Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai originalus ar padirbti 15 tema

QUOTE(forestberry @ 2014 07 03, 16:08)
1.Kvepalai gaminami paprastai Italijoj, USA, Prancuzijoj, Ispanijoj.
2.nematėt buteliuko, nepirkit katės maiše.


1. be abejo. vargšai pietryčių azijos vartotojai, viena didžiausių pasaulio augančių rinkų, viską siunčiasi laivais. labas rytas, gamyba vyksta visur, kur yra paklausa. parfumerijos (kaip ir alkoholio) transporto kaštai yra per aukšti, kad pelną mėgstantis gamintojas anksčiau ar vėliau neįsteigtų gamybos linijos ten, kur darbo kaštai yra vieni žemiausiu.
2. absoliučiai pritariu.
Atsakyti
QUOTE(forestberry @ 2014 07 03, 17:08)
Tikrai neoriginalūs, visi po 100ml ir pigūs, nepradaryti, matos ji turi juos tik kad parduotų. Turbūt parsisiuntė ebay ir paradvineja brangiau.
Papildyta:
Kvepalai gaminami paprastai Italijoj, USA, Prancuzijoj, Ispanijoj. Nemanau kad tikri.

Ir vėl jūs su savo kategoriška nuomone. Pasižiūrėkit atidžiau kvepalų sąrašą ir nuotraukas. Pilna testerių nuotraukų. Akivaizdu, kad jie originalūs.

Čia tai išvis kažkokia dezinformacija. Nežinau, iš kur traukiat tokią info.
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 07 03, 16:23)
Aciu 4u.gif  taip, manau uz ta kaina geriau pasiimsiu 30ml is Douglaso, bet bent jau zinosiu, kad tikri smile.gif

Uzklauskit del visa ko, gal ims ir ispakuos g.gif
Atsakyti
sunku atskirti iš nuotraukos, aš bandymo tikslams buvau nupirkus iš vieno žmogaus kelis kvepalus, kuris aprūpina vilniuje ir kaune smulkesnius internetinius pardavėjus kvepalais, ale tikrais, vežiojasi čemodaną šanelių, diorų ir kitų brendinukų smile.gif norėjosi tikėtis, kad tikrai yra aukso kurmių, kurie prieina prie originalų. Deja. smile.gif Negaliu sakyti, kad tai blogos klastotės, neblogos, bet pats kvapas skiriasi ir išlieka trumpiau, ne taip ryškiai jaučiasi natos, žodžiu, apgavystė, tik už brangiai smile.gif Aišku, ne gurmanui tai kuo puikiausiai sueina, kaip kažkam sueina sangria vynas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 03, 19:50)
sunku atskirti iš nuotraukos, aš bandymo tikslams buvau nupirkus iš vieno žmogaus kelis kvepalus, kuris aprūpina vilniuje ir kaune smulkesnius internetinius pardavėjus kvepalais, ale tikrais, vežiojasi čemodaną šanelių, diorų ir kitų brendinukų smile.gif  norėjosi tikėtis, kad tikrai yra aukso kurmių, kurie prieina prie originalų. Deja.  smile.gif Negaliu sakyti, kad tai blogos klastotės, neblogos, bet pats kvapas skiriasi ir išlieka trumpiau, ne taip ryškiai jaučiasi natos, žodžiu, apgavystė, tik už brangiai smile.gif Aišku, ne gurmanui tai kuo puikiausiai sueina, kaip kažkam sueina sangria vynas smile.gif

Pridėsiu savo pastebėjimus, kuie virsta taisykle - kol perku kvepalų buteliukus iki 50ml arba likutį juose, viskas būna puiku, pilnas kaifas, ypač kai pasitaiko senesni leidybos metai.
Kai tik susigundau pirkti kibirėlį 100ml arba 75ml, prasideda abėjonės ir nusivylimai, kvapas 15 min.... ir buvo pirkta ten, kur kiti rekomenduoja kaip patikimą vietą... O parduoti tokį ranka nekylą, taip ir stovi intejero papuošimui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 07 03, 17:49)
Uzklauskit del visa ko, gal ims ir ispakuos  g.gif

paprasiau smile.gif zinuteje rase, kad originaluma garantuoja, tai paprasiau praplest dezute atsiust buteliuko dugna ir jei tikrai originalus paimu jau rytoj:) tai jei ji tikra, kad originalas, turetu praplest wink.gif jei ne, atsakymas kaip ir aiskus manau.
Atsakyti
as vis dar su tais Tom Ford BO:D Atsiunte ji man foto, tai pagal tuos kodukus, suvedus raso kad pagaminti pietu korejoj, o ant dezutes parasyta made in Sveicarija. ad taip gali but. imetu foto, padekit apsisprest biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleee: 04 liepos 2014 - 08:15
Jolanteleee, apziurejau savo TF BO dezute, pagaminta :made in switzerland, barkodas irgi prasideda 880. biggrin.gif Pirkau is zinomos sio forumo senbuves, niekaip nepatikeciau, kad galejau fake nusipirkti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2014 07 04, 10:35)
Jolanteleee, apziurejau savo TF BO dezute, pagaminta :made in switzerland, barkodas irgi prasideda 880.  biggrin.gif Pirkau is zinomos sio forumo senbuves, niekaip nepatikeciau, kad galejau fake nusipirkti.  schmoll.gif

Tikrai, pradziuginot:) o buteliuko dugnas toks pat? Bet kodel tada ivedus ta koda, raso made is pietu koreja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 07 04, 09:42)
Tikrai, pradziuginot:) o buteliuko dugnas toks pat? Bet kodel tada ivedus ta koda, raso made is pietu koreja g.gif

Tai gal ir gaminta Korejoj. g.gif Daug zinomu brandu kazkokia savo produkcijos dali gamina ten, kur pigesne darbo jega. Kaip su kvepalais, nezinau. rolleyes.gif
Dugnas kiek iziuriu panasus, tik pas mane 100ml.
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2014 07 03, 14:30)
barkodas 8806600006

Taigi jūs ne pilną kodą įvedėt. Pažiūrėk į nuotrauką, dar yra prieky ir gale po vieną skaičių. Įvedat 888066000062 ir voila: Страна производитель: США и Канада.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2014 07 04, 11:43)
Taigi jūs ne pilną kodą įvedėt. Pažiūrėk į nuotrauką, dar yra prieky ir gale po vieną skaičių. Įvedat  888066000062 ir voila: Страна производитель: США и Канада.

Dekui doh.gif
Atsakyti