi nei jorkui, nei pinčeriukui negalima irgi. Jeigu negalima pliaže šuniui - tai nesvarbu, kad jis mažas, pūkuotas ar šiaip geras.
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2014 07 05, 01:43)
Gerb. Zabyte - mano šunys ir saulytę mėgsta, ir ežeriukus. Bet  tikrai nebūtina šunis susitempti į pliažus. Aš savo šunes labai myliu ir labai saugau. Be to daugelis kitų šunų mylėtojų imtų klykti ir grasinti man policija jeigu aš viduryje dienos su savo gerai besielgiančiomis šunėmis ateičiau maudytis. Nes mano tai žmogėdros ir pavojingi visuomenei, o kažkieno smirdantis jorkiukas sysiojantis ant mano daiktų yra totalus gėris ir grožis. Aš už visiems vienodas taisykles. Jei negalima šuniui į parduotuvę - vadinasi nei jorkui, nei pinčeriukui negalima irgi. Jeigu negalima pliaže šuniui - tai nesvarbu, kad jis mažas, pūkuotas ar šiaip geras.

Miela canine, matyt ne tiek jūsų simpatiškai besišyptantys paveikslėlyje šuniukas baisus, kiek jus pati žmones gąsdinate, bet kadangi neturi realaus preteksto iškviesti policiją jums, tai atsikeršija per jūsų šuniuką. Jei ir prie ežeriuko šitaip kalbate apie kitus kaip forumiuke tai nenuostabu. Gal pati pamirštate apsiprausti reguliariai, jei praktiškai kas savaitę maudomi jorkučiai jums taip smirdi? Žinote turbūt posakį kuo pats smirda, tuo kitą tepa? Linkiu jums daugiau saulytės gyvenime, nebūkite tokia pagiežinga.
Atsakyti
Zabyte - mano gyvenimas ir saulėtas ir gražus, ir pozityvus. O kad dėl manęs policiją kviestų - to dar nebuvo. Matyt Jums dar neteko realiai pavedžioti viešoj vietoj bulterjero/stafo ar panašaus šuns, kad pamatytumėt kaip kai kurie žmonės reaguoja net į visiškai ramiai besielgiantį šunį ant pavaduko mirksiukas.gif patikėkit manim, klyksmai prasideda reguliariai, o frazė "visokie ten bulterjerai" Gerb.Zuokienės dėka jau tapo legenda. Bet aš už teisybę - jeigu yra ženklai, kad šunims negalima - tai negalima visiems šunims.
O dėl smirdančio jorkiuko...man teko matyti su pauodegyje kabančiu šū..ku nešiojama po pažasčia matyti parduotuvėj. Ir, deja, man visada visi šunys smirda, kai jie sysioja ant mano daiktų atbėgę wink.gif Ir toli gražu ne visi jorkiukai maudomi kas savaitę.
Ir man labai įdomu, ką aš čia tokio baisaus, nemandagaus ir blogo pasakiau forumuke, kad manęs atsikratyti reikėtų? Kad taisyklės visiems vienodos? Ir kad man nepatinka, kai kažkieno šuo atbėga prie manes pliaže, knaisiojasi mano daiktuose, atsigula ant mano rankšluosčio ir apsysioja kuprinę?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo canine: 05 liepos 2014 - 23:38
QUOTE(canine @ 2014 07 06, 00:35)
Bet aš už teisybę - jeigu yra ženklai, kad šunims negalima - tai negalima visiems šunims.

Ir man labai įdomu, ką aš čia tokio baisaus, nemandagaus ir blogo pasakiau forumuke, kad manęs atsikratyti reikėtų?  Kad taisyklės visiems vienodos? Ir kad man nepatinka, kai kažkieno šuo atbėga prie manes pliaže, knaisiojasi mano daiktuose, atsigula ant mano rankšluosčio ir apsysioja kuprinę?


4u.gif thumbup.gif
Atsakyti