Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

Čia naudinga info tokioms visai "žaliom" kaip aš, nežinančiom, bet norinčioms pradėti maitintis žaliavalgiškai

https://www.youtube....h?v=HAa3_v90fTE

patarkit kokią sulčiaspaudę geriausia būtų įsigyti 4u.gif

kiek pasiskaitinėjau giria šią, bet kaina kokia blink.gif o gal pigiau galima ją įsigyt g.gif

http://namis.lt/lt/l...hh-vysnine.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 24 birželio 2014 - 09:11
QUOTE(KERERA @ 2014 06 14, 16:09)


skaitau nuo atbulai, dabar pamačiau, kad Kerera tą pačią nuorodą yra įkėlus anksčiau..
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 06 24, 10:02)
Čia naudinga info tokioms visai "žaliom" kaip aš, nežinančiom, bet norinčioms pradėti maitintis žaliavalgiškai

https://www.youtube....h?v=HAa3_v90fTE

patarkit kokią sulčiaspaudę geriausia būtų įsigyti 4u.gif

kiek pasiskaitinėjau giria šią, bet kaina kokia blink.gif  o gal pigiau galima ją įsigyt g.gif

http://namis.lt/lt/l...hh-vysnine.html

Forume yra atskiros temos sulčiaspaudėms, ten tikrai rasite patarimų. Iš mano patirties, pasikartosiu, nes jau esu rašiusi apie tai, tai brangių sulčiaspaudžių nevertinu, nes prirašo, kad nesikemša, su visomis sėklomis ir t.t. galima spausti ir... šūduva, nieko gero, valyk ir valyk ją, vargo vakarienė doh.gif Vat blenderis brangesnis tai visu 100 proc. pasiteisino.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 06 24, 11:08)
Forume yra atskiros temos sulčiaspaudėms, ten tikrai rasite patarimų. Iš mano patirties, pasikartosiu, nes jau esu rašiusi apie tai, tai brangių sulčiaspaudžių nevertinu, nes prirašo, kad nesikemša, su visomis sėklomis ir t.t. galima spausti ir... šūduva, nieko gero, valyk ir valyk ją, vargo vakarienė doh.gif Vat blenderis brangesnis tai visu 100 proc. pasiteisino.


man reiktų vieno prietaiso virtuvėj, nėra tokio, kad būtų viskas viename?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 06 24, 10:27)
man reiktų vieno prietaiso virtuvėj, nėra tokio, kad būtų viskas viename?


Aš ne ekspertė, bet jei rinkčiausi vieną prietaisą, tuomet pirkčiau super duper gerą blenderį. Su gerais galima tiek daug dalykų padaryti, iš esmės ir sultis spaustis galima.
Atsakyti
QUOTE(arbataa @ 2014 06 24, 13:16)
Aš ne ekspertė, bet jei rinkčiausi vieną prietaisą, tuomet pirkčiau super duper gerą blenderį. Su gerais galima tiek daug dalykų padaryti, iš esmės ir sultis spaustis galima.


Ačiū 4u.gif Aš tokio daikto ir norėčiau ir apie tokį klausiu drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 06 24, 11:27)
man reiktų vieno prietaiso virtuvėj, nėra tokio, kad būtų viskas viename?

Yra. Virtuvės kombainai, tik irgi reikia daug prisiskaityti atsiliepimų, kad neprašauti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 06 24, 10:08)
Forume yra atskiros temos sulčiaspaudėms, ten tikrai rasite patarimų. Iš mano patirties, pasikartosiu, nes jau esu rašiusi apie tai, tai brangių sulčiaspaudžių nevertinu, nes prirašo, kad nesikemša, su visomis sėklomis ir t.t. galima spausti ir... šūduva, nieko gero, valyk ir valyk ją, vargo vakarienė doh.gif Vat blenderis brangesnis tai visu 100 proc. pasiteisino.


Nesutikciau smile.gif
Angel Juicer tikrai nesikemsa ir verta kiekvieno uz ja isleisto lito/dolerio. Mano sesuo turi. Pati maciau kaip tas "zveris" veikia thumbup.gif
Greitu laiku pirksiu ir sau - suzavejo nerealiai.
Va, Kuvings tai visai nepatiko ir netiko: nerekomenduociau visai.
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2014 06 24, 17:27)
Nesutikciau smile.gif
Angel Juicer tikrai nesikemsa ir verta kiekvieno uz ja isleisto lito/dolerio. Mano sesuo turi. Pati maciau kaip tas "zveris" veikia  thumbup.gif
Greitu laiku pirksiu ir sau - suzavejo nerealiai.
Va, Kuvings tai visai nepatiko ir netiko: nerekomenduociau visai.

Galite nesutikti mirksiukas.gif Todėl ir nurodžiau žmogui, kad yra apie tai atskira tema, tegu nagrinėjasi. Mes irgi pirkome išreklamuotą, demonstravo koks gėris, koks žvėris ir tiesą pasakius nežinau kaip ten taip jie moka pademonstruoti, o po to nusipirkus taip nebeišeina. Tiesa, ne apie jūsų minimą firmą kalbu, bet kaip minėjau, tiesiog atkreipiu dėmesį, kad ne visos jos "auksinės", nors ir baisiai jas giria. Labiausiai tai pardavėjai ir platintojai giria biggrin.gif
Atsakyti
Monteverte, aš nežiūrėjau video. Ši diskusija išsirutuliojo nuo to, kaip skirtingai atrodo dvi žymios žaliavalgės moterys. Jos abi labai šaunios, įkvepiančios moterys. Tikrai ne vienas gali būti joms dėkingas už geresnį gyvenimą, sustiprėjusią sveikatą. Sutinku, kad žaliavalgystė, veganiška mityba yra labai gerai organizmui. Sutinku, kad reikia organizmą valyti - mano manymu, pats geriausias valytojas yra vanduo, o ne jokie stebuklingi papildai, kad ir žolelių pavidalu. Fermentuotam maistui - keliu abi rankas UŽ. Bet yra dar vienas elementas, norint tikrai būti sveikam ir žvaliam - tai fizinis kūno treniravimas. Karyn su dvidešimtemtėmis lanko intensyvias baleto pamokas, Viktorija - bent jau man neteko girdėti, kad sportuotų. Manyčiau, kad jau ir toji nesveika mityba yra geriau nei fizinis neaktyvumas.

rawbyseason, jūs savo patirtimi, mintimis dalinatės su kitais - tai įpareigoja bent jau esminių dalykų nepainioti... 4u.gif O man rūpi, kaip kiti žmonės maitinasi. Aš noriu, kad visi būtų sveiki ir laimingi. Žinau, kad geriausias būdas kitus paveikti - asmeninis pavyzdys. Kas daugiausia mato, kaip aš jaučiuosi - tai mano šeima. Jie mato, kad aš nebesergu, mato, kiek pas mane energijos. Žmonės serga ne tik dėl netinkamos mitybos, serga ir dėl netinkamu metu valgomų produktų, dienos rėžimo nesilaikymo, dėl neteisingo elgesio ir t.t. Kiek šeimų susėda vakarienės prie stalo ir būtinai turi įsijungti televizorių - taip juk visas brudas patenka į organizmą... Visi kaip pašėlę lekiame, skubame... O valgyt reikia ramiai, neskubant... Sakai gamta nustekenta, nieko vertingo joje nėra... Galbūt metas mums visiems atsisukti į gamtą ir jai padėti atstatyti tai, ką žmogus suniokojo?

Pas mane Kuvings lėtaeigė: vienintelis minusas, kad turiu prieš tai susipjaustyti mažesniais gabaliukais, kitaip jeigu kokia kietesnė daržovė (burokėlis, morka) - užstringa. Bet migdolų pienas gaunasi pasakiškas - nereikia nieko sunkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 06 24, 19:54)
Galite nesutikti mirksiukas.gif Todėl ir nurodžiau žmogui, kad yra apie tai atskira tema, tegu nagrinėjasi.


Labai ačiū visoms už nuomones, dėl to ir klausiu šioje temoje, man reikia realiai gero daikto, kad nereiktų po metų kitų keisti, o tą Jūsų minėtą temą skaitinėjau-ten žmonės su kitais poreikiais ieško dalinasi, ne tas schmoll.gif , aš planuoju pereit prie žaliavalgystės, žinoma palaipsniui, nes ir žinių trūksta..
Atsakyti
QUOTE(Tautosaka @ 2014 06 24, 21:09)
Monteverte, aš nežiūrėjau video. Ši diskusija išsirutuliojo nuo to, kaip skirtingai atrodo dvi žymios žaliavalgės moterys. Jos abi labai šaunios, įkvepiančios moterys. Tikrai ne vienas gali būti joms dėkingas už geresnį gyvenimą, sustiprėjusią sveikatą. Sutinku, kad žaliavalgystė, veganiška mityba yra labai gerai organizmui. Sutinku, kad reikia organizmą valyti - mano manymu, pats geriausias valytojas yra vanduo, o ne jokie stebuklingi papildai, kad ir žolelių pavidalu. Fermentuotam maistui - keliu abi rankas UŽ. Bet yra dar vienas elementas, norint tikrai būti sveikam ir žvaliam - tai fizinis kūno treniravimas. Karyn su dvidešimtemtėmis lanko intensyvias baleto pamokas, Viktorija - bent jau man neteko girdėti, kad sportuotų. Manyčiau, kad jau ir toji nesveika mityba yra geriau nei fizinis neaktyvumas.

Pritariu, Boutenko figūrytė tai ką žinau, kaip visavalgės, tik tiek, kad veidas spindi smile.gif
Bet nepritariu dėl gryno vandens. Kuo jis toks geras? Jis plauna juk viską, net ir geras medžiagas, ar ne tiesa? g.gif Žmonės bent citrinos lašinasi, mačiau ir agurkų įsipjausto ar pan. Nebent kalbate apie mineralinį vandenį g.gif
Atsakyti