Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(given444 @ 2014 06 14, 10:26)
Tautosaka, jauciuos kaip ...abelis doh.gif
kazi kaip tu valgai artisoka...
nusipirkau brangenybe; ir viriau, viriau, ir ziauriai nusivyliau. ten valgosi vidine lapeliu puse tiktai?  rolleyes.gif

imeciau galva, po to puoliau prie interneto, o ten tiek daug budu ji virti; vel istraukiau is puodo, perpjoviau, nuskambiau lapus; galiausiai sumeciau ir lapus ir ji pati...ech  cool.gif
o tai kaip zalias artisokas jums valgosi - dantis gi galima issilauzyti.... blink.gif

Man jis irgi kažkokia nesąmonė, nesuprantu aš jo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 06 14, 09:05)
Patikslinkite nuorodą, prašom

Keista, kaip cia taip isejo g.gif

Bet ikeliu geresne, netycia aptikau apie laukiniu augalu nauda, puikiai viskas apipasakota. O as dar stebiuosi, kodel man taip puikiai plaukai auga - kaip niekad blush2.gif
Ir dar pasamprotavimas. O kaip tose salyse, kur nuolat silta ir musu megiamos "piktzoles" auga nuolat? Tai kuomet jas reiketu skinti?
Valgom drasiai ir nesukom galvos, kol tik yra...

Laukiniu augalu nauda
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2014 06 14, 14:35)
Keista, kaip cia taip isejo g.gif

Bet ikeliu geresne, netycia aptikau apie laukiniu augalu nauda, puikiai viskas apipasakota. O as dar stebiuosi, kodel man taip puikiai plaukai auga - kaip niekad blush2.gif
Ir dar pasamprotavimas. O kaip tose salyse, kur nuolat silta ir musu megiamos "piktzoles" auga nuolat? Tai kuomet jas reiketu skinti?
Valgom drasiai ir nesukom galvos, kol tik yra...

Laukiniu augalu nauda

Ir šios nuorodos neatidaro doh.gif biggrin.gif
Aha, plaukai ir man labai auga, nespėju karpyti
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=HAa3_v90fTE

Dabar turi rodyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KERERA: 14 birželio 2014 - 15:13
Laba mergaites, gal kuri patarsit kaip daryti. Pradedantiems patariama isgert zaliuju kokteiliu apie litra per diena. Ar jus pasidarot iskart kiek isgeriat ar darpotes vis litra? Nes noretusi i darba nestis, bet ar jam nieko neatsitiks pasidarius is ryto o isgurksnotas butu iki kokios 16 val. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos žaliavalgytės wink.gif

Jungiuosi prie Jūsų būrio. Pradėjau žaliavalgiauti labai neseniai, daug skaičiau domėjausi, labai traukė tas valgymas. Pagaliau!!! Išdrįsau!!! pradėjau kokteiliais rytais, paskui jau įtraukiau ir visos dienos mitybą tik žaliai. Na kolkas negaliu pasakyti, ar man blogai ar gerai, bet nebadauju, prisiskaičius laikausi tokios taisyklės valgau tai kas man skanu. Ryte kokteiliukas - žalias, pietum užsimanau nesaldaus maisto -tai salotas, kol jų dabar tiek daug darže, pavasarį tai surinkau visas darže garšvas kiaulpienes dilgėles, dabar mėgaujuosi burokėlių lapais, rukola, špinatais. Na man labai skanu avokadai. Daiginausi lešius, schmoll.gif ne man jie dar netiko. darausi ir užtepėles iš saulėgražų. Migdolų pienas man labai tiko. Na vienu žodžiu, manau man labai tinka ir patinka smile.gif
Tai tik va gal receptukų stokoju, knygelių receptų neturiu, o vis visagaliam nternete ieškausi smile.gif
O va kaip bus žiemą doh.gif bet galvoju taip ištobulėsiu, kad bus žiema bus ir maistas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2014 06 14, 00:26)
Tautosaka, jauciuos kaip ...abelis doh.gif
kazi kaip tu valgai artisoka...

net neturėk tokios minties apie save 4u.gif Esi protinga, drąsi, smalsi moteris - tas žodis visai netinka Tau 4u.gif Aš artišoko taip nevalgau, pirmą kartą, kai parsinešiau namo - išlupinėjau visą ir nežinojau kaip valgyti - termiškai apdoroti nenorėjau. Tada nusprendžiau spausti sultis - taip visi vitaminai pakliuvo į stiklinę. Tik spaudžiant sultis reikia būti atsargiam, aš dėjau atskirus lapelius į sulčiaspaudę, nes gali sudeginti varikliuką.

QUOTE(vavute11 @ 2014 06 14, 10:26)
Laba mergaites, gal kuri patarsit kaip daryti. Pradedantiems patariama isgert zaliuju kokteiliu apie litra per diena. Ar jus pasidarot iskart kiek isgeriat ar darpotes vis litra? Nes noretusi i darba nestis, bet ar jam nieko neatsitiks pasidarius is ryto o isgurksnotas butu iki kokios 16 val. Aciu  4u.gif

Aš darau du litrus šiuo metu: pusę (kartais būna ir daugiau smile.gif ) išgeriam iškart, kita pusė keliauja į šaldytuvą. Į darbą neštis nusipirk nešiojamą kavos puodelį - nei aplinkinių erzins, o ir skonis išliks geras...
Kamela, su laiku atrasi, kas patinka. Man pirmąsias dvi žiemas buvo šalta, šią žiemą, nors ir žymiai šaltesnė ir ilgesnė buvo, organizmas susireguliavo. Šią žiemą labai daug grūdų daiginau - pagrindiniai žalumynai buvo.
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2014 06 14, 19:26)
Laba mergaites, gal kuri patarsit kaip daryti. Pradedantiems patariama isgert zaliuju kokteiliu apie litra per diena. Ar jus pasidarot iskart kiek isgeriat ar darpotes vis litra? Nes noretusi i darba nestis, bet ar jam nieko neatsitiks pasidarius is ryto o isgurksnotas butu iki kokios 16 val. Aciu  4u.gif

Aš ~litrą iškart išgeriu. Na tas išart sąlyginis. Tarkim prie kompo dirbdama vis geriu ir per kokį pusvalandį įveikiu.
Atsakyti
O mergaites, kiek jus dedate zoliu, kiek vaisiu ir kiek vandens? Nes as tikrai tiek daug nepadarau. Dedu viena banana, 1-2 kivi (obuoli ar kriause), ~8 kiaulpienes, dilgeles lapus ir garsvas. Pagal Viktorija Butenko, istiek galima padaryti litra, ir Grazina tiek rekomenduoja zoliu... Bet kaip Jums iseina litras? Gal labai daug vandens pilate?
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2014 06 15, 17:29)
O mergaites, kiek jus dedate zoliu, kiek vaisiu ir kiek vandens? Nes as tikrai tiek daug nepadarau. Dedu viena banana, 1-2 kivi (obuoli ar kriause), ~8 kiaulpienes, dilgeles lapus ir garsvas. Pagal Viktorija Butenko, istiek galima padaryti litra, ir Grazina tiek rekomenduoja zoliu... Bet kaip Jums iseina litras? Gal labai daug vandens pilate?


Kad man atrodo mazoka zoliu g.gif

As kadangi laukiniu zoliu nenaudoju(nenoriu rizikuoti su parkuose auganciomis), tai pas mane zalumynu santykis didesnis. Tarkim i savo mylimiausia kokteili dedu 1-2 mangus(priklauso nuo dydzio, bet dazniausiai 2) siek tiek vandens. Sumalu ir tada pilna blenderi prikraunu spinatu ir vel sumalu mirksiukas.gif Is viso to man gaunasi 900ml-1000ml. Cia man vienam valgymui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Me-Boho ♥: 16 birželio 2014 - 01:04
[quote=Me-Boho ♥,2014 06 16, 01:01]
Kad man atrodo mazoka zoliu g.gif



Bet is laukiniu augalu sako tiek ir uztenka: po 4-5 lapelius vienam zmogui. As kuo toliau, tuo daugiau augalu pazystu, ir imu naudoti i kokteilius... Siandien itraukiau ir lazdyno lapus...
Atsakyti
Niekas nežinojot? Aš irgi tik dabar pamačiau doh.gif

http://grynas.delfi....307350017323_55
Atsakyti