Įkraunama...
Įkraunama...

***2008 m. gruodinukai ***

Liutukeee mano asmenine numone Tevegilis atgyvenęs vaistas yra veiksmingesnių ir su mažesniu šalutiniu poveikiu. Asmeniškai jau net nepamenu, kad kas Tavegili skirtų 4u.gif

Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 06 13, 21:00)
Liutukeee mano asmenine numone Tevegilis atgyvenęs vaistas yra veiksmingesnių ir su mažesniu šalutiniu poveikiu. Asmeniškai jau net nepamenu, kad kas Tavegili skirtų  4u.gif

Laikykitės  4u.gif

As Zyrtec norejau pirkt,bet vaistininke primygtinai rekomendavo Tavegili,tai ir nupirkau.Atseit migdanciai veikia,tai prie vejaraupiu tik i gerą.Reiks paskaitinet kokie geresni.Vis turedavau Aerius,bet iseidavo is galiojimo ir ismesdavau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 13 birželio 2014 - 21:27
QUOTE(Lobis @ 2014 06 13, 12:02)
Liuutuke, istepk ir veida zelionke, nes as vaikui kuna tepliojau, neliko nei vieno rando, a veida pagailejau teplioti, liko baisus randai. As tai vejarupiuis prisiminsiu kaip baisu sapna, mazyle labai sunkiai apsirgo vejarupiais, tempa laikesi 3 paras, bet paskui labai nusilpo imunitetas ir mes negalejom issikrapstyti is ligu. Sveikite greiciau!!!
Deganti - dideliausi sveikinimai!!!! Saunuole!!!!! Graziiu jums atostogu!

vat sakau, ar sutapimas ar kaip, bet mums tas pats, ir tegu nesako, kad zelionkė atgyvena...
temp. laikėsi tik para, bet maža, matomai lengvesnė forma, o ir kasėsi tik pora parų, pats sunkumas, kai jie pradeda sproginėt, naktis nerami viena buvo, duoti galima nuo alergijos vaisto kokio, mažiau niežtės 4u.gif
sveikit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liutukeee @ 2014 06 13, 22:18)
As Zyrtec norejau pirkt,bet vaistininke primygtinai rekomendavo Tavegili,tai ir nupirkau.Atseit migdanciai veikia,tai prie vejaraupiu tik i gerą.Reiks paskaitinet kokie geresni.Vis turedavau Aerius,bet iseidavo is galiojimo ir ismesdavau. blush2.gif

aerius, mums pašalinį poveikį sukeldavo, pirkau zirtecą vaikui, po puse tabletės gerti, tavegilis gal stiprokas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 13 birželio 2014 - 21:45
QUOTE(mindaiva @ 2014 06 13, 22:42)
vat sakau, ar sutapimas ar kaip, bet mums tas pats, ir tegu nesako, kad zelionkė atgyvena...
temp. laikėsi tik para, bet maža, matomai lengvesnė forma, o ir kasėsi tik pora parų, pats sunkumas, kai jie pradeda sproginėt, naktis nerami viena buvo, duoti galima nuo alergijos vaisto kokio, mažiau niežtės 4u.gif
sveikit  4u.gif
Papildyta:

aerius, mums pašalinį poveikį sukeldavo, pirkau zirtecą vaikui, po puse tabletės gerti, tavegilis gal stiprokas  g.gif

4u.gif
Perskaiciau anotacijas,jau buvau nusprendus Aerus pirkti.O koks salutinis poveikis jums buvo?
Atsakyti
Nu sako kad tavegilis greičiau veikia. Šiaip aš visą vaikystę jį pragėriau, nieko blogo man nuo jo nebuvo, aišku visai mažiukams jo gal nereik, bet penkiamečiams tai galima, jei tik veiktų...

ech. kažkaip nesiliauju džiaugtis, kad mažę nuo vėjaraupių skiepijau...
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2014 06 14, 01:13)
Nu sako kad tavegilis greičiau veikia. Šiaip aš visą vaikystę jį pragėriau, nieko blogo man nuo jo nebuvo, aišku visai mažiukams jo gal nereik, bet penkiamečiams tai galima, jei tik veiktų...

ech. kažkaip nesiliauju džiaugtis, kad mažę nuo vėjaraupių skiepijau...



Ir labai teisingai padarei kad paskiepijai 4u.gif As dabar irgi skiepiciau, o tai prisiklausiau, kam tas skiepas, vaikystyje lengvai prasirgs ir bus rami galva. gerai kai lengva forma, o kai vaikui boga, ir nesioji ji tik ant ranku ir negalli paleisti, o kunas visas dega, spogai net bordines spalvos, labai buvo gaila vaiko.

liuutuke mes visuomet nuo alergijos naudodavom Arijus. Bet vyras vaikysteje reguliariai gerdavo tavigil, ir nieko blogo.
Atsakyti
Kas del skiepo del vejaraupiu-tai bent jau pries keleta metu (mazdaug pries 7m.kai norejau dicki paskiepyt)nebuvo aisku kiek metu tas skiepas veikia,buvo sakoma 10,15,o gal 20m.Buvau ir pas imunologe-tai ji nieko negalejo pasakyt.Sake,kad po 10m.gal reiktu revakcinuot.Idomu ka sako dabar?O tada tai dickis pats susirgo vejaraupiais,tai ir nebeieskojau info.Bet taip ir likau nuomones,kad geriau naturaliai persirgtu.Ech.O ir tikejau jog maze sirgs lengvai kaip mes.
O siaip tai darzelio vaikai sirgo,kad ir skiepyti.Aukletoja kazkada minejo,kad sirgo net 3 skiepyti vaikai.Tik ko gero lengviau nei neskiepyti.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2014 06 14, 00:13)
Nu sako kad tavegilis greičiau veikia. Šiaip aš visą vaikystę jį pragėriau, nieko blogo man nuo jo nebuvo, aišku visai mažiukams jo gal nereik, bet penkiamečiams tai galima, jei tik veiktų...




QUOTE(Lobis @ 2014 06 14, 00:22)
liuutuke mes visuomet nuo alergijos naudodavom Arijus. Bet vyras vaikysteje reguliariai gerdavo tavigil, ir nieko blogo.

Dicki anksciau buvo pradeje bert nuo kazko,taip staigiai budavo ima ir isberia,nieztedavo-tai tavegilis labai padedavo.O mazei dabar-tai nelabai suprantu ar padeda ar ne.
Na ziuresim ,gal ryt jau bus daug geriau. blush2.gif
Atsakyti
Taip, reikia revakcinacijos nuo vėjaraupių po keliolikos metų, nebepamenu tiksliai dabar. Pasauliukas paskiepytas du kartus, o broliukas dar nė karto, bet pasiskiepysim prieš darželį.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Čia Dagma, tik truputį kitu niku, anas laikinai užblokuotas už reklaminius skelbimus biggrin.gif Esu viska paskaitau, tik parašyti ne visada galiu wink.gif

Dėl vėjarapių tai aš tepiau tik PSILO-BALSAM, kuris tinka po įkandimų, vėjaraupių, kad nuimtų niežėjima. Mums užteko šito, buvo nedaug spuogelių parodo kurį niešti, tą patepu ir einant gulti ištepdavau visus, temperatūros nebuvo, prasirgom per praėjusias Kalėdas ir Naujus metus, ramu tam kartui. Nors praita savaite kaimynų berniukas smarkiai sirgo vėjaraupiais, jam tuoj bus 6 metukai, o sirgo jau antrą kartą. Pirmą kartą 2 metukų ir tik keli spuogučiai, dabar antrą kartą daug ir su temperatūra, tai tikiuosi mums to vieno užteks sirgimo g.gif Įdomiai taip čia jam, bet perspėjo juos po pirmo sirgimo, kad labai lengvai prasirgot, gali ir pasikartoti, nors jis buvo svečiuose kai maniškės sirgo, tada neužsikrėtė, o dabar visas darželis sakę iškritęs, tai ir jis prie to paties...
Mano vaikų daktarės nuomonė yra prasirgti, bet kuo jaunesniam amžiui. Jos pačios sūnus jau buvo 12 metų ir dar nesirges tai tada skiepino, kad jau ir nesirgtų, nes kuo vyresnis tuo sunkiau praserga ir su kompikacijom. Tai jei mažas neprasirgo, tada reikia nuo 10 skiepinti.
Dėl randų, tai pas Lukne nei vieno, pas Ūla liko 2 ant veido randukai. Nežinau nuo ko tai tiksliai priklauso, gal net sakyčiau nuo odos tipo, Ūlai rengiantis užkliuvo tie du ir nusilupo ir liko, nors jau buvo sudžiūve šašiukai. Kažkaip labai gražiai susitarėm, nekasė, nebuvo irzlios, joms net patikp boružėlių liga sirgti, buvo juokinga...Matyt dėl to, kad lengvai sirgo...
Dar eina panos į darželį iki liepos 1 d. paskui atostogausim mėnesį ar du. Šiaip viskas gerai, gerai gyvenam, kasdiena pykstamės, tai plaukus nusikerpa, tai uogienėmis iki galvos apsipila, taip ir gyvenam... bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis,
As kai dickis sirgo-tai irgi sirgau kazkiek,buvo kelios pusleles issikele.Ir panasu jog ir dabar pradeda man keltis.Negaliu 100% teigti,bet labai panasu.
Tikiuosi dickis neapsirgs antrasyk.
Siandien jau geriau.Ryte dar buvo temperatura apie 40,bet numusem ir dabar dar nereikia must,nes tik 37,8.Ir maziau kasosi.Ir nakti ,kad ir neramiai,bet miegojo.Tik dantis sako skauda.Brrr.Zinau viena mergytei,kuriai vejaraupiai pazeide dantukus priekinius ir jir per kelias dienas nupilkavo,teko israut.Nsa,bet tikiu jog mums taip nebus.Negalvoju apie krastutinumus.
Atsakyti
Sveikutes, visiems sergantiems 4u.gif
Jus cia ziuriu apie ligas, tai ir as i tema noriu pasikonsultuoti rolleyes.gif Maziukas man jau va kelinta karta sloguoja ir ta sloga buna iskarto tokia pulinga, naktim vaikas nemiega nes negali prakvepuoti verysad.gif Naudojom sinupreta, lasiukus gaminamus, tepaliuka gaminama su antibijotikais, visi beveik jokio poveikio neturejo schmoll.gif Vibrocilis atkemsa nosi tik valandai kokiai g.gif Dabar va vel sloguojam, bet neoriu vel tu vaistu farsiruoti, sakau gal zinote kokiu geru heomopatiniu vaistu, ar gal kas naudojote tas sulerio druskas ir zinote ar jos veiksmingos, galvoju gal ta paleistuve pabandyti, bet sako tokiems maziukams gali labai gleivine pazeisti, tai ir nezinau ka daryti unsure.gif
Atsakyti