Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. gruodinukų mamų pašnekesiai

QUOTE(R's... @ 2014 06 13, 21:27)
šaunu,kad kažką pavyko prisikviesti paplepėti thumbup.gif
Taip mano mažei jau 2m suėjo gegužę mirksiukas.gif  o eis y tą patį darželį kur ir Kamilė ir net y tą pačią lopšio grupę,pas tas pačias auklėtojas kur ir Kamilė pirmais metais lankė thumbup.gif  tai dėl to labai labai džiaugiuosi,ėjau pati pas direktorę to prašyti,bet direktorė sako,mes jau ir taip nujautėm,kad ten pat norėsit,tai ir paskyrėm y tą grupę smile.gif
Dėl darbo,tai nežinau nežinau,net kas ir kaip bus,šeip prašymas pas mane parašytas iki kol sueis 3 metai mažei,bet žiūrėsiu kaip seksis darželyje adaptuotis ir jei viskas gerai,sėkmingai,tai tada anksčiau gryšiu y darbą,nes sakė šefai,kad galėsiu ir anksčiau gryšti.

Sidrulka,o kiek šiemet turėjai darbo valandų per savaitę? Mano anyta irgi mokytoja,tai va trečiadienį jau buvo pamokų skirtymas kitiems mokslo metams,tai gavo 2val mažiau,liūdnos kiek pasakojo perspektyvos pas juos mokykloje,nes labai daug vaikų išeina y gimnazijas.



tai smagu, kad pupos bus pas tas pačias auklėtojas..... aš tai džiaugiuosi, kad mano panos toj pačioj grupėj, nes pas mus mišrios grupės, na, ten suskirstyta direktorės pagal ,,rangus". tai kaip maniškis sako- mūsiškės merginos ,,runkelukų" grupėj smile.gif smile.gif šiemet daug vaikučių išeis į paruošiamukus, tai gausim daug naujokų, tai mūsiškės jau bus kaip ir senbūvės tos grupės ..... šiaūip man mūsų grupės pagrindinė auklėtoja ir labai faina... o antrajai, tai jau seniia laikas ilsėtis namuose, bet vis dar lipa skersa laiptais ir sėdi susiraukus.... na, yra kaip yra....

oi, aš geriua pasakysiu, kiek turėjua ir kiek turėsiu pamokų- pernia turėjau 3 pamokas +3 val auklėtiniams; ateinančiais metais : 2 pamokas , o auklėtiniams nežinau kiek duos..... bet už tas 6 valandas gavau palyginus dar nemažą atlyginimą thumbup.gif thumbup.gif tai va, tiek žinių..... bet kita vertus man kol dar studijos, tai aš beveik ir džiaugiuos, kad tas darbo krūvis nėra toks didelis ir kad turiu daugiau laiko studijoms, o tai kitos kur dirba, net neišleidžia jų į egzaminus, neturi kada atvežti darbus ir t.t.


na apie ką dar Rūtuk (nepyk, bet man tave senuoju nicu vadinti kažkaip smagiau wub.gif ) paplepam? beje, kokioj srity tu dirbi? ar dar susibėgat su Jurga, Vakario mamyte ? smile.gif - perduok jai linkėjimų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 13 birželio 2014 - 20:48
QUOTE(sidrulka @ 2014 06 13, 20:45)

na apie ką dar Rūtuk (nepyk, bet man tave senuoju nicu vadinti kažkaip smagiau wub.gif  )  paplepam?  beje, kokioj srity tu dirbi? ar dar susibėgat su Jurga, Vakario mamyte ? smile.gif - perduok jai linkėjimų smile.gif

Na va jau ir y antrą temos psl persiritom,kokios mes šaunuolės thumbup.gif biggrin.gif
Vadink kaip tik patinka Tau,aš tikrai nepykstu mirksiukas.gif thumbup.gif
O ką Tu studijuoji primink? Nepamenu tikrai blush2.gif
Aš dirbu,su foto kas susiją,dariau nuotraukas,montažus visokius,dokumentines nuotraukas ir prekyba foto prekėmis mirksiukas.gif
Susibėgam su Jurgute,bet retokai paskutiniu metu,nes pradėjo dirbti Jurga,tai ir laiko mažai lieka susitikimams. Būtinai perduosiu linkėjimus nuo Tavęs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2014 06 13, 22:03)
Na va jau ir y antrą temos psl persiritom,kokios mes šaunuolės thumbup.gif  biggrin.gif
Vadink kaip tik patinka Tau,aš tikrai nepykstu mirksiukas.gif  thumbup.gif
O ką Tu studijuoji primink? Nepamenu tikrai blush2.gif
Aš dirbu,su foto kas susiją,dariau nuotraukas,montažus visokius,dokumentines nuotraukas ir prekyba foto prekėmis mirksiukas.gif
Susibėgam su Jurgute,bet retokai paskutiniu metu,nes pradėjo dirbti Jurga,tai ir laiko mažai lieka susitikimams. Būtinai perduosiu linkėjimus nuo Tavęs mirksiukas.gif



o kur dirba Jurga? gali ir į až parašyti...... o tai aš būčiua dažna tavo klientė- gerai uždirbt duočiau su nuotraukų darymu: )smile.gif šnd vyras nuvežė padaryti virš 200 mano atrinktų foto smile.gif bet jau darom tik kas pusmetį ir tai dra vyras pridaro montažų-koliažų, kad mažiau nuotraukų išeitų smile.gif bet kai Dovilė beveik visose foto taip palčiai šypsosi, negali nedaryti tų foto smile.gif

studijuoju buhalteriją.... atrodo neseniai su jumis tariausi, ką geriua būtų studijuoti, o jau antras kursas baigtas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 13 birželio 2014 - 21:20
Labas rytas bigsmile.gif

Sidrulka taip taip dabar prisiminiau,kai buvom temoje kalbėją apie Tavo studijas,kai parašiai,kad buhalteriją,tai prisiminiau blush2.gif


Kaip Jūsų gruodinukams sėkasi spalvas skirti? Mano Kamilei sunkokai sakyčiau g.gif Raudona,žalia,tai čia jau abi moka ir žino kaip potierius,nes šviesaforus kasdiens sutinkam biggrin.gif O su kitom spalvom sunkiau,atrodo moka,jau žino,po kurio laiko vėl maišo tas spalvas ir spėlioja,o aš jau pykti pradedu,kad nemoka spalvų,nežinau ar bereikalo pykstu ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2014 06 14, 10:18)
Labas rytas bigsmile.gif

Sidrulka taip taip dabar prisiminiau,kai buvom temoje kalbėją apie Tavo studijas,kai parašiai,kad buhalteriją,tai prisiminiau blush2.gif
Kaip Jūsų gruodinukams sėkasi spalvas skirti? Mano Kamilei sunkokai sakyčiau g.gif  Raudona,žalia,tai čia jau abi moka ir žino kaip potierius,nes šviesaforus kasdiens sutinkam biggrin.gif  O su kitom spalvom sunkiau,atrodo moka,jau žino,po kurio laiko vėl maišo tas spalvas ir spėlioja,o aš jau pykti pradedu,kad nemoka spalvų,nežinau ar bereikalo pykstu ar ne g.gif



Rugilė spalvas jau seniai pažįsta.... tik vis maišė raudoną su mėlyna, bet dabar jau ir tas pažįsta.... Šviesoforo spalvas jau du metai kaip žino...... raides tai vardina, žodžiais- Rugilės raidelė, saulutės raidelė ir t.t. jau bandau mokinti garsais po truputį... bet dar ne kas gaunasi..... skaičius iki 10 tai jau pažįsta, bet suskaičiuoti žodžiu iki 20 dar padaro klaidų.... dabar vis kalsinėja sudėties veiksmų: kiek bus 2 ir 3 ir t.t.

aną vakarą mokėmės rašyti A raidelę, tai prirašė H:) , o dar aš jei net rankelę vedžiojau.... O Dovilė patyliukais stebėjo mus ir prirašė pilną lapą A raidelių - truputį tokių kreipvokų, netavrkingai, bet aiškiai matosi, kad A thumbup.gif Dovilė bus greitesnė ir imlesnė mokslams, bet įtariu pas ją eisis viskas greituoju būdu.... O Ruguilei reikės nemažai pastangų per pirktumukus.....

kaimynų mergaitė vyresnė už Rugilę pora mėnesių jau rašo žodžius, aiškiai piešia žmones doh.gif thumbup.gif

o Jūsiškiai vaikučiai jau piešia prasmingus piešinius? pvz žmogų, gėlę? Rugilė vis dar tik ratilus piešia..... nors aną kartą nupiešė kažką panašaus į žmogų..... dar-želyje, mano merginukių peišinukai tokie ,,neaiškiausi"...... gal man čia reiėktų daugiua užsiimti, pamokinti? g.gif ar kažin ateis tas gražesnio, aiškesnio piešimo laikas savaime?
Atsakyti
ir dar kokie stalo žaidimai domina Jūsų vaikučius? maniškėms tai patinka Granna serijos žaidimas - Viktorina ; modelinas ir praktiškai viskas.... puzzles nelaai domina.... pernia dėliojo gėlių pagal spalvas puzzles, o kitokių neįveikia
Atsakyti
Laba,

Mano mazas pazysta ,bet jam lengviau kaip mokem mazesni sakyti spalvas <raudona tai kraujas ,zole tai zalia ,melynas tai dangus ,saule geltona ,o va norvegiskai sako spalvas bedu nera ,manau mus lietuviskai sunkiau daugka ,kaip ir su skaiciavimu ...norvegu jam gerai ,lietuviskai praleidziam skaicius buna rolleyes.gif .cia delto kad dominuoja norvegu visur.

Del piesimo paiso ,kai nori prasmingai ir zmogeliukus ir gamta ,gyvunus ,savotiskus ,bet aisku kas nupiesta ,o jai bele piesti makaluoti gali savo pasauly.Sidrulka nenorek picaso ,kaikurie ir suauge nepaiso tongue.gif normaliai <as nemoku ir nemanau ,kad tai svarbiausia gyvenime.kiekvienam duota kazkas savo ,atsipalaiduok ir megaukis ax.gif

Rasai apie Rugile ir Dovile kaip apie maniskius .Dickiui daug sunkiau viskas daves ,nei mazam.... kiek lyginu ,mazas atrodo gime viska mokedamas ,na anksciau viska ir imliau isisavino ,skirtingi jie ,taip ir turi buti smile.gif ,bet paauga ir wub.gif

Jergau pas mus sitaip karsta siandien ir aplamai ,dabar tokia atgaiva,vaikai sumigo .Noredami pasislepti nuo karsto oro ,prabuvom puse dienos vandens parke .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cud@bury: 14 birželio 2014 - 23:08
Labas rytas smile.gif

Kalbate,kad mažieji daug gudresni,greitesni ir imlesni,tai aš tik pasikartosiu ir pasakysiu tą patį drinks_cheers.gif Aš stebiuosi savo Smitlės greitumu viskam,apie kalbėjimą išviso nekalbu,aiškia žmonių kalba varo,jau gal nuo pusantrų metų ir jau kartais būna atvejų,kai norėčiau,kad ji mažiau kalbėtų blush2.gif doh.gif Kiek ji komentarų gatvėje/parduotuvėje/mieste pažiaria doh.gif biggrin.gif Kad mama neturi kur dėtis,o žmonės paklausia,kiek jai metų,kad taip aiškiai kalba bigsmile.gif
pvz:buvau parduotuvėje,pasiėmiau pasižiūrinėti liemenuką,o ji,kad pradėjo rėkti,o mama, pirksi papus,papus ir taip garsiai šaukia,ant visos pardės biggrin.gif Arba einam Laisvės alėja,o ant suolo sėdi mergina ir vaikinas ir bučiuojasi,o mažoji rėkia,mama,žiūrėk kaip dėdė tetą myli biggrin.gif oi ir dar daug daug ji pripasakojus visko,čiauškalė biggrin.gif
Kažkada Kamilę mokinau skaičiuoti iki 10,Smiltė atrodo žaidžia,nekreipia dėmesio,po dviejų dienų sėdim su puske geriam kavą,o Smiltė piškina visus skaičius iki 10 blink.gif
Na matyt tiems antriems viskas lengviau.

Sidrulka Tavo panelės šaunuolės,bet ir Tu kaip mama labai labai daug dedi dėl to pastangų,paskaitau kiek Jūs užsiimat ir man gėda pasidaro,kad aš visai mažai mažai mokinu savo panas blush2.gif Dėl piešimo,tai Kamilė piešia žmones,namelius,vaisius,gėlytes,būna ir visokių keverzonių mirksiukas.gif

Na tai šiande gal bus ir daugiau plepančių? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R's...: 16 birželio 2014 - 05:41
labukas,

na aplėkėm miestuką, buvom prasitęsti draudimą, atsikračiau 5 maišais rūbų ir ne tik smile.gif, praėjau medicininę... dar laukia po pietų stomotologė doh.gif verysad.gif pasiimsim pora šimtų nuotraukų, tai bus man kelioms dienoms malonios veiklos biggrin.gif

Rutuk, paguosiu, - mano panos abi plepa kiaurą dieną viena per kitą. jei tik išgirsta, kad mes su tėveliu bandom pradėti pokalbį pvz mašinoje, na ir pradeda čiaukšti... Rugilė pvz pradeda: ,,Mama, žinai ką..." ir paskui galvoja, ką čia pasakius.... bet tokių klausimų kartais užduoda ir ne vaikiškų smile.gif pvz dabar va tik ką paklausė: Mama, kai jūs su tėte buvot vaikai, kas jums darė valgyt? " na, žodžiu pastoviai randa ką paklausti ir papasakoti..... tėtė kai užsilipo kopėčiomis, Rugilė klausė: tu tėte, nulipsi ar nušoksi? na, kaip aš sakau, kartais tai gal ir iš smalsumo, o dažnai tai klausia tik dėl to, kad kalbėti nori.... aš Rugilę jau net filosofe vadinu smile.gif kartais iki tokių smulkmenų pradeda klausinėti ir pasakoti, kad jau pritrūksta kantrybės su jom aiškintis.... Dovilė tai varo greitakalbė ir mažai ką pasako smile.gif kartais kai abi viena per kitą čiauška, ar juo labiau susipyksta, tai užsikemšu ausis ir užrėkiu ,,patylėkit" smile.gif aišku, toks metodas nelabai ką gelbsti.... biggrin.gif

Nieko, Rūtuk , aš su tom mergaitėm neužsiimu.... man net širdį, kaip ir tau spaudžia, kad neužsiimu, kad per mažai dėmesio.... kai mokausi studijoms, ar ruošiuos darbui, mergaitės būna kitame kambaryje ar virtuvėje su tėte.... dabar vasarą jos pagrinde lauke.... kada ne kada nulekiu pažiūrėti per balkoną, kaip joms sekasi.... arba dažniau pačios ateina pasakyti, ko joms reikia... žodžiu buvau prisižadėjusi sau, užsiimti daugiau su mergaitėmis per vasarą , bet.... jos pas mane labiau prie tėtės prisirišę, nors tėtė nelabai su joms žaidžiam ar ką užsiima, bet esmė ta, kad daugiau laiko mergaitės būna prie jo..... šnd atsisėdom laukti prie daktarės... tai ką gi merginos prie tėtės, o mama viena atskirai verysad.gif .... nors pastaruoju metu jau ir Rugilė kaip ir meilesnė pasidarius, dažniau bušiuką duoda- netaupo smile.gif Dovilė tai tiesą sakant prie visų ,,limpa"- ji mikli, bistra gudrutė, bet ir meilumo pilna ir pastoviai nuotaikoj... per miestą eina plačiai išsišiepus, o tiklsiau ne eina, o striksi, linguodama iš smagumo galvyte smile.gif

jau sakiau eisiu pati internete ieškoti kokių nors lauko žaidimų, o dar ir knygose turiu, kad būtų galima kuo nors smagiai ir įdomiai užimti mergaites.... sąžinė graužia.... blush2.gif kita vertus smagu, kad jos dvi- tai tos veiklos pilnos... o ir kai prisėdi su jom ką veikti, Dovilei greitia nusibosta, ji tuoj lekia išekoti jau kitos veiklos.... su Rugile galima užsiimti kiek ilgiau....

gerai einu lyginti ir pardavimui ruošti megrinų išaugtus rūbelius biggrin.gif

tai va taip va....

Geros dienelės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 birželio 2014 - 10:39
Nors kita vertus , tiesą sakant, dažnai atrodo, kad nieko daugiau neveiki, o tik sukiesi aplink mergaites.... paduok tą, padaryk ana, šito nenoriu, noriu kito ir pasaka be galo... kartais pietų puodą išjungi tris kartus, kol prieini galutinai pagaminti pietus... kartais pasvajoju, kad turėčiau ,,auklę" , kuri suktųsi buityje, o aš galėčiau daugiau užsiimti su mergaitėmis.... o kartais tai norėtųsi atvirkščiai.... ,,pabėgti" bent kokiai dienukei kitai nuo mergaitei ir atsikvėpti nuo jų čiauškėjimo ir rūpestėlių.... bet yra kaip yra... malonūs ir smagūs tie rūpestėliai smile.gif vaikai yra neatsiejama dalis ir didysis džiaugsmas, bei maži vargeliai... kai pavargsti nuo visko, tiesiog reikia pasidžiaugti, kad vaikai sveiki - ir tai jau praskaidrina nuotaiką.... nes nėra iš tiesų nieko svarbiau už sveikus vaikus.... visos išdaigos, ožiukai, tai tik menkniekis prieš vaikų ligas....
vat kažkada pasakojau apie draugę su dviem nesveikais vaikučiais.... berniukui persodinta širdelė.... su mergaitės psichine negalia vargsta diena iš dienos- ta mergaitė jau ne kartą prikelta iš numirusių... pastoviai agresijos, epilepsijos priepuoliai.... medikai jau nuleidę rankas... bandė operuoti , bet nieko nepagerino... tai va, kai turi tokį pvz netoliese, tai be galo džiaugiesi savo sveikais, laimingais vaikais....
tik jaučiu iš tos per didelės meilės baigiam mes jau perlepinti savo panas... ar ir jūsiškiams kasdien reikia nupirkti vis kokį nors šokoladuką, ar saldainiuką? grįžtant iš darželio- tai garbės reikalas, o dbr per atosotogas, tai vis zaunija eiti į vietinę parduotuvę doh.gif vakar maxėje prasinešė merginos per žaislus doh.gif nors šiaip žaislų stengiamės pirkti minimaliai.... bet vakar buvo būtent ta pirkimo diena ir ilgos derybos, kad už kuo mažesnę kainą doh.gif Dovilė laabi mėgsta minkštus žaisliukus... jau pusė lovos jais užversta, vos pati jau turi kur atsigulti smile.gif bet tik paimk kokį- tuoj pasigenda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 birželio 2014 - 10:43
gyyvos! bigsmile.gif biggrin.gif

Laukiu atostogu, skaiciuoju paskutines dienas, kita savaite jau baigsis mano kancios biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif I LT kaip noriu...laukiu nesulaukiu...

Maniskis spalvas anksti pradejo skirti, mokiau atsimenu su spalvotais piestukais, geltonas piestukas tai kaip geltona saule, raudona irgi kraujas buvo, kaip pas Cudbury biggrin.gif neseniai sako Pijus, kodel sakai raudona kaip kraujas, sakykim kaip braskes :Dblyn, sakau, net nepagalvojau apie jas doh.gif
Skaiciuoja be problemu svediskai biggrin.gif Lietuviskai vis 7 pamirsta, iki 15 suskaiciuoja, paskui beleka sakyt pradeda. Nors labai dziaugiuos kaip mano vaikas sneka lietuviskai, kokias daineles ,eilerastukus moka gyvendamas ne LT, nes pazistamu vyresni vaikai taip lietuviskai sneka kad susikalbeti yra labai sunku. .
Skiria kaire-desine, kiekviena vakara pasitikrina ar nepamirsta kuri ranka yra kuri biggrin.gif
Neistaria R raides, vis dainuojam "arrria arria trrraktorrrriukas..." bet aneikaip...
Piesia lektuvus ir namus, kartais tikrai graziai nupiesia, net klausiu aukletoju ar tikrai jis piese, o kartais tai neisgeres nesuprasi...bet va kokius lektuvus su lego pastato doh.gif ir isvis kiek jis fantzijos turi su tuo lego zaist, visi stebisi smile.gif as taip nepastatau blush2.gif
ir labai fantazuoja doh.gif sneka jis savo nesamones, neuzsiciaupdamas, pasakoja kaip jis miskus kerta su traktoriais, kaip laivus su patrankom per jura plaukdina, namus kaip stato, stogus dengia,,, doh.gif Turi fantazijos draugus, vaikuciais vadina, Memetas, Hemetas, Rokas ir Benas biggrin.gif biggrin.gif Tikiuosi sita issaugs biggrin.gif Prisegu masinoj Piju ir turiu laukt duris atidarius kol jo vaikuciai malones sulipt i masina...neduok dieve "priplosiu" as juos su durim biggrin.gif vienu zodziu linksma pas mus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2014 06 16, 14:32)
gyyvos! bigsmile.gif  biggrin.gif

ir labai fantazuoja  doh.gif sneka jis savo nesamones, neuzsiciaupdamas, pasakoja kaip jis miskus kerta su traktoriais, kaip laivus su patrankom per jura plaukdina, namus kaip stato, stogus dengia,,, doh.gif Turi fantazijos draugus, vaikuciais vadina, Memetas, Hemetas, Rokas ir Benas biggrin.gif biggrin.gif  Tikiuosi sita issaugs biggrin.gif Prisegu masinoj Piju ir turiu laukt duris atidarius kol jo vaikuciai malones sulipt i masina...neduok dieve "priplosiu" as juos su durim biggrin.gif vienu zodziu linksma pas mus biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

smagiai jūs čia ... nors dar su apšalusia burna po stomatologės, bet smagiai pasijuokiau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet tokios fantazijos yra normalus dalykas - mes kaip tik gavom dovanų terapinių pasakų knygelę, kur pasakojamos pasakos susietos su tikrovišku vaikučių gyvenimu, jų baimėm, išgyvenimais, blogais darbeliais... tai vat kaip tik ten yra viena pasaka apie vaikų fantazijas ir po kiekvienos pasakos pischologiniai komentarai bei patarimai tėvams- tai gi ten parašyta , kad normalu yra tokios vaikystės fantazijos... šaunuolis thumbup.gif - bus lengva mokykloj rašyti rašinius..... nors sūnėnas ir vaikystėj buvo su lakia fantazija , o su rašiniais , anot mamos vargsta... bet tiesą sakant jį reikia tik užvesti ant kelio... aš jam pasufleravau vienam rašiniui pradžią, o paskui jau jis pats kad užsivedė rašyti, tai buvau apšalus... bet motina jo nežuveda nat kelio, tik apstaugia, kad amžinai neturi minčių, tai tas vaikas taip ir smugdomas... bet jį kaip pastebėjau tik reikia užvesti ant kelio truputį... man ir taip būdavo....dar ir aš rėkt gavau, kad jam pasufleravau... doh.gif žodžiu tėvai nelabai moka išnaudoti ir nelabai mato tą vaiko fantaziją... bet manau mokytojai mato ir įvertina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 birželio 2014 - 15:50