Įkraunama...
Įkraunama...

Santariškės: "Santariškių" darželis

QUOTE(Monce_g @ 2016 05 28, 07:24)
Sveiki, ieškom norinčių keistis darželiais. Gavom vietą Santariškių darželyje. 3-4m grupė. Lietuvių kalba. Norim keisti į Pasaką Žirmūnuose. Taip susiklostė, kad kai registravome darželius, gyvenom Santariškėse, o per tuos kelis metus persikėlėm, ir šiai dienai lankyti Santariškių darželį yra labai nepatogu.. sad.gif


Sveiki, o mes gyvenam salia sito santariskiu darzelio, bet gavom zirmunuose - Vieversys. Laaaabai noretume keistis. Jei negausit Pasakos, gal ir Vieversi pasvarstysit, lokacijos atzvilgiu jie netoli vienas nuo kito. Mes labai nenorim is santariskiu i zirmunus veziot sad.gif
Atsakyti
turime vieta Zirniuke, noretume Santariskiu, nes laaabai toli zirniukas mums
Atsakyti
Kas turite vieta Santariskiu darzelyje (grupe nuo 3 m) ir norite keistis - susisiekite.
Atsakyti
Kas lankot Santariškių darželio lopšelinę grupę, kokia auklėtoja šiais metais yra? Nes, kiek girdėjau, tai lygtai pasikeitė.
Atsakyti
Mano 2 vyresnieji vaikai lanko Santariškių darželį, o mažasis gavo vietą Žirmūnuose darželyje Ąžuolas (1,5-3 metų amžiaus grupėje). Tad norėtumėm, kad visi 3 vaikai lankytų vieną darželį. Gal kažkam irgi aktualu ir norėtų keistis darželiais? Gal kažkas persikraustė į kitą rajoną ar darbas yra kitoj vietoj ir patogiau būtų vežiot į Ąžuolo darželį (adresas Žirmūnų g. 32)?

Arba šiaip dėl kažkokių priežasčių jei nuspręsit nebelankyt Santariškių lopšelinės grupės, tai informuokit. Būčiau dėkinga smile.gif
tel. 868434833
Atsakyti
Laba diena.
Gavome vietą Šermukšnėlės darželyje 4-5 m. vaikučių grupėje. Gal kas nori apsikeisti į Santariškių darželį tokio amžiaus grupę? (čia aš optimistėsmile.gif, bet gal rimtai yra tokių ir lokacija tinka labiau nei Santariškių darželio?
Jei norite, ar žinote, kas norėtų, prašau pasidalinti kontaktais, arba parašyti man neringa.kuzmickaite@gmail.com 864025941
Dėkoju, visiems gražios dienos:)
Atsakyti

Sveiki,

kokie atsiliepimai apie darželį?

Atsakyti